Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
3. nov 2008

tak babeny vsetkym ktore maju zajtra velky den drzkam palceky idem sa venovat mm lebo sa mi stazuje ze sa mu nevenujem 🙂 tak zajtra.papa

luly3
3. nov 2008

tá prekliata mrchaaaaaaaaaaaaa 😅 tfuj tfuj
to je asi normálne to ma asi každa take pocity

luly3
3. nov 2008

BM paaaaaaaaaaaaaaa zajtra 😅 😅 😅

labus
3. nov 2008

luly ja už neviem tak velmi chcem verit ale mne dávali už 3 dnove babulky tak mám fakt strach ☹ ☹ ☹

luly3
3. nov 2008

labus neboj 3 dnove su dobreeeeeeeeeee a ver tomu že sa ti teraz zahrizkávajúúúúúúú 😀 😀 😀
chalani nech ta opskakujú a ty bud v pohode

labus
3. nov 2008

och luly dakujem chalani ma obskakuju ved oni sa tak tešia a MM ani nevravým toho sa najviac bojím aky bude sklamaný on tomu tak verí on nepripustí že sa to nepodarí..tak sa musím len modlit a dohovárat babulkám nech ocka nesklamuuuuu
Luly a ty zajtra začínaš no paráááda to sa isto tešíš ja som sa hrozne tešila

efiku
3. nov 2008

ahojte babulky dlho som tu nebolo čo je nové?
zuzali dakujem za info moc

labus
3. nov 2008

ahoj efiku moja kde si sa nám stratila ?som rada že si tu písala ti zuzali že bude stretko?dufam že dojdeš

efiku
3. nov 2008

kde kde bude stretko
aj som sa odmlčala potrebovala som si troška všetko zrovnať v hlave troška ma to tentokrat zobralo ten nevydarený pokus ale tebe držkam moc palčeky ako sa cítiš

luly3
3. nov 2008

jááááj labus ja sa tak teším že by som tem decapeptil pichla už 00,01 hod 😀 😀 😀
hahaha
labus a toto je tvoje prvé ifko??? tebe sa to určite podarí lebo už máš 3 deti a tvoja maternica
už je zvykla na embria takžeeeeeeeeeee aby si nemala dvojčatka 😀 😀 😀 , mne jeden doki hovoril
že vetšinu sa darí prvé ifko tým čo už mali detičky alebo tým čo nemajú žiaden problem len spermie 😀 😀 😀

luly3
3. nov 2008

efiku 😅 ahoj stratená

vika34
3. nov 2008

ahojte aj ja som tu 😀

efiku
3. nov 2008

ahoj luly gratulujem k začiatku ja sa teším už na dalšiu stimulku ale neviem kedy sa do toho pustíme opäť ak sa pustíme bola by to už tretia

luly3
3. nov 2008

efiku ty si ani raz nemala snehuliakou????????????????

ahoj vika 😅

efiku
3. nov 2008

ale mala pri prvom ivf teraz pri druhom nam doporučial PK a akurat dve mi vkladali a ostatných sedem sa vraj na 8 den prestali deliť tak nemrazili nič ☹

luly3
3. nov 2008

efiku najlepšie je pustit sa do toho hned po 3 mesiacoch to mas este pripravenu maternicu z
predchádzajúcej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

efiku
3. nov 2008

hej len korunky musíme dať trošku zase dokopy a potrebujem si telo trošku dať doporiadku lebo tých injekcii bolo privela už a s mužíkom sme sa dohodli že si doprajeme aj trošku nejakú dovolenku a fakt troška zregenerovať lebo mi už aj po psychic.stranke troška šibkalo ked druhy pokus nevyšiel lebo sme verili že už po druhý krat to vijde asi som sa namotala moc na to neviem
a kedy je to stretko babenky

labus
3. nov 2008

efiku stretko bude v Ba v AVIONE povodne bola sobote 15.11 ale uvažujeme nad pondelkom 17.11 aby mohla dojst aj kiki a aj mne by to viac vyhovovalo kedže 18.11 idem odniest Andyho na KRAMARE na tu operáciuz tak by som došla na stretko a prespali by sme u ségry

labus
3. nov 2008

luly áno je to moje prvé IVF a mooooc dufam že máš pravdu

efiku
3. nov 2008

je a na aku operaciu ide ☹

efiku
3. nov 2008

rada by som išla dúfam že mi to vijde a o kolkej asi planujete

labus
3. nov 2008

no kočky ja idem do hajan musím teraz vela oddychovat aby babulky rástli takže všetkým DN a ZUZALI,KEJLA ,LUBKA zajtra na vás myslím a držím palce a večer sa za vás pomodlím

efiku
3. nov 2008

labus dobru nocku

vika34
3. nov 2008

kedy ste to stihli zmeniť myslím to stretko,ale mne vyhovuje aj 17.11.,tak sa dúfam spoznáme

labus
3. nov 2008

efiku ešte sme sa nedohodli povodne bolo o 15,00 alebo 15,15 kede tam budem spat tak mi je to už jedno a take že nedojdeš nevrav proste aj ked budu sekery padat všetky sa stretneme prvý ale nie posledný krát...ved sme sa zhodli že taká parta ako sme tu sa len tak nenájde tak nech nám všetci závidia že máme jedna druhua potiahneme sa až do samého konca kým posledná z nás neporodí tada ja to s vami potiahnem aj ked sa mi to teraz nepodarí my už druhý pokus nebudeme mat ale budemčakat na všetkych vašich mrnusou kiki všetkých jasné 😀 😀

efiku
3. nov 2008

labus super tak budem chodiť do temy a sledovať kedy bude stretko už sa teším

labus
3. nov 2008

ja ani neviem kedy ked sme prehovárali kiki a ona už má niečo velmi doležité vtedy a má to daleko tak navrhla 17.11 a ja som sa pridala a kedže je sviatok kočkám to nevadilo
a už idem DN

labus
3. nov 2008

no to je tutovka že budeš chodit ale nemysli si IP by sme ti poslali 😀 😀

efiku
3. nov 2008

jaj ozaj ved je sviatok ja som si myslela že to z robotky nestihnem to by bolo aj vtedy dobre

efiku
3. nov 2008

hej zuzali poslala ste zaltunke už sa polepším moj aa teškam sa