• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
no zuzali, tak ked nieeee....tak ja beriem so sebou papierik a pekne tam pojdes so mnou na wweeeecko a budes na moj pokyn cuuuurat!! a kedze najlepsi je ranny moc, tak ta poprosim do 13:30 necuuuuraj, ano? :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
že nebij :grinning: :grinning: :grinning: neboj malo tam stát :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laaabus, to bolo len zo srandy, sme sa natahovali so Zuzickou :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale staaaalo to zato, lebo teraz ma Zuzali zevraj vyboschkaaaaaaava straaaaaaaaasne :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
endziiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si to teda rozdáme na WC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

labus a predstav si aj MM sa pochlapil, nebolo treba ani ICSI :wink:
4. nov 2008 o 12:26  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endzi -ak chces aj ja ta mozem olizat, nie len Zuzka :grinning:

Baby ucim MM robit bryndzove haalusky :grinning: takk som zvedava ako to zvladne :sweat_smile:
4. nov 2008 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to je na to super zuzi, ze az 7 maliniek vzniklo prirodzene :grinning: :grinning: :grinning:

a to ano, rozdame si to :sunglasses: :sunglasses:
4. nov 2008 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubka, beriem ta za slovo....pisem si do notiiska druhu ciarku :grinning: :grinning:

no ty mas inu srandu teraz doma, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubi....máš cesto a bryndzu po celom byte čoooooooooo???? :grinning: :grinning: :grinning:

Endzi...tak si tak myslím, že by chlapíci mohli vydržať aj všetci, dvoch si dám do brušena a ostatných zmrazím :wink:
4. nov 2008 o 12:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Endzi - mala by si vidiet ten vyraz tvare ako caka kedy mu zovrie voda :grinning: Som zvedava ci sa so mnou bude bavit a to este nevie, ze ten haluskar, nie je uplne jednoduche ovladat :grinning: SOm ja ale svinucha :angry:
4. nov 2008 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
endziiiiiiiiiiii.....veď ty už teraz máš //, tak čo budeš testovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubi, Lubi........... :grinning: :grinning: :grinning: Takto ocka trápiť :angry:
4. nov 2008 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, uuuurcite vydrzia, a vyuzijes ich ako suuurodencov k tym dvom vlozenym :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

lubka, tak takto ty ho traaapis :grinning: :grinning: hej som zvedava ako bude narabat s tou dierkovou panvickou :grinning: :grinning: :grinning: potom opiiiiis :grinning: :grinning: a hlavne ako sa bude potit pri tom :angry: :sunglasses:
4. nov 2008 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzali.......ja zo solidarity budem cuuurat s tebou :grinning: :grinning: mozme aj v jednej kabiinke, ak stes :dizzy_face: :slight_smile:
4. nov 2008 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Len nech vie, ze co ho caka :angry: ale napodiv to celkom fajn zvladol, trosku vylial vodu, ale inak pohodicka :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
O.K., tak ja teda s tým čúraním počkám na teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: slniečka moje ahojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
keila tu ešte nebolaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
som si bola spravit predoperačne testy :grinning: tak dúfam že budu OK
4. nov 2008 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis aky je sikovny lubi :grinning: len nech sa uciii...kto bude detickam vyvarat, ked ty pojdes s nami na stretko, v poradi uz 36.? :grinning: :grinning:

zuzali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tesiiim

luly, ahooj...urcite budu testiky ok, ved aj minule boli, tak ziadny problemik nebude :dizzy_face: :dizzy_face:

kejla tu este nebola....asi z nej ochoriem!!! straaaasne jej drzim palce :slight_smile: :sunglasses:
4. nov 2008 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ona nás natahuje :grinning: :grinning: :grinning: , mna už bolia stoho čakania prsty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
endzi ty netestneš maš 7 den :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no caute bosorky ... uz som najedena tu s plym bruchom :grinning:
idem sa napapkat (predstavujem si tie halusky so slaninkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: -tu si bryndzu mozem akurat tak viete co)...tak idem nieco pohladat v chladnicke :angry: - co tyyyden dal :grinning:
autor
takze stretko sa ujalo takze baby to som rada mm uz suhlasil ze ma tam zavezie .... :grinning:
4. nov 2008 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luly, jaa? no ti poviem ze maaam chut testnut, ale sa nahovado bojiim, ja mam len jedno embrysko, takze neviem...bojim bojim :frowning2:
Kejla sa ozve až po 14.00, keď bude niečo vedieť :wink:

ja sa tešíííííííím tiež :grinning:

luly...ahoj, neboj, určite si zdravá :wink:
4. nov 2008 o 12:47  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
endzi kedy prilietas domov a kedy zase odlietas do toho zapadakova ?
Zuzi -ved prides o mechur :angry: alebo budes do siedmej rana hore a potom sa zobudis o 12,30 a budes zadrzziavat do Avionu?

Inak tie halusky boli suprove :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. nov 2008 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuku kika ahoj :grinning: :grinning: :grinning: ja dnes pichááááááááááááááááááááááááám
sa tešíííííííííííííííííííííím
4. nov 2008 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
endziiiiiiii...pekne počkaj na mňa, potom testneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj, KIKI...čo si papala???
4. nov 2008 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no aj ja sa tesim aj za teba ....
4. nov 2008 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzalifrancuzske zemiaky
4. nov 2008 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok