• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
a ozaj kočky dnes mi imunologyčka vravela že tie probiotiká mám brat aj cele tehu že mi to pomože zvládnut vela vecí a mrkla ste si ich niektorá na nete?
10. dec 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus - ved probiotika ti nemozu ublizit a male bude mat taku imunitu, ze bude cez zimu chodit v kratkych rukavoch :grinning: :grinning: :grinning: a pojem chripka mu nebude nic hovorit :grinning: :grinning:

Tinka - som zvedava, ze co ti zajtra povedia :wink: ale dufam, ze dobru spravu :wink:
10. dec 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam hrozne dufam aj ja.... :slight_smile:
10. dec 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka - pekne si sadkaj k manzelovi na gauc a natiahni k nemu nozku, nech ti ju pomasti :grinning: aspon zmenis myslienky :wink:
10. dec 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi lubik.... to je sranda, presne tak lezim, mam na manželikovi vylozene nozky.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lubka zabudli sme na recept na tie medovníčky bola by som skusila tvoje popiect či mi neztvrdnu :grinning: :grinning: dneska sme nakupovali s MM jak šialený potebujem kupit chalanom parfemi každemu poradte HUGO BOSS už mali všetky tak chcem niečo ine take sviež pre mladeho chalana čakám tipy :grinning: :grinning: a aj krpec by už chcel svoj ale čo takemu 12r. aby nesmrdel jak ostarok?
10. dec 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki,vsetky babulky,
idem sa rozvaliť a odpocivat, zajtra s,a ak bude vsetko ok, ozvem.... dakujem za vsetko , za podporu a pomoc
labus, netesnem.... dohodli sme sa s manzelikom, ze zajtra pride s roboty skor, a o 14:00 budeme telefonovat za výsledok spolu
10. dec 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus, dnes som vonala noveho backhama - je skvelý!!!
10. dec 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus - skusali ste uz Bvlgari? :grinning: Tie vonaju tiez velmi fajn. No a mlademu mozes kupit DKNY alebo nieco svieze, kocky v parfumerke by Ti vedeli pomoct :wink: A moja najoblubenejsia je Code od Armaniho, s tou by som MM aj zjedla, ale co je zaujimave on ju nema rad, ale ja si myslim, ze mu nejaka trubka v robote nieco povedala na nu a odvtedy ju asi nechce, lebo predtym ju na seba hadzal v pohode :frowning2: Ale inak aj ja nemam rada vonavky ,ktore viem ze ma niekto iny a ked mi je este neprijemny, tak by som to na seba nedala ani nahodou :grinning: ale som blba, co? :angry: :grinning: A chces ten recept na medovnicky?

Tinka len oddychuj :wink:
10. dec 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ano a dakujem za tipy ja MM kupujem len DIOR FAHRENHAJT32 ten biely na nom ju milujem a nieje taka otrepana a tažka ako ta klasikuš a to je to že ja kupujem cez internet inak som trubka lebo tá kočka má v Nitre sídlo a ked sa telefon. dohodneš možeš ist tam kupit su lacnejšie ako v predajni mne sa to oplatí ked 4ks potrebujem www.parfems.skLubka a to DKNY možem takemu krpcovy ?sviežo vonia? a Tinka Backham je ktorý nový ?nevieš názov? a Bvlgari som rozmíšlala aj ja asi to marine no idem to omrknut na net čo maju dík a to CODE vobec nepoznám
10. dec 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatko, zda sa mi, ze to bol Intimately, skusala som aj Instinct a Night , tak sa mi to pletioe.... skus ktorý sa bude pacit tebe... lubka ma pravdu, zavri sa do nejakej parfumerie a vyberAJ :grinning:
10. dec 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: :wink: ahoj
10. dec 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka chod spat nech maš už zajtrašok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och dík za rady ale ja nechcem íst do parfumky ovoniavat a potom že dakujem neprosím to mi je blbe
10. dec 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sto rokov som tu nebola ako sa mate?
10. dec 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus, ale tak skoc do drogerie DM, tam maju tiez voní vela, aj darcekove balenia a ovoniavat je to tam menej trápne :slight_smile:
10. dec 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem sa rozvalit s mojim manzelikom na gauč a vylozim nožičky... pappa
10. dec 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi ahoj ako sa máš?
10. dec 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka máš pravdu pojdem :wink:
10. dec 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinuška a zajtra držíme palčiská aj chalani Andy a Robko neboj :wink:
10. dec 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam krásne a krásnu dobrú noc
10. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe DN :wink:
10. dec 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus ahoj :slight_smile: no ja sa mam dost zle v pondelok som bola na kyret tak si to vies predstavit :angry: :pensive: ale ty sa pochval
10. dec 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože ixi to som netušila to mi je moc luto čo sa stalo? zlatko moje
10. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa to prestalo vyvijat a bol koniec...je to hrozne
10. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som ze ani ivf nevynde a vyslo a nakoniec to ajtak skoncilo zle
10. dec 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi zlatík to je fakt krute dokelu je mi to luto to je ešte horšie ked už sa začneš tešit a toto máš aspon mrazáčiky?mrzí ma už som zabudla tolko nás tu bolo
10. dec 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus vy tu sukromnicite s tymi stretkamino budem ti to vediet povedat kolko mi zostane az po stimulke, lebo minule mi zostali a uvidim kolko budem potrebovat, stimulku koncim v polovici januara
11. dec 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ixi nezufaj, mne sa to stalo tiez .... a mas este nejakych mrazacikov ?
11. dec 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super kiki a ja budem vtedy vediet či mi pokračuje NATIV alebo začnem vo februari riadnu stimulku KIKI neboj ešte budeme mat stretká
11. dec 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok