Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
10. dec 2008

a ozaj kočky dnes mi imunologyčka vravela že tie probiotiká mám brat aj cele tehu že mi to pomože zvládnut vela vecí a mrkla ste si ich niektorá na nete?

lubkaeck
10. dec 2008

Labus - ved probiotika ti nemozu ublizit a male bude mat taku imunitu, ze bude cez zimu chodit v kratkych rukavoch 😀 😀 😀 a pojem chripka mu nebude nic hovorit 😀 😀

Tinka - som zvedava, ze co ti zajtra povedia 😉 ale dufam, ze dobru spravu 😉

tinka12
10. dec 2008

dufam hrozne dufam aj ja.... 🙂

lubkaeck
10. dec 2008

Tinka - pekne si sadkaj k manzelovi na gauc a natiahni k nemu nozku, nech ti ju pomasti 😀 aspon zmenis myslienky 😉

tinka12
10. dec 2008

hihi lubik.... to je sranda, presne tak lezim, mam na manželikovi vylozene nozky.... 😀 😀 😀

labus
10. dec 2008

ahoj Lubka zabudli sme na recept na tie medovníčky bola by som skusila tvoje popiect či mi neztvrdnu 😀 😀 dneska sme nakupovali s MM jak šialený potebujem kupit chalanom parfemi každemu poradte HUGO BOSS už mali všetky tak chcem niečo ine take sviež pre mladeho chalana čakám tipy 😀 😀 a aj krpec by už chcel svoj ale čo takemu 12r. aby nesmrdel jak ostarok?

tinka12
10. dec 2008

oki,vsetky babulky,
idem sa rozvaliť a odpocivat, zajtra s,a ak bude vsetko ok, ozvem.... dakujem za vsetko , za podporu a pomoc
labus, netesnem.... dohodli sme sa s manzelikom, ze zajtra pride s roboty skor, a o 14:00 budeme telefonovat za výsledok spolu

tinka12
10. dec 2008

labus, dnes som vonala noveho backhama - je skvelý!!!

lubkaeck
10. dec 2008

Labus - skusali ste uz Bvlgari? 😀 Tie vonaju tiez velmi fajn. No a mlademu mozes kupit DKNY alebo nieco svieze, kocky v parfumerke by Ti vedeli pomoct 😉 A moja najoblubenejsia je Code od Armaniho, s tou by som MM aj zjedla, ale co je zaujimave on ju nema rad, ale ja si myslim, ze mu nejaka trubka v robote nieco povedala na nu a odvtedy ju asi nechce, lebo predtym ju na seba hadzal v pohode ☹ Ale inak aj ja nemam rada vonavky ,ktore viem ze ma niekto iny a ked mi je este neprijemny, tak by som to na seba nedala ani nahodou 😀 ale som blba, co? 😠 😀 A chces ten recept na medovnicky?

Tinka len oddychuj 😉

labus
10. dec 2008

Lubka ano a dakujem za tipy ja MM kupujem len DIOR FAHRENHAJT32 ten biely na nom ju milujem a nieje taka otrepana a tažka ako ta klasikuš a to je to že ja kupujem cez internet inak som trubka lebo tá kočka má v Nitre sídlo a ked sa telefon. dohodneš možeš ist tam kupit su lacnejšie ako v predajni mne sa to oplatí ked 4ks potrebujem www.parfems.skLubka a to DKNY možem takemu krpcovy ?sviežo vonia? a Tinka Backham je ktorý nový ?nevieš názov? a Bvlgari som rozmíšlala aj ja asi to marine no idem to omrknut na net čo maju dík a to CODE vobec nepoznám

tinka12
10. dec 2008

zlatko, zda sa mi, ze to bol Intimately, skusala som aj Instinct a Night , tak sa mi to pletioe.... skus ktorý sa bude pacit tebe... lubka ma pravdu, zavri sa do nejakej parfumerie a vyberAJ 😀

luly3
10. dec 2008

😉 😉 😉 😉 ahoj

luly3
10. dec 2008

tinka chod spat nech maš už zajtrašok 😀 😀 😀 😀 😀

labus
10. dec 2008

och dík za rady ale ja nechcem íst do parfumky ovoniavat a potom že dakujem neprosím to mi je blbe

ixi
10. dec 2008

ahojte sto rokov som tu nebola ako sa mate?

tinka12
10. dec 2008

labus, ale tak skoc do drogerie DM, tam maju tiez voní vela, aj darcekove balenia a ovoniavat je to tam menej trápne 🙂

tinka12
10. dec 2008

babulky idem sa rozvalit s mojim manzelikom na gauč a vylozim nožičky... pappa

labus
10. dec 2008

ixi ahoj ako sa máš?

labus
10. dec 2008

Tinka máš pravdu pojdem 😉

labus
10. dec 2008

Tinuška a zajtra držíme palčiská aj chalani Andy a Robko neboj 😉

tinka12
10. dec 2008

dakujem vam krásne a krásnu dobrú noc

labus
10. dec 2008

aj tebe DN 😉

ixi
10. dec 2008

labus ahoj 🙂 no ja sa mam dost zle v pondelok som bola na kyret tak si to vies predstavit 😠 😔 ale ty sa pochval

labus
10. dec 2008

bože ixi to som netušila to mi je moc luto čo sa stalo? zlatko moje

ixi
10. dec 2008

tak sa to prestalo vyvijat a bol koniec...je to hrozne

ixi
10. dec 2008

myslela som ze ani ivf nevynde a vyslo a nakoniec to ajtak skoncilo zle

labus
10. dec 2008

ixi zlatík to je fakt krute dokelu je mi to luto to je ešte horšie ked už sa začneš tešit a toto máš aspon mrazáčiky?mrzí ma už som zabudla tolko nás tu bolo

kikina666
autor
11. dec 2008

labus vy tu sukromnicite s tymi stretkamino budem ti to vediet povedat kolko mi zostane az po stimulke, lebo minule mi zostali a uvidim kolko budem potrebovat, stimulku koncim v polovici januara

kikina666
autor
11. dec 2008

ixi nezufaj, mne sa to stalo tiez .... a mas este nejakych mrazacikov ?

labus
11. dec 2008

no super kiki a ja budem vtedy vediet či mi pokračuje NATIV alebo začnem vo februari riadnu stimulku KIKI neboj ešte budeme mat stretká