Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
5. dec 2008

idem pozerat panelak, príííííííííííííííííííííídem 🙂

lubkaeck
5. dec 2008

Tinka aj ja pozeram panelak, ale notas mam vedla seba na kresle, tak vsetko stiham 😀

Luly - MM sa prave hra a vyzera to tak do jednej, takze dnes nic nebude 😠

luly3
5. dec 2008

treba ho vyrušit určite vieš čo nanho zaberá 😉 .....
lubka a čo takto sex po ET može byt alebo radšej nie????????

luly3
5. dec 2008

tak aj ja idem kukat panelák 😝
nech tu netrčim sama

lubkaeck
5. dec 2008

Luly - po ET nesmies do odberu krvi s ked to bude pozit tak do 12tt len tak na krajicek opatrne
😉

luly3
5. dec 2008

no lubka tak to MM porazííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
5. dec 2008

No nie je to jednoduchem mne to zakazali uz pri stimule a riadne mi kvapakalo na karbid 😀

lubkaeck
5. dec 2008

To sem vecer fakt nikto nechodi? ☹

tinka12
5. dec 2008

krááááááááááááásne sníííííííííčky vsetkým 😉 😉 😉

labus
5. dec 2008

dobru noc kočky

labus
6. dec 2008

Dobré ránko spachtošky,
ták dopijem kávičku a mazám nosit za Andyho noviny-že lám vám všetkým krásny víkend

luly3
6. dec 2008

Krásne ránko 😉

ahoj Labus tak ty už aj makáš 😕 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

luly3
6. dec 2008

babule mne bolo vnoci uplne zle od žaludku ☹ ☹ ☹
bolo mi na vracanie ale nevracala som 😕 a odvtedy mam
stale v puse taku kovovu chut. co to 😕 😕 😕 😕

nespite dns je Mikuláááááááááááááááááááááááááša

luly3
6. dec 2008

babuleeeeeeeeeeeeeeeeeee vi spachtošky

labus
6. dec 2008

ahojky
ták noviny som rozviezla doslova 😀 😀 😀 ked som si ich rozpisovala na pošte tak mi volá manžel,že objednali ste si taxi madam tak vás čakáme vonku 😀 😀 😀 tak to bola parádička 20min. a bolo to 😉 Andy nechápal aká som šikula tak sme sa chcechtali ako divý
tak sme hned aj nakupily,ranajky máme za sebou vychutnám si čajíček a pojdem chystat obed
Dnes má Tinko prvu skušku z matiky tak dufam,že to zvládne čokoládový doping našiel v čižmách tak snád pomože 😀 😀
Ja som dostala velku krabicu rafaela od MM a čokolády od chlapcov a predavačka včera chytala šok v TESCU ked sme platili za sladkosti 1900sk za dve tašky -len sladkostí ale okrem chalanov aj dvom švagrovým kočkám švagor zomrel pred 4 rokmi tak sa snažíme ako vieme a baby su moc zlaté 😉

lubkaeck
6. dec 2008

Labus - no tak Ty si sikula 😉 Ja som rano dala upiect chlieb v pekarnicke, ale ked som vstavala skoro som slapla do tasky od Mikulasa - normalne som sa zlakla 😀 😀 😀 Vidis a ja deti nemam a tiez som za Mikulasa vycalovala skoro tisicku 😀 😀 Neboj Tinko matiku zvladne, ved to je hracka, len sa nesmie bat. 😉 A vidim, ze pomahate na vsetky strany,to je dobre mat taku tetu, dufam,ze aj ja budem taka dobra krstna mama ked sa krpec narodi 😉

Luly - kovova chut to je tehu aki vysite 😀 😀 a z oplodnovania nic nebolo a vyzera, ze ani dnes nebude ☹ MM uz sedi za PC a ideme za hodku roozniest balicky a budeme spat u svokrovcov tak pochybujem za sa bude tento vikend niec diat 😒 😒 Ale spolieham sa na KET 🙂 alebo zeby sme dnes vyskusali potajomky gauc u svokrovcov, no asi nie 😅

labus
6. dec 2008

Lubkaahoj tak ty si tieš riadna šikulka ked si stihla už aj chlebík napiect 😉 no asi si velmi poslušná ked si dostala rovno tašku a nie balíček 😉 o Tino sa tolko tu matiku drvil že ani na cele matury sa tolko neučil on je šikulec tak vobec nemám strach 🙂
No a ja som aj prefíkaná teta híčkam si kočky ved kto bude kočíkat tie moje dvojčátka chalani? 😀 😀 😀 Oni sa tak strašne tešili a boli moc smutné že nič tak teraz mlčím jak partizán 😉
a Lubka ten gauč skuste ved zmena prostredia robí svoje 😀 😀 😀 mojej sestre sa tak narodil malý Samko už má 9r. ale ked ocino oslavoval 50 tak sme tam boli napchatý všetci 3 dcéry s rodinami a segra sa doteraz chcechce že rok sa snažili a nič a zrovna u našich taká tichá 5-minutovka a šup a bol hotový no a sranda mal sa narodit 17.nov. a počkal si až na 29.10 a narodil sa presne v den ked mal moj Robko 3 roky
tak skuste 😀 😀 😀 😀

luly3
6. dec 2008

haloooooooooooooooooooooooooooooo lasky kde ste kto

luly3
6. dec 2008

tak mam pocit že ma tu niekto ignoruje 😝

haloooooooooooooooo aj ja som tu

lubkaeck
6. dec 2008

Luly - cau 😉 zelam ti ale pekny den lebo ja uz prcham 🙂

Labus - no ved uvidime,ze co vymyslime 😉

luly3
6. dec 2008

jáááááááááááj no to som zasa dopadla
tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

labus
6. dec 2008

Luly bože ešte to nikto ta neignoruje-takže čavko čo ti priniesol Mikuláš?
Lubka no budem na vás mysliet aspon budete mat švandu 😉 a niekedy ked sa už nemusíš snažit -no že ideš na KET tak to skor vychádza 😉

luly3
6. dec 2008

labus ☹ ☹ ☹ nič mi nedoniesol ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

že vraj u nas pride až poobede ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

labus
6. dec 2008

luly tak to neva hlavne že dojde nie? a Tinko dobehol na obed,že všetko vedel tak paráda 😉 ešte má potom prednášku z chémietak dobehol na obed po tažkom výkone 😀

luly3
6. dec 2008

no to je super 😅 😅 😅 je šikula po mame 😉 😅

tinka12
6. dec 2008

ahoojte!!! sikvný Tino!!! boooze matika, tak to je fakt super 🙂

labus
6. dec 2008

AHOJ TINKA
no som štastná ale ešte je to len prvá skuška a čaká nás 5 ročné študium takže bože 😀 😀
včera sme s chalanmi upratali tak dnes mám veget varím šunkofleky a polievku máme zo včera zeleninkovu
no čo babulky moje ako sa dneska cítite?

tinka12
6. dec 2008

studium ubehne rychlo ako voda, ja napríklad neviem ani ako som tu skolu skoncila 😀 😀
mam sa inak dobre, vzdy vecer nemozem zaspat a pri pretácaní ma v noci picha v brusku... brusko citim ale len vtedy ked lezim, takze tie bolesti su nepatrné... inak sa citim super, nic nenaznacuje k tomu ze som tehu.... len sa strasne modlííííííííííííííím.... a som zufala, lebo lulu tu uz ma tehu príznaky jak vysite,bazalnu teplotu a co ja viem co....a ja nic!!!!

tinka12
6. dec 2008

ale nechcem sa stresovat, takze dufam, ze s lulu vam budeme moct obe posielat vírusiky 😀 😀 😀

labus
6. dec 2008

Tinka ani sa nestresuj moja každa to možete prežívat inak to je normálne aj bežne býva že žena každe tehu má ine príznaky tak neboj 😉