• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
autor
zuzali ahoj dakujem, aj ked smutno ale dakujem moc
9. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki teba psychicky podporit je tažke :wink: ale skúsim to moja.

ja som pri stimulke mala tiež raz 20 vajok raz 10 vajok a tak, oni
ti teraz nepovedia kolko bude zralých nevedia to budu to vidiet
až pri výbere...
a kašli na doktorou nestresuj sa nima oni si robia svoju prácu,niektori
lepšie niektori horšie kašlat nanich, skus sa tešit s toho mala čo vieš a
čo máš 8 vajok je nadhera a to si ešte neskončila :wink:
a neboj oni nepopraskaju a čo sa týka milovania sa s mužom no to mala
každa znas pauzu ...., tak hore hlavku trdielko a nemaj strach všetko
bude dobre, nezatažuj sa kolko maš vajok zbytočne sa stresuješ, a tie
prave stresy ta ešte len čakaju :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

endzi ketovat spolu???, hm, nieje zlý nápad celkom by sa mi to páčilo :grinning: :grinning:
9. jan 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly dik za povzbudenie ... to sa mi asi vypomstieva, to ze som dala ponuku na fostimon ... na predaj a bola som spokojna ze mam 19 folikulov a dnes toto normalne sok ... a ten hlupy doktor, ale povedala mi sestricka, ze si mozem dr. na operaciu vybrat bud dr.gatovu alebo dr.krajkovica ...

trosku ma ukludnil aj kolega a bola som uz aj za sefom ze v pondelok nepridem ze idem na vysetrenia, a idem na OPU ale to som mu povedat nemohla, v utorok po OPU uz chcem ist do roboty, je jedno ci budem sediet doma alebo v robote sme s kolegom sami dvaja v kancli a on mal tiez taketo problemy tak ma chape a vsetko robi za mna, takze len sedim a oddychujem a chatujem ... a sefovi som povedala, ze pn chcem az od 19.1. ... to som myslela po transfere ... len stale neviem ci vobec nejaky transfer bude :frowning2:
9. jan 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Kiki ty chceš dostat na zadok alebo čo? prestan stresovat lebo budu aj vajička vystresovane a to myslim vážne čo sa plašiš aj 10 vajok je paráda do kelu ja som mala 4 a 3 oocyty tak ja som mala zošaliet od nervov? čo by som bola dala za tie tvoje ved to je stále krásny počat a to ti stačí na 8-10 detí booože
Tak sa nadýchni a ber to tak že tie kvalitne vydržia a budu z nich nádherne babatka ako tie Zuzkine bobáčiky
Zuzali ja ti ich aj vykukám čo ich stále obzerám su take utešene jáj už sa teším ked sa narodíte hned mi musite poslat fotečky aspon cez mobil jáj
KEJLI ahoj kedy ideš do tej Prahy presne ?aby som vedela kedy držat palce :wink:
Lubka kedy máš KETIK?
Endzi aj ty napíš kedy to bude presne :wink:
Luly ty buduci mesiac kedy asi ?
9. jan 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus dik za povzbudive slova, trosku som sa ukludnila ... ale som nervozna co povedia poobede z vysledkov krvi... :frowning2: o 15.00 tam zavolam

baby mam taky strasny strach a este ja hlupa sa bojim ci som to nezariekla tym, ze ked som sefovi povedala, ze chcem od 19.1. tyzden dovolenky ... co ked nebudem mat co vlozit :frowning2: boze ja som taka krava ... a minuly tyzden som len tak vyhodila na net ze chcem predat lieky na IVF fostimon a uz sa mi aj nejake baby ozvali ... len tie by som asi ja uz nestihla pouzit lebo su len do 07 /09 .... uvidim este ...

teraz vas strasne potrebujem vsetky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

drzte mi palce o 15.00
9. jan 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikuš prestan sa takto stresovat mojenko neboj držíme ti všetky palce a všetko bude tak ako má ver mi -jasnačka?
To nema nič spoločne s tym že ideš predat lieky neboj nič si neurobila zle . Proste tolko vajec sa do teba nezmestilo tak zostali len tie naj naj super a z tých budeš mat ešte tolko detí neboj nič :wink:
9. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne sa ukludni nepanikár fakt ti to nepomože práve naopak jasnačka mysli na tie vajká nech su v pohode aby sa krásne oplodnili ja som mala z troch oocytou dve embrijka no tak toto máš stále super množstvo jasnačka a načo by ti bolo 19 detí hmmmmmmmmmmmm?????? srandujem samozrejme pekne sa usmej bude to dobre neboj
9. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali ste taky utešenučky boooože a bruško už ti narástlo ked su tam dvaja huncuti? odfot a nahod nech vydíme :wink:
Tinka ty kedy máš buduci týžden UTZ?
9. jan 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ja mam strach o tej 15.00 este 1.5 hodiny sa zblaznim
9. jan 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte!!! zdravííím vsetky, kejla , endzi, diki , som rada ze ste sa ukázali :wink:
Kiki, neboj, bude to dobre....ja som mala pocas stimulky "len samé drobné folikuly" a nakoniec z nich bolo 15 zrelých.... nebojkaj... a nakoniec ja som priklad ze stacia aj tri zrele :grinning: :grinning: :grinning:
labus, na utz idem bud. tyzden asi v stredu alebo stvrtok.. som hrozne zvedava!!!!
labus, ty ako zlatko?
9. jan 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka dik za podporu este musim asi hodinu a cosi vydrzat kym mi budu volat zo sanatoria ohladom vysledkov
9. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni volaju tebe? tak sa zatial nejako zabav aby ti rychlejsie ubehol cas....
:slight_smile:
ja som teraz v práci a už ma chyta unava...
vcera som bola prvykrat po dlhej dobe a mala som hrooooznu krizu... potom sa mi ozvala kamoška, zeby chcela prist na navsetvu, tak som z prace rychlo bezala domov, trochu poupratovala, nakupila, nachystala pohostenie, cokoladove fondue a pod... a o siedmej jej volam, ze kedy pride.... a ona ze : prepac, ale nestiham to! (a to mala prist o piatej) a ja som cakala jak debil :grinning: a potom mi to doslo tak luto, ze mi ani nezavolala ze nepride, :frowning2: a tak sme s manzelikom cele fondue zozrali sami :grinning: :grinning: a mali sme nakoniec paradny vecer hihihi....
9. jan 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka mala si ma zavolat a nezozrali ste ho sami s manzelikom ale aj s malickym ....

este hodinu uz sa neviem dockat toho telefonatu.
9. jan 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no uz to budeeeee o 45 min....
9. jan 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej ... uz nevydrzim mam studene ruky od nervozity
9. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co? nezavolas tam ty?
9. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie oni mavaju vysledky az o 15.00 ... musim pockat a vola vacsinou dr. alebo koordinatorka
9. jan 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki klídek
Tinuška no fajn potom nahod fotečku moc sa na nu teším .Inak ja sa mám fajn rehabka moc pomáha a sestrička mi vravela že v pondelok mám poslednu ale nech idem na kontrolu k primárke a vypítam si dalšiu seriu lebo že to vobec nemám z urazu ale z poštarčiny a mam moc zatuhnute svali hlavne krčne a na pleciach a sranda že potom mi ustupilo aj to vnutorne napetie čo som pocitovala,lebo že som nemala prekrvene cievy anervi a stahovalo mi cele vnutro. Imuno výsledky mám tiež dobre volala som v pondelok si idem po správu. A bola som včera aj na bankovaní celý chrbát mám modrý ale bolo to fajn a vlastne mi povedala ta pani to iste čo na rehabke. že mám strašne hrče potuhnute na pleciach že to treba odstranit a že to moja užasna robota je na vine.
9. jan 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej labus, tak to je dobre..... inak v praci sa urcite nanosis vela tazkeho, takze to ti tiez neprispeva...ja mam tiez problemy s stuhnutou sijou. nic prijemne...ale zmenila som vankus a pomohlo :slight_smile: apon dobre spim...a masaze a rehabku si dopraj uz pravidelne...masaz by s mala absolvovat aspon 2 krát do mesiaca :wink:
no kiki, COOOOOOO??????????????
9. jan 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fotecku, ak bude vsetko v poriadku, samozrejme dam :slight_smile:
9. jan 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a velmi je dobra elektroliecba.... dali ti ju na rehabke?
9. jan 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mi odber posunuli na utorok a mam si este pichat decapeptyl a fostimon, mame 9 folikulov, ... zajtra idem pre decapeptyl, lebo sa mi uz minul a je tam doktorka tak ju poprosim nech mi este spravi sono, ked tam budem len aby bolo vsetko OK.
Trosku som sa ukludnila ...
Drzte mi palce
9. jan 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidis kiki, vsetko bude v poriadku :slight_smile:
9. jan 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no len aby ... :frowning2:
9. jan 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestrachuj sa, ok? aj tak si tym nepomozes....urob si dobry caj, alebo si vychutnaj jednu s posledných kaviciek a uzi si vykend, pretoze potom ti pridu dlhe dva tyzdne a to len bude dlhe cakanie... vyraz niekam vecer a daj si nejaky miesany nealko drink s kamoskou a nehovor o stimulke ale kecajde o barsčom inom....o stimulke sa narozprávas este vela :grinning: :grinning:
9. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideeem ...caute zatial :grinning:
9. jan 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka nie mám reflexne masaže,cvičenie a ultrazvuk
Kikuš moja nebojkaj ty nič hlavne sa ukludni prosím pozri všetky ta tu podporujeme o dušu tolko palcov a pozitývných vln to proste musí výjst neboj neboj neboj
9. jan 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka, labus dik za povzbudenie, ... musim uz len verit, zajtra idem pre ten dacapeptyl tak este poprosim doktorku nech mi spravi sono pre istotu ... ona je ochotna
9. jan 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne Kiki
9. jan 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus teraz ta straaaaaaaaaaaaasne moc potrebujem, zase ma zacina boliet brucho :frowning2:
9. jan 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok