• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
verím kiki,že budú dobré správ&y a všetko bude o.k.,ja sa ozvem až za pár dní,tak sa mi všetky držte :grinning: ahojte
4. jan 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky
takže Kiki držím palce :wink:
ideme do Ba odviezt Andyho do nemocky tak sa ukážem až niekedy poobede želám vám všetkým krásny dník :wink: :dizzy_face:
5. jan 2009 o 05:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, uz sme sa vratili, takze nastastie vsetko OK, zase som dostala injekciu hcg, folikov mame cca 15 - 20, dr. pochvalila,m ze som sa pekne rozbehla na to, ake mam nizke davky, na kontrolu idem v stredu 7.1. a poobede mi este povedia kolko si mam pichnut a ci mam ist zase na tu hcg injekciu.

labus stastnu cestu, my sme sa do martina vliekli 50, co bola taka zasnezena cesta

vika drzim palce a nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

k
5. jan 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ešte sviatkujete, či už pracujete?

ja mám dnes voľno, tak ešte pracujem na Mgr. práci :angry:
v BA do rána pekne nasnežilo, ale zasa nie veľa :slight_smile:

posielam všetkým čo treba pár čerstvých zásob
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
5. jan 2009 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak 8.1. idem do poradne, tak potom pridám aj nejaké foto :wink:
5. jan 2009 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: nejako ste sa rozbehli :grinning:

labus - hrejive naplasti som nemala - mne MM doniesol Flector naplasti - nehriali ale boli fantasticke - maju tam byt cca 10 hodin a velmi mi pomohli. No a este je super na panvici poprazit sol, zabalit ju do bavlnenej utierky a cez uterak to prilozit na postihnute miesto - je to strasne horuce bez uteraka, ale dlho to vydrzi teple a pomaha to velmi. A idem este pohladat link na tie cvicenia na lopte a pridam ho sem :wink:

Zuzi - no tak pekne pracuj :wink: to budu mudre deti :grinning:
5. jan 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus - http://www.trainwithmeonline.com/exercises/3/15/0/0/StabilityBallExercises.html kliknes si na get excercise ukaze ti tam aj vedeo ako to mas robit- je to sice v anglictine, ale too sa da pekne pochopit z toho videa :wink:
5. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka dakujem moc
Zuzali už sa teším na fotečku
5. jan 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby,
davku mi nechali tu istu 1,5 fostimonu, v stredu idem na krv, utz a stiplavku a uz mozno aj na pohovor k embryologicke. takze mi pekne drzkajte palceky, aby vsetko islo tak ako ma, dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze uz mam potvrdeny, v stredu mam aj embryologicky pohovor :dizzy_face:
5. jan 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus -nemas za co, dufam, ze ti to pomoze :grinning:
Kiki- len pekne pichaj :dizzy_face:
5. jan 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak baby, konecne sa dnes citim uz lepsie a uz nekaslem.... :grinning: ale von este nechodim , a tak len cez okno obdivujem ten nadherný zasnezeny svet.... :slight_smile: je náááádherne...aj u vas?
5. jan 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka to je super ....ze ti je lepsie hlavne aby babenko bolo v poriadku
5. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, mam taky pcit, ze je v poriadku, ale s istotou to budem vediet az bud. tyzden :wink:
a som tiez zvedava ako to dopadne tebe... drzim palce
5. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka - aj tu v NR je krasne, snezi stale, aj ked take malicke bodcky padaju :wink: bola som dnes na vychadzke a bolo to super :grinning: A nestresuj, vsetko bude oki
5. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubik, nie, ja nestresujem :slight_smile: hrozne som sa bala v ten 1. den po ultrazvuku, ale dnes mi bolo rano zle a paradoxne mam z toho radost :grinning: :grinning: :grinning: a stale mam pekne priznaky tehu, takze si myslim, ze baby je v poriadku :wink:
5. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka - tak to je dobre :wink: akurat som bola v inej teme - KET a tam ma kocka konecne podrzala a vysvetlila mi aj lieciky tak sa tesim a idem do toho :slight_smile: uz aby bol stvrtok :wink:
5. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik, vo stvrtok ti zacina stimulka?
5. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka - ee ja idem vo stvrtok zistit, ze kedy asi bude KET - mam este 11 mrazacikov, cize dufam, ze stimulka uz nebude potrebna :sweat_smile:
5. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je super, to je velka sanca, že sa to podari a ze ket vyjde. ...ja som myslela, ze aj pred ket ta musia nastimulovat nejako pripravit maternicu....
5. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka -nemusia, ked mi bude dobre rast sliznica, tak mi nemusia davat hormony, ale zase ma nadopuju niecim inym, cize na liekoch budem asi tak ci tak :grinning:
5. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, ale urcite to bude lahsie znásanlive :wink:
idem uz do hajan, lebo som hroooozne unavena...
krasne sny vsetkým
a na dobru noc: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
5. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky ja som sa definitývne rozhodla odložit stimulku neviem na ako dlho to nech povedia lekáry najskor musím byt fit ale vám držím pace :wink:
6. jan 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus - no tak sa daj pekne dokopy- dufam, ze budes rychlo fitova, aby si mohla stimulovat :wink: budem na Teba mysliet :wink:

Jooj baby bola som si dnes zaplavat a unavena som ako dostihova kobyla :grinning: a to idem odstrojovat stromcek a upratovat - mne sa taaaaaak nechce :angry: :grinning:
6. jan 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
labus , tak to bude lepsie.... bolo by toho na teba teraz naraz vela a baby si zasluzi stopercentnu pozornost...rozhodla si sa správne....myslíme na teba a podporujeme ta!!!
joooj lubik...mne je toho nasho stromceka luto, taku mam z neho radost, ze sme sa rozhodli, ze si ho nechame az do konca januara.... celý rok som sa nan tesila, tak si ho chcem uzit :grinning: este ze je umelý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,Tinka dakujem a držím vám palce
6. jan 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ... no dnes som fungovala prechadzkovo ale zase ma boli hlava ako kona ..prisla nam navsteva utekam neskor sa zovem
6. jan 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka - nam so okolo neho dosta zle chodilo, je dost siroky, ale to by nevadilo, len si suches teplaky o stromcek, ale aj z neho padali tie strieborne a zlate chlpy a bol toho uz plny byt :unamused: :angry: ale myslim, ze ked budu deti tak sa mi s nim bude lucit horsie, vies my s muzom sme uz stari capi, tak sme to urobili tak ako sa ma a neriesli sme to :sweat_smile:

Kiki - no ta hlava je z Dekacu, neskusala si Medipyrin? mne to velmi pomahalo :grinning:
6. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
napila som sa litra vody a preslo, dnes som mala posledny, uvidim ci mi zajtra este daju dalsi
6. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby drzte mi zajtraaaaaaaaaaaaaaa mooooooooooocc palce, aby bolo vsetko v poriadku a foliky pekne rastli a mali kvalitne vajicka :dizzy_face:
6. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok