Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

v555
8. dec 2008

Ahojte všetky 🙂
nie si tu sama Kikina aj ja som tu po dlhej dobe 😉

kikina666
autor
8. dec 2008

v555 ako sa mas ?

kikina666
autor
8. dec 2008

bola si na stimulke v oktobri ??? si sa nam stratila tak ani neviem, ja by som mala zacat konecne od stredy uzivat lieky, dufam ze mi to uz nezmenia a neposunu
ved sa mi to vlecie uz od septembra

v555
8. dec 2008

ano bola som aj na stimulke,aj transferu som sa už konečne dožila,ale radost trvala len 5 dni a bolo po všetkom.Na buduci rok idem do tretice a naposledy.

kikina666
autor
8. dec 2008

v555 to mi je luto, ze ti to nevyslo a mas aj nejake mrazaciky ??? a kedy by si chcela ist na bududci rok ?

v555
8. dec 2008

žiadne mrazačiky,bola som rada,že mam aspon jedno embryjko vhodne transferu.Mala som 6 oocytov z toho sa oplodnili len 4 a vydržalo jedine jedno.Do tohto všetkeho sme išli s tym,že manžel ma slabe spermie,no ukazalo niečo horšie-ja mam nekvalitne vajička ato je horšie.No čo už,život ide dalej,poviem Ti už to beriem uplne inak ako na začiatku.Nabuduce bude v marci alebo v aprily 😉

kikina666
autor
8. dec 2008

a ked nevyjde skusis adopciu ?

v555
8. dec 2008

vela som nad tym rozmyšlala,ale mne sa to podari 😉 😉 😉 ,ešte viac nad tym budem rozmylat ak sa mi to nahodou do tretice nepodari,ale čitala som predchadzjuce prispevky a je to na zamyslenie.

kikina666
autor
8. dec 2008

myslis tu diskusiu co sme viedli vcera s labus ???

v555
8. dec 2008

ano,dlho som tu nebola a vela som si neprečitala ale toto som jasne pochopila,že niečo nie je v poriadku s tebou,ja som si myslela,že ti to vyšlo.Mrzi ma to ☹

kikina666
autor
8. dec 2008

v555 ja som sa k tomu ani nedostala, najskor mi to posunuli v centre a potom poistovna, ja len teraz zacinam a to som mala zacat v septembri

luly3
8. dec 2008

kukučky ahojte 😉
dnes mi je akosi smutno ☹ mam asi depku

kikina666
autor
8. dec 2008

ak sa uz nic nepobabre tak v stredu zacinam s liekmi a 17.12. s injekciami ... ja mam cely ten cirkus este len pred sebou

kikina666
autor
8. dec 2008

luly no cau ...
ja som mala vcera vecer az sa mi slzy tlacili do oci

luly3
8. dec 2008

kiki ale cirkus ti prinesie ............ tvoje všetko 😉

ja normalne sedím za PC a stekaju mi slzy po tvary to som
ale trupka čo????????

kikina666
autor
8. dec 2008

luly ... nic si z toho nerob, ja revem kazdu chvilu, teraz sa narodili deti v novembri 4 znamym v mojom okolo a jednej dvojicky a som z toho na nervy
aj vcera som nemohla zaspat stale som mala pred sebou tu sporstu otazku ... preco prave ja

v555
8. dec 2008

ahaaaaaaa,no vravim,že neviem vela o vas,a prečo si to mala posunute aku maš poistovnu.Vieš ja som si teraz dala navrh na kupelnu liečbu,ale ževraj na nu nemam narok a vo februari idem žiadat 3.IVF.Som zvedava čo na to SZP?

kikina666
autor
8. dec 2008

v555najskor kvoli zlemu cyklu as potom ked som uz mala zacat mi dr. volal 3 dni pred zaciatkom ze mi to poistovna posunula, lebo ze maju minute limity tak idem teraz cez vianoce pichat, ale to nevadi aspon budem v klude ... sice pod vianocnym stromcekom si porevem ved naco ho robit ked nemame pre koho a pre nas dvoch to nemas ani taku radost

luly3
8. dec 2008

jááááááááj kiki 😔 prečo prave ja znie moja otazka už
velmi dlho a naviac včera do takej 02.00 hod som si ju
opakovala vkuse 😉 😉 😉 😉
ale to bude OK

v 555 a prečo maš pocit že maš nekvalitne vajíčka?????povedali
ti to v care???? pretože na to musiš mat spravenu genetiku a bla bla bla

v555
8. dec 2008

ja tiež špekulujem,že si dame len ten miniaturny naozaj len pre formalitu,aj tak ideme na chatu,doma budeme len par vianočnych hodin a myslim,že stromčeka si užijem na buduce roky až-až

labus
8. dec 2008

ahoj kočky
Kiki moja to po tej našej debate ?bože to som nechcela to ma moc mrzí

kikina666
autor
8. dec 2008

luly vies ze aj ja som po polnoci nad tym rozmyslala ... zeby telepatia, sa mi slzy do oci tlacia aj teraz
v555 presne aj ja tak rozmyslam

v555
8. dec 2008

luly3,mpja a manželova genetika je uplne v poriadku,to ja som nebola v poriadku a vyprodukovala som nekvalitu

luly3
8. dec 2008

v 555 nebola to nekvalita boli to len vadné embrijka to sa stava mne tiež sa
to stalo

orsulka
8. dec 2008

v555...ako to že nemas na rok na kupelnu liečbu??????????????????

kikina666
autor
8. dec 2008

orsulka to akoze vsetci maju narok na kupele ?

majka11
8. dec 2008

Ahojte.
Kikina tak držím palce, nech sa už nič nepobabre a konečne začneš. Veľa šťastia.

labus
8. dec 2008

v555 ked máš genetiku v poriadku tak to bol špatne načasovaný odber a vajička ešte neboli uplne zrele tak nezufaj nebuduce to bude v poriadku neboj
Kiki kde si?Luly a ty čo strečkuješ?teraz nemaj depky babatko hladkaj a neplač 😉
Kikiška moja zlatučka neplačenkaj prosím pekne nádych ved už začínaš a v januari máš babatka v brušku len ver a dýchaj z hlboka mojko

orsulka
8. dec 2008

kiki..................ja so msa dostala do kupelov...... v tej dobe som nemala za sebou nijake IVF ani IUI ani nic.....jednoducho som chodila ku svojmu dr......a skusali sme nejake tie načasovania, ale nedarilo sa.....oni mi vypisali žiadosť... a do kupelov som isla cca za 3 nesaice...v tej dobe mi dokonca povedali, že taketo priapdy, že sa nedari otehotniet mali dokoca prednost pred ženskymi po operaciach......bola som tam inak 5 tyzdnov...tam mi robili kompletny hormonalny profil......a bol to balzam na psychiku..!!!!!!

luly3
8. dec 2008

babulky tak zo 6 embrii po PK mi mrazili 3 embria
to je uspech čooooooooooooooooooooooooo 😉
porad mi to zlepšilo naladičku takže už mam 5 snehuliačkou
ako zygody a 3 ako blastocisty 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅