• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
13. jan 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zostala som tu asi len ja...ale to si asi nie mňa hľadala :slight_smile: Odbehla som nakŕmiť mojich 5 hladných krkov, psíkov, ktorí sa nám narodili na troch kráľov
13. jan 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejda tí musia byť krásny :slight_smile:
13. jan 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka ahoj tak vo štvrtok držíme palce
13. jan 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú neskutočné krásny, malí gumkáčikovia...nič krajšie som ešte nevidela. Tie labky, ňufáčiky...a každý má inú farbu
13. jan 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem labus, moc moc moc :wink:
13. jan 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka nedakuje ja strašne rada neboj nič stále na vás všetky myslím a držím vám palce ste take moje bambulky a KEJLINKA tak tá mi urobila neskutočnu radost no ešte že sa občas aj taketo zázraky deju a po tom strese čo mala v práci cez sviatky je to teda krásna odmena.
13. jan 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som doma z práááce....idem nieco urobit na veceru a potom na vas kuknem... :slight_smile:
labus :wink: si jednoducho hviezda :slight_smile: a ako je tebe? uz chrbát lepsie?a co andy? ten uz je urcite fit...
13. jan 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

zuzali, babulka, tinka, kejla .... tehulky usp sem s tehuvirusikmi a vplyvajte na moje embryjka
13. jan 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka chrbát v pohode,chodím na rehabku dostala som druhu seriu. A ndy došiel včera z nemocnice tak sme chodili dnes po lekároch a zajtra zasa u nás k ortopedovy tiež má dostat rehabky. Tak zajtra zasa celý den lekáry ja idem na kožne za tie vlasy čo mi tak padaju. Ta sa mám na čo tešit. :wink: No a zajtra ide Andy od lekára premierovo do školy po 2 mes. :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus ahoj ... akurat som sa osismaala a prespala som po tej narkoxze ako napita, idem na chvilu k nasim pozriet a zajtra idem od roboty

ako tvoj chrbat ???
13. jan 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki dík celkom fajn
13. jan 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus, vies, ze aj ja mam problemy s vlasmi? teraz uz menej, ale od puberty mi hrozne padaju... mam ich aj tak malo a stale som sa bal, ze budem plesata...doteraz sa tak nestalo, aj ked su velmi jemne... ale u teba to suvisi asi s niecim konkretnym.... myslis, ze je to reakcia na nejake lieky?
13. jan 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kiki, ako to dnes prebiehalo?
13. jan 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute- ja som sa vartila z tej nestastnej Modry, zamrznuta ako zmrzlina :angry: najskor meskal bus v Modre (20 min) potom mi v Trnave usiel vlak (cakala som 30min na bus) a potom so 15 min cakala v NR na mestsku, uplny uzas :grinning: hned som sa hodila do vane, pripadala mi strasne horuca a ked som pookriala po piatich minutach, tak som zistila, ze som si napustila vlaznu vodu :grinning: :grinning: :grinning:

Kikina - no teda riadne myslim na Tvoje embryjka, len nech sa pekne oplodnia a mnozia :grinning: :grinning:

Tinka - aj mne od puberty padaju vlasy, mala som ich tolko, ze som si nemohla dvakrat otocit gumicku 2x okolo vrkoca :confused: no a teraz ju otocim aj trikrat :confounded: ale je fakt ze zjemneli, asi od farbenia, alebo od coho, lebo kadernicka tvrdi ze ich mam zdrave :sweat_smile:

Labuska - tak drzim palec, zajtra u doktorov, budem na Teba mysliet, lebo aj ja idem :sweat_smile:
13. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubka dakujem ... zajtra budem volat o 8,00 ako sa im dari ... tak dufam, ze bude vsetko tak ako ma byt :frowning2:

zajtra uz idem do roboty,po transfere chcem ale zostat doma tyzden ... som este trosku ubolena ale inac je vsetko OK, pijem vela vody a teraz je najdolezitejsie aby sa embryjka vyvijali pekne

som doktorke po operacii doniesla kyticu ruzi a bonbonieru, bola stastna prestatna ... a to ma potesilo este viac , zlata zena
13. jan 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka dakujem aj ja budem na teba mysliet
13. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus ahoj
13. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labusik idem sa osprchovat a idem spinkat , rano zavcasu vstavam idem do roboty na 7,00

zajtra sa ozvem, ako s amaju vajicka ...
13. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby uz som volala ako sa maju nase vajicka, oplodnilo sa ich vsetkych 7, v piatok mam volat ako sa vyvijaju ... dufam, ze sa budu pekne delit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a budu z nich riadni bojovnici
14. jan 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, no to je výborná správa!!! gratulujem !!!! :grinning:
14. jan 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy budes mat asi ET?
14. jan 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ahoj no zatial sa im dari, vsteky sa oplodnili, v piatok budem volat ako sa nam delia a ako to s nimi vyzera a predbezne mam ET naplanovany na nedelu alebo pondelok .... teraz len musite im drzat palce, aby sa pekne vyvijali moji embryjoskovia ...
14. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: nam tu krasne pada snežík :grinning: :grinning: :grinning:

kiki aaaaaaaaaaaa úžasná správička, perfektne nech len pekne
rastú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tinka zajtra máš velky den :wink: srdiečko bude byt ako zašene uvidíš :sweat_smile:
jáááááááj teším sa
14. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lully ahoj .... vidim ze si zalozila novu temicku a pozdrav aj viku, nech sa sem zastavi :dizzy_face:

aj nam pada sniezik, je krasne len skoda ze nemoem lyzovat .... mam kludovy rezim, aby sa maternica pripravila na babetka
14. jan 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak kašli na lyžovanie :wink:

ja sa s toho zbláznim až teraz čítam že keila je tehula,
len tak prirodzene, normalne som sa rozplakala a zimomriavky
mam po celom tele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
keiluška očičko naše gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.
jáááááááááj ale sa zasa teším...opatrujte sa :grinning:
14. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly a ty sa kde flakas ved my to uz vieme 3 dni :grinning: :grinning: flakas to nechodis za nami tak nevies podstatne info :grinning: :grinning: :grinning: mala by si si vstupit do svedomia
14. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki ja sem chodím len nikdy tu nikto nieje :frowning2:
ale akosi som si toho nevšimla, ale podstatne
je že teraz som si toho všimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aaaaaaaaaa tešííííííííííííííííííííííííííííííííííím sa

kikuš ja som nedostala menzes po akom čase ho dostanem
po et nevieš???
14. jan 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka a ty kde sa flákaš čo???????
14. jan 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš kiki presne o tomto som rozprávala
jedine kto tu je si ty a aj ty si zdrhla :frowning2: