Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
29. jan 2009

tinka ahoj

no ved to v podstate vlozka je viac menej cista a le na papieri je stale krv, a strasne ma boli brucho tak som si teraz dala vyhrievaci vankus na krize a na brucho tak mi to trosku preslo .. ja uz fakt neviem, merala som si BT poobede tak ju mam taku istu ako vcera uvidime rano, lebo dnes rano mi oproti vcerajsku stupla na 37 ...

ja som fakt z toho debil

kikina666
autor
29. jan 2009

tinka az teraz som sa dostala na druhu stranu, uz si v nemocnici a mas tam internet ?????

a ako si dopadla jezis som zvedava tak ako ???

babulka123
29. jan 2009

kiki...

tinka.. no skoro mi oci vypadli... ze co sa stalo.. drz sa moja..

kikina666
autor
29. jan 2009

babulka napis mi blizsie ako to prebiehalo u teba

babulka123
29. jan 2009

co myslis?

kikina666
autor
29. jan 2009

no ked si otehotnela ty si myslim spominala ze si tiez spinila a krvacala

babulka123
29. jan 2009

mne to zacalo 10DPO v noci, este rano som hovorila muzovi ze budem tehu lebo som sa tak citila a vnoci toto no skoro ma slahlo o zem , ta mala vlozka bola cela od krvy, tak som rano hned isla lekarovi len mi zobrali krv na HCG to bolo vsetko co mi spravil.
potomm na druhy den nic, na 3 zas tak presne ako predtym, jedna vlozka plna potom nic, potom zas jeden den a potom zas nic, potom sa to predlzilo na niekolko dni , tak cca kazdy 3-4 den som 1x za den spinila a to bolo vsddtko .
dr. mi potom robil ultz. a povedal ze to bolo pravdepodobne z toho druheho babatka co to vzdalo... takze...

a ty si ako na tom ... ????

kikina666
autor
29. jan 2009

kukni IP zachvilku

tinka12
29. jan 2009

no, som v nemocke a mam tu wifi....zobrala som si notebook, takze mozeme kecat 🙂

tinka12
29. jan 2009

kiki, podla toho co pise babulka.... neurobís si este test? 😉

kikina666
autor
29. jan 2009

no super tinka a ako to s tebou vyzera ides zajtra alebo nie, aby som vedela kedy ti mam drzat palce

tinka na mna tie testy moc nefunguju, ja som pri minulom KETe mala 12 dni po KETe negativnu krv a potom som tehotna bola

kaslem na testy, co sa ma stat sa stane, som pripravena na najhorsie

tinka12
29. jan 2009

dakujem babulka, zxa vsetko 😉

babulka123
29. jan 2009

tinka a kde si v nemocnici? co ti povedali dr....???

kikina666
autor
29. jan 2009

no idem si ja lahnut na chvilu, tinka za hodinku kuknem ci si tu
...

kejla
29. jan 2009

Ahoj kocky,

Tinka - az mi slzy stekaju ☹ Je mi luto tvojich anjelikov a velmi-velmi-velmi drzim palce, aby ta nemuseli operovat. A z celeho srdca ti prajem, nech si coskoro tehulka 🙂

buducamamina
29. jan 2009

ahojte babulky tinuska moja to ma mrzi co sa stalo ale ja dufam ze to mimomaternicove nebude a mrnus sa tam niako zakutral moja 🙂 budem na teba moc mysliet a drzkat ti palce.kiki a ty ako moja neboj uja citim ze si tehula neviem preco ale naozaj to tak citim,nebojkaj sa.zuzali mrnuskovia su krasny

buducamamina
29. jan 2009

ahoj kejli ako sa mas ty moja,oddychujes a co mrnusik

kikina666
autor
29. jan 2009

buducamamina .. ja uz sama neviem ako na tom som

buducamamina
29. jan 2009

kiki ja ti verim moja ale ver,ved teraz nekrvacas na vlozke nic nie je moja nebojkaj neviem ale ja to naozaj tak citim ze si tehula nieco vo vnutri mi to hovori

kejla
29. jan 2009

Kiki, Labus - velmi vam drzim palce..

Kiki- a nepojdes na krv do Heliosu uz zajtra? Aby si vedela na 100% na com si? A ak ti mozem poradit-kasli na BT. Ja som si ju merala skoro 2 roky, ale ked uzivas progesteron, neoplati sa ti ju merat, lebo progesteron=Utrogestan zvysuje BT. Takze to meranie je neobjektivne a len ta znervozni. A ked ti to neda a zmerias si ju, plati len ta teplota, ktora je odmerana pred vstanim z postele, tj. aby si pred tym nemala absolutne ziaden pohyb, ani sadnutie. Velmi drzim palce 🙂

kejla
29. jan 2009

Ahoj Bm, lezim, lezim a kysnem 🙂 Ale nevadi, len sa modlim, aby sme to vybojovali.
A aspon mozem silnejsie drzat palce Labus,Kiki a Tinke. A ty ako?

buducamamina
29. jan 2009

vsetko po starom,ale jeddna novinka predsa budem krsnou mamou 🙂 ak sa teda nic babatenku nestane.o 7 mesiacov budem mat aj ja babatenko 🙂 sice nie moje ale bude moja 🙂

kejla
29. jan 2009

Jeeej 😀 😵 A komu sa narodi? Sestre? Aspon bude mat tvoje babo partaka 🙂

kikina666
autor
29. jan 2009

kejla nie som objednana az na pondelok, tak pojdem v pondelok

buducamamina
29. jan 2009

kejli pekne sa mu prihovaraj a silno bojuj hlavne naozaj moc oddychuj.kedy ides na kontrolu.dnes som bola inac zase u zubara asi by vas slahlo uz 3 raz a uz som zaplatila 3300 sk.

sisajojo
29. jan 2009

ahojte babule ,dnes toho moc neprispejem mam zvysenu teplotu a je mi dobre na prd tak si idem lahnut a kukat telku tak sa drzkajte a kraaasne snicky a pokojny bezstarostny vecer 😵

buducamamina
29. jan 2009

kejli ete sa prave nenarodilo,preto hovorim ak vsetko dobre pojde.mojej mamy brat ma priatelku v aprili to bude uz jeho zena a chcu aby sme boli tomu malemu krsny rodicia tak sa vytesujem ale zatial potichucku

kejla
29. jan 2009

Skoda Kiki, ze sa neda ist skor...Nevedela som, ze sa tam objednava 😉 Tak to nejako vydrz, ved vidis, ze aj babulka krvacala..

kikina666
autor
29. jan 2009

kejla to uz je jedno, pokial sa to nespusti naplno este sanca je, odmerala som si teraz telesnu teplotu a ze 35,9 a moj muz 35,7 .... dobíy sme kua .. ten ortutovy teplomer je totalne zly ... xixi takze dalsie meranie BT nebude

kejla
29. jan 2009

Kiki, ortutove su prave presnejsie 😀 😀 Ja ked som nebola tehu a bola som zdrava, vies, aku som mavala teplotu? 34,7-34,9, viac nie..A MM pravy opak- ten ma 36,9. 😀 😀