• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
test som nerobila až v nedelu :wink:
no a išla som variiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit
12. dec 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co dobre varis ???
12. dec 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kikina, na dalsiu krv idem v pondelok...a potom o tri tyzdne na ultrazvuk :slight_smile:
12. dec 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ryžu a kuracie prsia s broskynou :wink: mnaaaaaaaaaaaaaaaam

tinka caf
12. dec 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka super, drzim palceky .... dalsia tehulka co ,mi bude posielat tehuvirusiky .... baby teraz musite na mna silno mysliet a na moje brucho
12. dec 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie kiki eštesom ja na rade až potom ti :wink: :grinning:
12. dec 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, myslime na teba :wink:
luly, to sa ti zda, ze nemas uz tehu príznaky, oni sa len trosku schovali......ani mna uz nebolia prsia a pod. som ale stráááásne unavená a hned sa zadýcham ... vcera som zistila že pri speve mam kratší dych a plytkejsi, takze sa musim kazdu chvilu nadychovat a vyzera to dost smiesne :grinning:
12. dec 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly, v nedelu ráno ocakávam telefonát :grinning: budem netrpezlivo cakat, ci uz je nieco vidieť ...
12. dec 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa teším s teba a uvidim v pondelok či sa
budem tešit aj sama so seba :wink:
len mam strach ale to je asi normálne
12. dec 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly, je to normálne....ja som sa strasne bala, ale to dobre vies :wink: a este stale sa bojim, ale verím, ze vsetko bude v poriadku
12. dec 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly je to ok, hlavne sa ukludni na sokovanie som tu teraz ja ...
12. dec 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Tinka ti už si za vodou :wink: :wink: :wink: chcela by som byt na tvojom
mieste :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no dúfam že aj ja budem moct ist na tie schody :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj kedy sa chystš ist do baziliky?????

kiki teraz tu jedine ja možem stresovat ja mam nato úplny nárok :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly do baziliky pojdem az po krvi v pondelok, asi v nedelu :slight_smile: Este sme sa s matkom nedohodli. dufam, že budes mať cas a dame aj kafe :grinning:
12. dec 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no luly co ty chces stresovat ty tehula jedna ..... skludni hormon ... lebo sa ti tam ti krpci pobiju
12. dec 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasneeeeeeeeee s tym počítam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dec 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak tu nesachuj ... baby mna straaaaaasne boli ucho ... dala som si ibac na proveru ..
12. dec 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly, uzi si pekne vikend, vyloz si nozicky, nic nerob a v pondelok uvidis :wink:
a kikina, ty vlastne to iste...hlavne si dopraj dosť spanku, aby sa mohli vajicka pekne vyvýjať :slight_smile:
12. dec 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje, idem uz z práce domov, lebo mi normálne pada hlava na monitor, ako som unavena...keby som tu mala postel, uz som v polohe ležiaceho strelca a neviem o sebe :grinning:
12. dec 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki no no :wink: :wink: :confused:
ja som pri stimulke ked som mala menzes šupala jedem brufen
za druhým čo som nevedela vydržat od bolesti :sweat_smile:

babule utekam do tesca vidime sa ale pridem sem až večer lebo
odtial idem na nechty................. tak zatíííííííííííííííííím

Tinka ti mi láskavo pošli tehu vírusiky čo súkromničíííííííííííííííííš
tak oki, dufam, že to nieje predcasné : TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
autor
tinka mne sa este nic nevyvija ... ja som zacala iba s liekmi Proverou, mam dlhy protokol a vyvijat sa budu az po dalsich kramoch od 29.12.

ma nestras vcera som si tam dala 3 kvapky garasone ... antibiotika na ucho ... mali by sa kvapkat 3x za den ... trosku pomohlo proti zapalu ale ibac pomaha lepsie
a navyse si natieram ocnou mastickou ten pluzgier na brade framykoinom a to vraj je tiez antibiotikum ... ale zase 3x do dna to nemoze uskodit trosku masticky na pluzgier ...

ale asi sa zacnem krotit s tymi liekmi, ale na ten pluzgier mi nic ine nezabera, lebo to mam trosku zahnisane
12. dec 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyy ja mam // na teste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tadruha je slabulinka ale je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lulicek a tinecek moooooooooooooooooooooooooc gratulkujem, vy herecky tehotneeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sa z vaaas usuuulam, hned si idem dat nejakeho frtana na VAAAAS a VASE beeeejbicata :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja se snat poseru :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

idem si fakt daco lupnuuuuuuuut -D:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

inaaac zdravim vsetky ostatne a drzim palciska jak hrom :wink:
AJ SEBE hihi
12. dec 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj tehulky našeeeeeeeeeeeeeeeeee
endziiiiii ty žiješššš?????????? a čo máš nove?stihaš tento mesiac ten ket alebo nie?
12. dec 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviete dzifcence ako strasne to vie povzbudit, normalne mam chut si pichnut dekaaac aj pregnyl naraz :grinning:

chichi

oki, odchaaadzam, sa tu vytesujem asi sama, ale nevadiiiiiiiiiiiii

papaaaaaaa zatial :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi a ja som nikto??????? :frowning2: :frowning2:
12. dec 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj kocky,

TInka-blahozelaaaam a tesiiim sa :slight_smile: Je toparada :grinning: Ake si mala HCG?

Luly - aj tebe blahozelaaam,ty pokusitel :grinning: Stale si nas pokusala, nech testy robime kazdy den a ty to tak nerobis :grinning: :grinning: :grinning: Sprav si zajtra rano, nech mame pekny vikend :grinning:

Endziiii-no nazdarek.Ako sa mas? Daaavno som Ta nevidela :dizzy_face:

Ahoj Labus,Kiki,Zuzali,Vika a ostatne :grinning:
12. dec 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly-pardooooon, teraz citam, ze si spravila testik aj dnes :grinning: :grinning: Tesiiiiiim sa este viac.Pridaj do albumu :grinning:
12. dec 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok