Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

endzi30
16. jan 2009

aaaaaaaaano kiki, tvoj album mam prestudovany od A - Z 😀 😀

peknucka basnicka a aj embryska 😵 😵

a ako sa citis po OPU, neboli ta pupek?

kikina666
autor
16. jan 2009

no kedze tie dve su uz vybavene, luly vyhrala stavku ... tak pekne endzinka sup drzat palceky mojim planetkam

a ty kedy ides na KET ???

luly3
16. jan 2009

kiki pekná 😅 😅 😅 😅

endzi su to zmiešane pocity a viac tomu neverím ako verím

endzi30
16. jan 2009

uz len paaar dni kiki a potomstvo mas doma 😉 🙂 🙂 😵

luly3
16. jan 2009

no endzi kedy sa chystaš na ket??????? rychlo napis

kikina666
autor
16. jan 2009

no len aby ... este sa nejdem vopred radovat ... vzdy ked som sa vytesovala to nedopadlo bohvieako ... takze radsej pekne krasne pomalicky, po krajicku a pozor na obrubniky 😵 😵 😵

endzi30
16. jan 2009

ved hej luly, uuplne ta chapem, ze si z toho vyvedena (urcite rovnako ako Kejlisek 😉 )
a zda sa ti to neuveritelne......ale vidis to...telo bolo nadopovane hormonami, tak stacila jedna sikovna spermoska a dosla na dlllllllhu navstevu k tvojmu vajku....a BUM....vziide z toho malulinke babatko 😵 😵

kiki, ja este neviem, aj mne meska MS...ale ja urcite nie som tehu. ked mi MS pride az po nedeli, tak KET odkladam asi na marec-april, lebo chceme s MP vypadnut na dva tyzdne z domu

endzi30
16. jan 2009

takze dovtedy nech sa to tu laskavo roztehotnie 😀 😀 😀 😀 nech mam habadej tehuvirusikov 😵 😵

kikina666
autor
16. jan 2009

endzi takze este aj ty .. ako vies tak presne ze nemozes byt tehu ????

endzi30
16. jan 2009

tak tak kiki, radsej sa tesit poooomalicky 😵

endzi30
16. jan 2009

lebo MP boli spermie odobrane chirurgicky 😖 takze tam neexistuje moznost otehotnenia normalne v ziadnom priipade...

mne vzdy meska MS...a cykly mam vyse 33dnove

kikina666
autor
16. jan 2009

presne tak pomaly dalej zajdes a pri mne sa to potvrdilo na milion percent

endzi30
16. jan 2009

vy to mate super baby, ze vam mozu zamrazit vsetky embryjka co preziju...tu mrazia len jednotkove ☹ takze mi zamrazili len dve a ostatnych 10 neviem kam islo 😠 😠

nechapem preco nemohli aj tie zamrazit, ved aj dvojkove by sa mohlo uchytit! takto mam len jeden pokus a potom zasa na IVF2 😕

komarik
16. jan 2009

prepáčte že vám sem skáčem, ale nedá mi nereagovať.

Endzi, nesmúť. Ty aspoň niečo máš zmrazené. My sme zo stimulky mali len jedno embryjko na vloženie a zmrazené nemáme nič. Mne nepracujú vaječníky na 100%, ale treba dúfať. Určite sa raz dočkáš a možno aj teraz si tehu.

😉

luly3
16. jan 2009

endzi bol pripad že nemal žiadnu živu spermiu a bum
zostala prirodzenou cestou lebo spermoš sa zlepšil 😉
ale tvoj pripad poznam taaaaaaaaaaaak neviem,
ale mohla by motyka vystrelit nie 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
16. jan 2009

mohla, endzi neboj ... aj ty budes zachvilu tehula 😵

komarik no vitaj v mojej temicke 😀

luly3
16. jan 2009

komarik jeeeee ty si mala včera ET držím palce chrustovi
a nevadi že nemate viac embriošek nebudete ich potrebovat 😀

kikina666
autor
16. jan 2009

luly s komarikom sme sa stretli v heliose .... a ide presne o 4 dni predo mnou celu stimulku a aj ET ... a bude aj o 4 dni skor tehu ako ja ... ale snad s porodom sa trafime do jedneho dna 😀 😀 😀 😀

komarik je jedina ktoru poznam nazivo z konika ... lebo vy bosorky ste sa stretli, ja som nemohla, ale som zuzali pisala, ze ked bude potom vstekom ze dame spicha

endzi30
16. jan 2009

komarik, lulik, kiki

ziadna motyka sa u nas nekona co sa tyka otehu prirodzenou cestou, takze treba skusat len takto (IVF,KET)

komarik vitaj v teeemicke, no ved hej, ja nesmutim, len ma ''serie'', ze 10 embryskov neviem kam odislo, radsej to ani nechcem vediet....vsade inde ich mrazia aj ked vedie ze tie slabsie embryska maju mensu sancu prezit po rozmrazeni, ale napriek tomu ich MRAZIA!
no ja nic nenarobim, musim sa zmierit s tym co mam a co je 😅 a ty si komarik bola na 1.IVFku?

endzi30
16. jan 2009

ahaa, beriem otazku spat komarik, vidim info v tvojom pase 😉

komarik
16. jan 2009

ďakujem, luly. Som zvedavá na tvoje výsledky z KETu vo februári. Budem ťa sledovať.

kikina tak tu sa schovávaš keď nie si s nami. Ty nás podvádzaš! 😀 😕

endzi30
16. jan 2009

komarik, tak drzim palceky, aby sa mimco zakuslo 😀 😀 😵 😵

luly3
16. jan 2009

endzi 😉 😝 😀

komarik ako sa cítiš po ET?

endzi30
16. jan 2009

komarik a moze byt ze si mala jedno vajko aj kvoli liekom? mozno ti netrafili protokol....
boli tu baby co mali pri 1.IVFku malo vajok a potom pri 2.IVF zmenili lieky a protokol a mali vajok ojojooooj

kikina666
autor
16. jan 2009

komarik neschovavam toto je moja temicka, som ju zalozila uz v septembri a toto uz je druhe pokracovanie ....a aby si vedela my tu normalne mavame aj stretavky .... len ja som zial nebola 😀 😀 😀 ale nabuduce si to nenecham ujst 😠 😠

endzi30
16. jan 2009

idem si urobit kafco a nieco porobit....ale si nemyslite ze vas nespiiizujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cmuk snazilkam, cakatelkam, mamcam a babatkam 😵 😵 😵

luly3
16. jan 2009

endzi len sa nepretrhni od tej roboty 😀 😀 😀 😀 😀 😀

endzi30
16. jan 2009

chces na prdel luly? 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
16. jan 2009

endzi tehotne sa nesmu bit .... ale luly by si sem tam jednu riadne zasluzila 😀 😀 😀

luly3
16. jan 2009

nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
a to už prečo????, hm 😝