Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
2. jan 2009

Tinka ako dopadol UTZ máš aj fotečku? máš jedno alebo dve srdiečka?

tinka12
2. jan 2009

no bude jedno 🙂 , fotku mam , ale srdiecko este nevidel ☹ som z toho smutná.... a strasne sa bojim, ci je vsetko ok.... mam prist znova o dva tyzdne

tinka12
2. jan 2009

nevies, kedy bu mal to srdiecko vidiet? mam mat obavy? nkede pisu ze az v osmom tt... niekde skor.... uz zuuuuufam 😒

labus
2. jan 2009

Tinka neboj srdiečko ešte nemusel vydiet ak by sa mu niečo nezdalo bol by ta volal o týžden nie až o dva hlavne bud uplne kludná

tinka12
2. jan 2009

snad mas pravdu... jeeejda, nech uz tie dva tyzdne co najrychlejsie ubehnu.... vies co je sranda? ze si clovek mysli, ze ak mu vyjde poz. tehu test, bude vyhrate a bude najstastnejsi a prestanu vsetky trampoty...no prd... po teste sa potom bojis ci vyjde aj krv, potom ci hcg porastie, potom ci bude srdiecko.... furt nieco!!!

tinka12
2. jan 2009

a tebe je ako labus?

labus
2. jan 2009

veru tak Tinka a ten strach už bude stále to poznám ... ale neboj nieje to take hrozne...
no celkom fajn cvičím tie cviky na krčnu chrbticu,nosím ten golier snád to bude dobra hlavne nemám závraty ani bolesti lieky som si už dnes nedala škodalen,že dalšiu rehabilitáciu mám až v stredu teraz maju volno

tinka12
2. jan 2009

to som strasne rada ze ti je lepsie. ani nevies ako... zlatinko, len pekne cvic, krcik maj v teplucku. a nevadi ze sa stimulka posunula.... ma to tak byt a bude vtedy, kedy ma byť.... mesiac ci dva v nasom snazeni nic neznamena...a ty si silna holka, a keby som mohla, zvem ta na kafe hoci kazdý den 🙂

tinka12
2. jan 2009

😀 😀 😀

kikina666
autor
2. jan 2009

tinka dakujem, neboj vsetko bude dobre ... jedno je mozno lepsie ako dve, aspon budes mat bezproblemove tehulkovanie, dve je vzdy riziko ... 😵 😵 😵 😵 😵

uz sa tesim na fotecku, sprav albumik 😉

tinka12
2. jan 2009

hej hej, aj ja sa tomu malemu chrobácikovi tesim... 🙂 🙂 strasne moc moc ... 😀
kiki, no co? uz ste sa s lulu stretli?

labus
2. jan 2009

Tinka si zlatučká a ako píše Kiki dve je vačšie riziko tak sa len pekne vytešuj a dávaj na seba pozor.....
Ešte neviem či bude stimulka posunuta len som sa tak bavila s mojou známou neurologičkou že ak by to neustupilo rýchlo tak to radšej posuniem ale to teraz neriešim mesiac hore dolu aj tak neviem aky bude výsledok imuna to budem vediet 12.1 a podla toho čo mi povie imunologička sa zariadim ona je velmi mudra tak dám na jej radu a musím počítat aj s tým že možem mat výsledok taký že sa to posunie aj o dlhšie ale už som zmierená podstatne je byt v poriadku a potom možem začat inak to nemá význam nechcem dopadnut ako minule

tinka12
2. jan 2009

verim labus, radsej ist na to opatrne a s istotou zdravia a vyselektovaním vsetkých moznych rizik , ako rýchlo a neuvázene...
babulky... beziiim lebo o chvilocku dostaneme navstevu a tak idem trosku upratat... 😀
a dakujem vam za podporu 😉

kikina666
autor
2. jan 2009

tinka nie zial nestretli ... luly akosi nemala cas a potom nemohla, som sice sklamana a smutna ze sme sa nestretli, ale akosi nie vzdy vsetko vyjde tak ako chceme

ale akosi aj ine baby su tu neni ... akosi sa vytratili z konika, je to skoda ale kazdy si je strojcom svojho stastia

labus 12.1. .. to budeme mat asi velky den obe podla mojich vypoctov asi budem mat OPU ale nesmiem predbiehat, aby sa nieco nepokafralo

buducamamina
2. jan 2009

ahojte babulky ako sa mi mate.tinka neboj vsetko bude v pohode len sa zbytocne nestresuj.labus som rada ze je to lepsie a ty kiki dopadla si dobre v heliku to sa mi paci 🙂

kikina666
autor
2. jan 2009

no dobre ako dobre ....dufam, ze dobre

labus
2. jan 2009

ahoj BM
Kiki vau tak to bude teda velký den a dufam aj uspešný -no neboj ráno ti držím palčiská ako svet ja idem po výsledky toho 12.1 až o 13,15 takže to už budeš dávno po OPU ak to padne na ten den

buducamamina
2. jan 2009

labus neboj aj ty budes mat dobre vysledky len sa zbytocne nezatazujte a estresujte ani jednej to nie je teraz treba moje pekne musite o seba teraz dbat.neviete co je zo zuzali ako sa maju jej fazuliatka

buducamamina
2. jan 2009

tinka 12 a ty sa mas ako moja ako sa citis

kikina666
autor
2. jan 2009

labus nepredbiehjme, aby sa nieco este nepokazilo ... idem pichnut ku kamoske dakac a fostimon, neskor sa prihlasim

zatial papa babenky a popiste nech ma co vecer citat

buducamamina
2. jan 2009

kiki ponahlaj sa

buducamamina
2. jan 2009

babeny mozem sa nieco spytat 🙂 😉 ☹

vika34
2. jan 2009

AHOJTE,čítala som Kiki,že sa ti darí A KEdy ideš cca na punkciu,či ešte nevieš? 😲

buducamamina
2. jan 2009

no babulky idem buvkat som dost unavena,vsetkym prajem ete prijemny zvysok vecera.cmuk

kikina666
autor
2. jan 2009

vika ahoj .... zatial neviem, dnes som pichla iba 4 fostimon a zostali este 4 dekace a 10 fostimonov, a dari nedari, nechcem to zakriknut, akurat ma mrzi ze mi musia pichat to hcg lebo mam nejaky hormon znizeny a podporuje to kvalitu vajicok ... ale verim, ze vedia co robia ... uz si len musim drzat palce ...

podla mojich vypoctov OPU by mohla byt cca okolo 12.1. ... ale vsetko bude zalezat od folikov a dozrievania vajicok

labus
2. jan 2009

Kikuš tak už máš dnešnu dávku za sebou 😉 super pekne nám to postupuje a blížime sa k cielu 😉
BM ahoj a hned aj dobru noc a idem už aj ja ahojte zajtra

kikina666
autor
2. jan 2009

dobru noc vsetkym 🙂

zuzali
3. jan 2009

Ahojte, tak som sem zasa nakukla. Cítim sa tak všelijako, býva mi zle od hladu aj po najedení, ale nevraciam. Nejako to zvládam a výrazne mi pomáha aj to, že chodím do práce. Mám už malé bruško, ale zatiaľ skôr chudnem ako priberám. 😀

Prajem vám všetkým taký úspešný rok ako sme ku koncu mali my s tinkou a chantalle a posielam vám pár vírusov:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

luly3
3. jan 2009

ahoj babulky 😉 prajem všetkým krásny novy rok a hlavne
malí uzlíček 😉

kiki je mi luto že nam to nevyšlo ☹ ale akosi som nečakala že ma
skolí teplota snad sa stretneme nabuduce .... 😉

luly3
3. jan 2009

babulky ja som nakukla a vas nikde ☹