Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
8. dec 2008

luly no kde sa flakas, zase som tu sama

luly3
8. dec 2008

jáááj tak sa ti to blíži čo????
bože ako ten čas rýchlo ubehol, že?????
teprva som tu bola pichačka a už som čakačka
a ty si stresovala a už to tu máš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jáááááj kiki a ked si bola tehula po tom kete aj si niečo citila????
lebo ja necítim nič ani ma nič neboli

kikina666
autor
8. dec 2008

nie ani pri jednom tehotenstve som nic necitila ani som nevedela ze som //ckova a ako to dopadlo, dr. povedal, ze aspon vieme ze otehotniet mozem a ze to treba este trosku doladit ... tak to dufam tentokrat vyjde.
mam to s dr. dohodnute ze zacinam od stredy s proverou, ale este sa moze vselico zmenit pri mojom stasti .... 1.IVF som zacinala 26.12. minuly rok a toto zacnem 10.12. takze skoro na rovnako .... keby to uz tentokrat vyslo

mam uz vybavene aj interne ...23.12. idem na prv a 31.12. na interne predoperacne vysetrenie

luly3
8. dec 2008

tak vydíš možno nejake znamenie 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jaj ale si nedočkava

luly3
8. dec 2008

kiki deeeeeeeeeeeeeee si ☹

kikina666
autor
8. dec 2008

luly ttuuuuuuuuuuuuuu sommmmmmmmmm

luly3
8. dec 2008

kikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ mne je tu bez teba smutno ☹

kikina666
autor
8. dec 2008

uz som tu som kecala s kolegom, kukni moj profil ... co ty na to ???

kikina666
autor
8. dec 2008

no luly teraz si kde ty ???

luly3
8. dec 2008

dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kikina666
autor
8. dec 2008

co je dobreeeeeeeeeeeeee???

luly3
8. dec 2008

proffffffffffffffffffffffffiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil 😀 😀 😀 😀 😀

kiki ja mam teplotu 37 co s tym mam si niečo dat?????aby som
večer nemala vysoku teplotu ☹

kikina666
autor
8. dec 2008

luly nedavaj si nic, horuci caj s citronom a zalez do postele poriadne sa pozykryvaj aspon 2 paplonmi a nevystrc odtial hlavu az to vypotis

kikina666
autor
8. dec 2008

nesmies si nic dat, mohlo by to ublizit babetkam

luly3
8. dec 2008

kiki ale ja sa necítim byt chora ani ma nič neboli ☹

kikina666
autor
8. dec 2008

no tak to budes asi tehotna .... nepozoruj sa prosim ta a nelez z bytu von az cosi nechytis

luly3
8. dec 2008

tehotna sa tiež necitim byt ☹ a von mosíííííííííím
mosím ist do banky pouhradzat fa lebo mi nepošlu tovare 😀 😀 😀
oni su taky kreteni ked meskam tak mi vyvolavaju nedaju mi nadychnut sa

kikina666
autor
8. dec 2008

a to nemoze ist muz

kikina666
autor
8. dec 2008

ja o 15.00 odchadzam z roboty, mam 2 hodiny anglictiny ☹ ale co uz musim to zvladnut

kikina666
autor
8. dec 2008

a este ma napadlo a preco to neuhradis cez elektronicke bankovnictvo, ja uz vsetko uhradzam cez ucet

luly3
8. dec 2008

muž???????? ha
on nemože disponovat s mojimi učtami lebo som ho zakladala
ešte ako slobodna a nedala som mu ešte podpisove vzory urobit
ale vidiš mosim to zmenit keby nahodou som bola tehu aby to robil on 😀 😀

kiki ja si idem lahnut chce sa mi akosi spinkat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak v pondelok ak mi vyjde tehu test to bude super lebo večer idem na týžden
s mužom do Atén on tam ide pracovne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
8. dec 2008

luly no to je super, tak drzim palce aby to vsetko vyslo tak ako ste si naplanovali

kikina666
autor
8. dec 2008

baby teda nikde nikoho .... no vy mi dnes davate sa tu nudim ako pes , nemam co robit, uz som sa naucila aj anglictinu a nemam si ani s kym pokecat.

a kto mi bude liecit moje depky zo stimulky ☹ ☹

v555
8. dec 2008

ake depky Kikina?Ty musiš byt kludna inač to nema vyznam ale tebe to pisat nemusim 😉

kikina666
autor
8. dec 2008

no ved hej ... len som skor nervozna z toho aby som vobec zacala stimulovat

v555
8. dec 2008

tak ale teraz už začneš 🙂 je pravda,že na posrateho aj hajzel spadne 😀 😀 ale Ty nie si ten pripad

kikina666
autor
8. dec 2008

no v555 bodaj by si mala pravdu ...

no pomaly sa zberam idem na anglictinu, to moje dieta bude jazykovy genius anglictina, nemcina

v555
8. dec 2008

ale aspon sa nestrati v tomto užasnom svete,prijemne vyučovanie 🙂

kikina666
autor
8. dec 2008

no v555 dakujem

papa

lubkaeck
8. dec 2008

Ahojte kocky
Kikina - ty co depkujes prosim Ta? Vianoce su o tom, zby ste boli spolu, tulili sa a podobne. babatko je uz predsa za rohom 😉 Budes pekne uzivat Proveru. My sme si kupili novy stromcek a nevies si predstavit krajsie oci ako oci MM ked ho spolu zdobime 😀 Vzdy sa pritom zabavime a aj polubime 😅 A kedze mi povedal, ze chce ako darcek mna, tak som si na seba kupila "obal" a este musim zohnat maslu 😀 a pekne po veceri sa poden poskladam 😀 😀 Mysli trosku pozitivne, prosim 😉 Ked si budes stale nahovarat, ze si smutna a ze sa ti nedari, tak sa ti nic nepodari 😉 Skus sa tesit z malickosti, z kazdej pusinky od muzicka, tes sa na to, ze konecne sa ide nieco diat a Ty budes zaciatkom roka tehula 😉 Neboj zvladnes to ved si predsa nejaka zenska 😉
ja som teraz hrdina, ale s MM sme sa v sobotu u svokrovcov riadne povadili - tak sme sa este nepohadali ☹ ale potom do druhej v noci sme dali debatu, vynovili sme si pravidla a MM je odvtedy pozorny ako slak 😀 Tak som sa zacala tesit na sviatky 😀 😀

Luly - ty len pekne oddychuj a rozmyslaj nad tym co budes potrebovat do porodnice a kam das doma postielku a nie nad teplotami, oki?! 😉

labus - zajtra sa na Teba tesim 😉

baby idem dalej vypekat,ale som tu len mi to dlhsie trva 😉