Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
18. dec 2008

jezisi mne sa nic nechce a musim tu tvdrnut este aspon hodinu ☹

luly3
18. dec 2008

20.1 mam konzultáciu ale babenky dojdem zachvílku.....
niesom smutna ja si vždy všetko mosím vytrpiet do konca ja som si nato zvykla

kikina666
autor
18. dec 2008

luly to je super ... takze ferbuar to isti a si tehula

orsulka
18. dec 2008

luly...kolko mate na mrazenie,,?????

kikina666
autor
18. dec 2008

orsulka neviem ci nemaju 7 embryjok, nejake 4 - 5 blastocysty este zvlast, luly ma este tolko pokusov na ket ze az no

luly3
18. dec 2008

orsulka 8 embrii 5 ako zygoty a 3 blastocisty 😉

akurat som postavila varit tak teraz tu možem pobudnut chviločku

tinka12
18. dec 2008

ahooojte..... luly, psielam povzbudzujuce vibrácie 🙂
baby práve som vzala po dlho case ultros ustami...som ako nadrogovana.... prázdno v hlave a motáky

luly3
18. dec 2008

tinka 😉 ahoj
jaj prijala by som tvoje motaky koli utrošu 😅 😅 😅
ja už som ho vysadila

tinka12
18. dec 2008

no neviem....práve som doučila matiku....doucovala som stredoskoláka....a ten mal so mna prču.... 🙂 lebo sa mi motal jazyk 😀 😀 😀

luly3
18. dec 2008

jááááj a ty ešte doučuješ

tinka12
18. dec 2008

no jo... 🙂 ale mna to celkom bavi 😉 strasne som chcela ucit pocas skoly aj po nej, ale Boh ma chcel asi inde 😀

luly3
18. dec 2008

asi tak 😅 jaaaaaaaj Tinka tak sa teším aspon s teba že ani nevieš 😉
budeš mi potom davat rady ako kupat krpate a taaaaaaaaaak hihi

orsulka
18. dec 2008

luly.....viem čo su blastocysty, ale zygoty?????

luly3
18. dec 2008

zygody su oplodnene embria ktore maju dva dni nejake 4 bunkove

tinka12
18. dec 2008

jasne luly, bude len o 2 mesiace mladsie, takze to bude strasne milé, ked ich budeme porovnavat.... 🙂 a nieze tvoje bude uz v 8 mesiacoch chodiť!!! 😀

orsulka
18. dec 2008

aha...............takže o niečo slabsie ako blastocysty.......už chápem......a ako ich budeš chcieť rozmrazovať?????
a kam chodis do CAR?

luly3
18. dec 2008

ja chodim do GF a necham to na doktoroch ako povedia oni...,
inak ak by som ja si mala vybrat tak dám najprv tie blastocisty...
lebo tie su 3 pohromade vieš no pri ketkach sa stava že tie embria to
neprežiju pri rozmrazovaní to by ma asi porazilo keby to neprežili

orsulka
18. dec 2008

pytam sa preto, že ja som v Heliose...mne tam nikdy nezamrazili take male embryá.....oni mi mrazili len ozaj tie najlepsie.... a tak vacsinou boli 2 alebo tri na mrazenie.........a musim napisat, že veru, nie vsetky to prežili......

luly3
18. dec 2008

orsulka ja som pri OPu mala 11 embriok a 5 mi hned zamrazili
preto lebo embriologička povedala že v skorem štádiu čiže
zigota rozmrazenie preživa na 99% a blastocista na 50%
tak to poistili a pri prvom ifku mi neprežila žiadna
blastocista všetky sa prestali delit na 7 den

orsulka
18. dec 2008

to si mala predlženu kultiváciu až 7 dni????????

luly3
18. dec 2008

nie 6 ale blastocisti na 6 den boli dve ty mi vložili a na siedmi den s tych 4
zostli len 3 100 bunkove tak tie mrazili

kikina666
autor
18. dec 2008

ahojte .. uz som tu kolac uz chladne polevu az neskor .... idem o 19,00 pichat dalsi dekac, uz teraz ma bolia strasne prsia a mam ich zvacsene az to nie je normalne ...

lubkaeck
18. dec 2008

Ahojte kocky 😉

Luly - no tak to mi je luto s tym HCG, ale asi je nam sudeny rok 2009 - takze hor sa do boja 😀 😀

Kiki - aky kolacik si piekla? 😵

kikina666
autor
18. dec 2008

lubka kolacik je upeceny chvalabohu, este idem urobit poriadok rybam s akvariom a upratat a zbalit na zajtra ... no hrozne a MM sa vyvaluje pri telke na sedacke a pozera telku ... vychova jeho matky .... chlap je na ot aby prisiel domov a nic nerobil, otvoril si pivo a zvalil sa pred telku a nechal sa obskakovat .... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ide ma rozhodit ... uz nadavam ako pes ...

lubkaeck
19. dec 2008

Damy dobre ranko 😉

Kiki - uplne Ta chapem 🙂 ja som sice na PNke, ale beham ako zmyslov zbavena, ked mi niekto ponukne sladke kolace, tak ho oplujem a tento MM je tiez pre mna velky zazrak. Nestihla som umyt riady, ale ani sa ich nechytil (pritom mi slubil,ked sme zacali spolu byvat, ze to bude robit 😠 ) a este sa strasne cudoval, ze preco som ich neumyla. No co uz s nimi? Ked ja ho lubim, tak idem umyt tie riady, aby sa tu dalo trosku pohnut 😉

kikina666
autor
19. dec 2008

lubka ... ja uz niekedy z neho chytam take vyvrtky, ze by som ho najradsej prizabila ...
no uz len 19 dekacov 😵 😵 😵 a dnes chvalabohu koniec provery, som dnes bola aj na krv na predoperacne vysetrenie, som zvedava na tie vysledky ... mam strach aby to bolo OK

dnes ideme na chatu na 3 dni tak si aspon oddychnem lebo som po tomto tyzdni poriadne unavena

zuzali
19. dec 2008

Ahojte, tak som sa tu znova ukázala. Mám toho teraz dosť, stále sa trápim s tou prácou a keď prídem večer s práce domov už sa mi ani PC nechce zapnúť, lebo zaspávam po stojačky.

Dnes ,máme v práci kapustnicu, tak sa trochu odreagujem 🙂

a posielam kiki zásoby.
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
19. dec 2008

zuzali dakujem .... my ideme dnes na chatu, uz zase posuniem pichanie o pol hodinu .. aby som to pomaly nastavila na tu 21.00 ... som netrpezliva neviem stale vysledkky mocu ☹ tie by mali byt dnes a krv az o 10 dni ☹ som z toho mocu nervozna dufam, ze bude dobry ...
a chodim stale cikat kazdu chvilu pijem vela vody

silviaa
19. dec 2008

Caute babulky 🙂))

zuzali
19. dec 2008

Kiki...tak si pekne uži chatu 🙂

luly, práve som vás dočítala, mrzí ma to, ale držím palce na KET 😉

labus...tak ten súd-to je paráda 🙂