Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

babulka123
18. jan 2009

tinka... mozno budem teraz kruta ale asi je to aj tak lepsie... ver tomu ze ak by sa to stalo neskor, ked by si uz citila pohyby alebo tak to by bolo ooooomnoho horsie... asi babatko nebolo ok....

mojka drzim ti veeelmi palce aby to dalsie uz bolo na 1000000000000% ok... cmuuuk

labus
18. jan 2009

babulka beriem mi slová presne tak Tinka lepšie teraz ako neskor alebo ak by bolo choručke nebojkaj to štastičko ešte príde proste život je niekedy dost tažký ale treba vstat a íst dalej 😉
všetky ti držíme palce silno ako sa len dá

buducamamina
18. jan 2009

ahojte babulky moje tinka to je mi moc luto ☹ ale neboj si mlada ete bude kopa deticiek uvidis moja hlavne netreba vesat hlavicku treba bojovat dalej baby drzte kiki palce uz ma dvojicky v brusku

labus
18. jan 2009

Kikuš paráda tak držíme palce pekne ich pohladkaj 😉

kikina666
autor
18. jan 2009

ahojte, tak uz mame dvojicky doma, drzte nam palce, aby sa im v mojom brusku pacilo 😵 a aj tam zostali 9 mesiacov

buducamamina
18. jan 2009

ahoj labus ako sa mi mas neviem ci kiki odpise isla si lazkat

buducamamina
18. jan 2009

kiki tak si tu moja nepochybuj urcite uz budu v brusku hlavne sa s nimi pekne rozpravaj a hladkaj ich moja a pozdravuj ich aj od nas vsetkych

babulka123
18. jan 2009

kiki.. veeelmi drzim palce.. super... hladkaj ich a poriadne a prosim ta vsetky zle a cierme myslienky niekde zahod... usmej sa a povedz si ze vsetko bude ok...

buducamamina
18. jan 2009

no babulky ja sa vecer ohlasim ak nam pojde net lebo idem obed dovarit rychlo a ideme na navstevu zatial sa mi drzkajte,

tinka12
18. jan 2009

labus, babulka, buducamamina, dakujem vam 😵

kikina666
autor
18. jan 2009

babulka dakujem

kikina666
autor
18. jan 2009

baby pomoooooooooooooooocccc moj muz vari segedinsky 😀 😀 😀 😀

vika34
18. jan 2009

babenky ahojte,čo to čítam tinka ☹ ☹ ,je mi to ľúto
kiki držím palce,kejla,babuľka opatrujte drobcov
lulu prečítam v pondelok výsledky z krvi,tak napíš
zdravím všetky,pá

luly3
18. jan 2009

noooooooooo ahojte kočky 😉

kikina držííííííííííííííííííííííííííím palčeky prepalčeky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinuš ☹ teba vela vela siličky

a moj tehotensky test????????
slabšia čiarka ako včera + špinenie
nooooooooooooooooooooooo to asi znamena čo minuly mesiac
hcg kleslo, v pondelok nepojdem k lekarovi a necham si to na
gyn fiv v utorok a uvidíme, očividne to vyzera tak že ostat
tehotna asi nieje problem problem budem mat asi v tom že
vypudzujem embrio tak si myslím, aaaaaaaaaale neviem

misik1
18. jan 2009

luly skus si dat urobit test na protilatky proti trofoblastu,ak to este nemas....

tinka12
18. jan 2009

zlatko, povedz o tejto skusenoisti v gynfive a uvidis, co ti povedia, ci to vobec bolo tehotenstvo... no mozno este nic nie je stratene... strasne na teba myslím

buducamamina
18. jan 2009

ahojte babulky ako sa mi mate je tu niekto

kikina666
autor
18. jan 2009

luly to ma mrzi a skusali ste uz test protilatky na placentu a spermie ???

tinka aj ja tebe drzim palce, teraz musis byt silna, ja som potratila 2x a viem o com hovorim ... drzkaj sa

tinka12
18. jan 2009

kiki, dakujem... mozno sa ti o tom nehovori lahko, ale mala si potrat aj po IVF? alebo boli oba po prirodzenom tehu??

kikina666
autor
18. jan 2009

prvy po prirodeznom a druhy po IVF po KETe

tinka12
18. jan 2009

vies, co je najhorsie? ze neviem, co bude dalej... neviem, v akom je moje telo stave, ci mame skusat, alebo hned na IVF... tot je asi to najhorsie...ta bezmocnost a nevedomost.. neviem, ci rozumies. zajtra idem k lekarke, tak jej to vsetko vysypem 😒

kikina666
autor
18. jan 2009

jasne vsetko jej povedz a drz sa 😉 😉 😉 😉 😉

zuzali
19. jan 2009

Tinuška.... veľmi ma to mrzí, ☹ ☹ ☹ ani si neviem predstaviť ako ti teraz je, ale súcitím s vami a držím palce na ďalšie skoré pokusy 😵

Luly....myslím aj na teba, asi bude treba nejaké dovyšetrovanie, ale nádej tu je stále, tak tiež držím palce 😉

zuzali
19. jan 2009

tak konečne som vás dočítala, pekne sa to tu pomotalo 😠

Ahoj, endziiiiiiiiiii...gratulujem ku skúškam, všetci traja sme na teba mysleli, pekne si teraz oddýchni a potom hor sa na deťúrence 😵 😵 😵

Kejluška... držím palčeky, a si lepšia ako ja, ja ešte nemám knižku 😀 😀 😀 , ale idem do poradne 3.2., tak už ju hádam nafasujem 😵

ahoj, komarik, vitaj medzi nami 😉

kikina666
autor
19. jan 2009

no dnes tu zase nikto neni okrem zuzali a mna 😀 😀 😀 😀 😀

zuzali
19. jan 2009

neboj, kiki, veď večer sa to zasa rozbehne 😀 😀 😀

a bambuľky skoro som zabudla:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
19. jan 2009

zuzali teraz su vsetky pre mna pre moje dvojicky ----- mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam

ixi
19. jan 2009

kikina ahoj drz sa nech su tam // 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzali
19. jan 2009

ahoj, ixi....ako sa ti darí????

kiki....len si daj 😵 😵 😵

tinka12
19. jan 2009

ahojte...zuzik dakujem

ixi, ako sa dari? pocuj, ako si na tom teraz ? ides na druhe IVF? alebo KET? ja cakam, ci sa mi pohne ovulka a ak budem potrebovat znovu lieky...tak asi nic ine ako IVF nezostava...