• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
no vidíš tinka, tak sa to vyriešilo samo :grinning:

babulka ... no vidíš, lekár ma zatiaľ videl 2x, raz pozeral papiere a teraz robil sono, na ambulanciu ide až vo februári, ale nevadí, ešte si tú knižku užijem :grinning:
13. jan 2009 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, tak toto vôbec netuším :confused:
13. jan 2009 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nich v centre rozdeluje tie vajcika podla kvality...

zuzali.. s dvojkami po IVF? zaujimavy pristup.. ale ja sa uz necudujem nicom u....
ja som len prekvapena, lebo ja mam asi moc "starostliveho " lekara potom ... chce ma vidiet kazdy 3 tt, dava pozor aj na to co dycham.. heheehehe obrazne povedane..
13. jan 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka ... ja mám veľmi starostlivého pôrodníka a vôbec nemám strach, že by niečo zanedbal, všetko ide ako má, na kontroly chodím každé 4 týždne. Keď ma videl prvý krát mala som práve čerstvé sono a správu z GF, to bolo 15.12., potom som bola na kontrole 8.1. a urobil mi krásnu foto (mám ju aj v albume) a teraz idem 1.2.
Takže všetko je O.K. a lekár je fakt super :slight_smile: :wink:
13. jan 2009 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki./. a kam chodis???
13. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodím k nám do nemocnice v Petržalke
13. jan 2009 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, babulka, to znamena, ze ma 1 vajicko horsej kvality ako tych 6 ostatnych...? tak v tomto pripade, je to pozitivne a snad sa pekne oplodnia :slight_smile: ja dostanem tehu knizku asi az potom u mojho lekára.
Babulka, aj si ju (tu svoju tehu knizku) ukázala niekomu ako vianocny darcek?
no ved hej, zuzi, vyriesilo sa to.... jaaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: ale ked uz som tovydrzala dva tyzdne, nejake dva dni lahko zvladnem, nie? :wink: hihihi
zuzi, maminka krasnych dvojiciek, diki
13. jan 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka... ano presne tak .. ale aj dvojkove je super, takze vobec dopadla velmi dobre.. a ja sa z toho velmi tesim

no a tehu knizku dostali nasi na vianoce s ostantymi darcekmi.. aj svokrovci.. hehehee
u nas je tehu aj moja sestra takze sme to trosku maminke nasej skomplikovali ale co uz , zatial v pohode...
zuzali to som rada.... drzim palce...
13. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné tinka, všetko vydržíš :slight_smile:
13. jan 2009 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka....ďakujem, aj ja tebe :wink:
13. jan 2009 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to muselo byt super babulka, my sme tiež svokrovcom a celej blizkej manzelovej rodine povedali na vianoce a bolo to skvelé prekvapko :grinning: Strasne sme sa tesili na to , ako sa budu tesit.... A moji rodicia so mnou prezivali celu stimulku, takze oni to vedeli ako prví :slight_smile:

a baby ako ste na tom? ja mam uz brusko a musim si ist tento tyzden kupit nejake tricka s dlhým rukávom, pretoze nemam co na seba :grinning: a zapnem len jedny nohavice :grinning: :grinning: ale nosim vacsinou úzke kaliopky, takze to sa da... niekedy sa citim ako v 5 mesiaci... hlavne ked mam plny mocovy mechur :slight_smile: hihihi
13. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ja som bola nafucana uz po stimulke ale asi tak v 7-8tt mi dost vyliezla slaninkal... a tak som uz zacala pouzivat tehu rifle, hlavne ked idem na dlhsie prec, inak oblecem aj svoje normalne este ale to len ked idem von na prechadzku alebo tak a viem ze nebudem dlho sediet alebo tak lebo potom to uz tlaci...
13. jan 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa som nafuknuta uz od zaciatku... no na vahe som zatial nic nenabrala, ale ako sa poznam, o chvilocku uz aj idem hned o par jednotiek hore :grinning: :grinning: no tie rifle si asi budem musiet poriadit aj ja :slight_smile: supis napad... su aj take, ktoré oblecies, aj ked este nemas az tak velke brusko, ale svoje normalne rifle uz nezapnes?
13. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ci si zohnala aj take, ktoré mozes nosit uz teraz, ked este brusko az tak velke nie je...
13. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatiaľ nosím svoje bežné oblečenie, ale chystám sa vo februári nakupovať :grinning:
13. jan 2009 o 14:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambuľky, prajem vám pekný deň, idem ešte niečo popísať do tej nešťastnej práce a potom si troška zdriemnem :slight_smile:

zatiaľ papa a držte sa :wink:
13. jan 2009 o 14:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa zuzik anech sa ti daríííí :wink:
13. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím že ste popísali :wink: ahojte

kiki ešte raz gratulujem k vajkaaaaaaaaaaaaaaaaaaam....
13. jan 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luliatko!!!! :grinning: :grinning: zdravííím ... ako?
13. jan 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, uz tu asi nie si :frowning2: aj ja uz idem pomalicky domov... :wink: dnes som zasa stravila obednu prestavku doma :grinning: hihihi
13. jan 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, neviete mi náhodou pomôcť s otázkou. Ked si začnem pichať Gonal, po koľkých dňoch približne (viem že je to individuálne) sa ide na odber vajíčok?
13. jan 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobik, naozaj je to individualne... mne napriklad pocas stimulky gonal predpisali az dodatocne, neplanovane , na zaklade ultrazvuku. brala som ho len tri dni a potom som ho vysadila. vsetko zavisi os ultazvuku. ked budes mat folikulky dostatocne velké cca v 14-17 den cyklu, nastane OPU
dufam, ze som pomohla :wink:
13. jan 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem tinka pomohlo aj to, ďakujem pekne. Môžem sa opýtať na ktorý krát sa to podarilo tebe?
13. jan 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobik, nam na prvý :slight_smile: predtym sme mali jedno IUI, skor na skusku.... pretoze som mala polycysticke vajecniky. bolo samozrejme neuspesne.
13. jan 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vidim, ze si sa v inej teme pytala o kolko dni sa realizuje transfer... zvacsa na 2-3 den. pri predlzenej kultivácii aj na siesty. ale to lekári uvidia , ktorá forma je pre teba vhodnejsia :wink:
13. jan 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super....juj ešte že je tu toľko žien čo vie poradiť :slight_smile:
13. jan 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka teraz tu niesi ti čo??? :frowning2:
13. jan 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kikuš paráda čo som vravela že to zvládneš. Neboj palce držíme aj nadalej. :wink:
13. jan 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, este som :slight_smile: cakám na manželika
labus ahoj
13. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu? :fearful:
13. jan 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok