Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
14. jan 2009

hrozne rychlo ten cas bezi.... páááni moji...az mi je tazko verit....
no dufam, ze zajtra sa budem tesit....jejda, ja budem najstastnejsia na svete ked bude vsetko v poriadku 😀

luly3
14. jan 2009

kiki no možno ju to dojalo 😅 to sa opčas stáva

tinka12
14. jan 2009

kiki, tak to je dobre....ja som brala ultros vaginalne iba par dni...a potom uz orálne 🙂 aj som sa bala, ci to nebude vadit, ale asi podla vsetkého je to jedno

kikina666
autor
14. jan 2009

tinka neboj bude ... citim to v kostiach

no hadam sa pekne planetky rozrastaju 😉

luly3
14. jan 2009

to ti verím 😅 ale neboj je všetko v poriadku, nemaj strach.

tinka ta keila je ale dieta štasteny čo?., opica jedna 😀 😀 😀

labus
14. jan 2009

Kiki lebo máš pekný albumček

tinka12
14. jan 2009

kejla je fakt dokazom, ze vsetko je mozne a ako ona sama povedala je to Boží zááááázrak .... krááááááááááááásny!!!!

sisajojo
14. jan 2009

ahojte tinka ahoj ..chcela som sa spytat dnes som bola na skene a mam 8 den menopur..nasla mi okolo 10 folikov a z toho 3 potrebnej velkosti a ostatne este male,v piatok idem na sken a buduci tyzden mam odber.....nezda sa vam to malo??? 😖 ja neviem kolko je norma.. 😅

kikina666
autor
14. jan 2009

no ved to ... no pekny bude az vtedy ked tam budu fotecky zo sona a ako mi rastie brusko a na konci krasne zdrave babetko 😵

luly3
14. jan 2009

sisajojo ahoj, no malo to určite nieje ak sa ta možem spýtat kam chodíš do caru

tinka12
14. jan 2009

ahoj sisi, nie je to malo, nemaj obavy... folikuly kazdy den viac a viac narastaju.. aj ja som mala malinke, ale nakoniec vela z nich pekne povyrástlo. a 10 folikulov je super... kiki napríklad mala vcera odber, mala 7 folikulov a vsetky sa jej oplodnili..

sisajojo
14. jan 2009

jeej tak to ste ma potesili,ja uz som totalne s nervami v koncoch, luly 3- som v anglicku a caka ma to tu a tu sa nemam s kym tak porovnavat ,alebo poradit,tak sa tak nesmelo vtieram a citam vas o stosest ,chodim na chat aj s anglicankami,ale to je strasne..oni su take ine ☹ v piatok mam 2sken a potom mi uz povie ci treba este jeden ,alebo idem na opu

kikina666
autor
14. jan 2009

sisajojo neboj to bude dobre ... niekedy je lepsie menej a kvalitnejsie ako viac a nekvalitne

sisajojo
14. jan 2009

kikina mas pravdu ved co mi ine zostava

tinka12
14. jan 2009

sisi, ja som tiez chodila kazdy druhy den na ku koncu uz kazdy na sono... oni ti ich hormonami nastimuluju tak, aby krásne dorástli aj tie ostatné... a okrem toho, pocet folikulov na sone je len orientacný...mne tiez lekárka videla menej dozretých a nakoniec ich bolo 15 😀

kikina666
autor
14. jan 2009

sisajojo musis byt teraz pozitivne naladena aby foliky pekne rastli 😵

sisajojo
14. jan 2009

ved uvidim v piatok ,dovtedy poslusne dalej menopur a buserelin ...keby tie injekcie aspon tak nestipali,ale cim mi ich manzel dlhsie picha tym horsie ..stipu jako 😠

tinka12
14. jan 2009

no tak to jo 😀 ale co by sme pre nase baby nevydržali, že kočky?

kikina666
autor
14. jan 2009

sisajojo ... no to hej, ale musis vydrzat , ja som ich mala 40 do brucha a vydrzala som a teraz cakam ako sa dari mojim planetkam ... tak snad im je spolu dobre a pekne sa vyvijaju ... kym bude piatok a budem volat embryologicke ako sa maju tak zblbnem

tinka12
14. jan 2009

babulky, lucim sa s vami, idem ... prosím zajtra na mna myslite 😉 papapapa

sisajojo
14. jan 2009

ved samozrejme to je nic oproti tej radosti co nas caka ...modlim sa.... tak ja sa ozvem potom ako som dopadla a vam prajem vela stastia a dakujem za podporu ..zatial pa pa

kikina666
autor
14. jan 2009

tinka jasne ze budeme na teba mysliet a drzim silno palceky uz teraz 😵 😵 😵 😵

sisajojo papa a drz sa a drzim palce aj tebe 😵 😵

zuzali
15. jan 2009

Ahojte.
Včera som bola v práci a mali sme kopec roboty, tak som bola večer riadne unavená a dnes len tak oddychujem, sledujem TV a surfujem po nete.
Všetkým vám parajem pekný deň a posielma vírusíky: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tinka držím palce dnes na sone a ozvi sa 🙂

kikina666
autor
15. jan 2009

tinka ako sono ????

mam taky dojem ze tu uz nikto nechodi ☹

luly3
15. jan 2009

halo halo halo ahojte 😉 😉 😉 😉 😉

tinka kde si????????????????????????????

kiki ale chodí len ket sem niekto dojde tak tu nikoho nieje,
akosi sa nemožeme stretnút...

zuzali ahoj a mnam vírusiky su už vo mne 😀

kikina666
autor
15. jan 2009

luly ty teraz nic nechytaj teraz potrebujem ja ... ty ides ketovat az o mesiac, 😠

luly3
15. jan 2009

kiki 😝 mala si sa ubehnut 😉 , ale neboj ja sem si uchytila trolilinku 😀
heeeeeeeeeeej kiki ja som nervozna stej tinki kde je?????

luly3
15. jan 2009

kiki ti tiež len napíšeš a potom zdúchneš 😠

kikina666
autor
15. jan 2009

luly bola som tu ... som vyhodila 3 temy na predaj mojich fostimonov a admin mi ich vsteky 3 zrusil .... ved je to pre dobro bab co ho zhanaju , ma ide drbnut aj teraz mi zamkol temicku

luly3
15. jan 2009

kiki 😀 tak kašli nato neotváraj ich napiš do temy lieky na ivf
babule sa ozvú určite