Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
1. feb 2009

Kiki myslím že už sono ráno vela napovie podla velkosti sliznice či je nádej že je tam jeden drobec
mne je fakt bolbo bolím už hlava aj sa mi točí o 14,00 som zjedla utroš miesto vkladania tak idem ležat brrrrrrrr je to hnus a Sisi ty ked nemáš utroš tie tvoje čípky su určite niečo podobné čiže progesteron

tinka12
1. feb 2009

aaaahojte!!!! vsetky vás zdravím 🙂

tinka12
1. feb 2009

labusik moja ,drz sa!
sisi, nevadi ze nie su príznaky 😉 tie zacnu hned po potvrdení tehotenstva uvidis 🙂
kiki, zajtra dufam, ze ti den rychlo prejde 😉

vika34
1. feb 2009

ahojte,dlho som sa neukázala ,nestíham,ale veľmi na vás myslím,pá

kikina666
autor
1. feb 2009

sisajojo no ved preto idem do roboty, kolega to so mnou bude mat zajtra velmi tazke, budem mu hysacit cely den v kancli do 15,00. Dakujem za drzanie palcov, ved uvidime, citim sa ako pre statnicami ale to bola malina proti zajtrajsku ... to bude jeden z najtazsich dni v mojom zivot

labus a preco jes utros ???? ty ho nemas vkladat ??? ja ho tiez jem a je mi nom dobre na grcanie

tinka dik .. no zajtra bude sakra tazky den

vika34 ahoj

lubkaeck
1. feb 2009

Caute babule 😉
Mali sme gratulovaci vikend, tak som sa neobjavila 😅

Tinus - normalka mi oci vyliezali z jamiek 😕 drzim Ti silno palec, aby si mohla ist co najskor domov, bez jazvy 😀

Luly - nooo ja idem na konzultaciu 12.2. do GF, cize aj ja zacnem KETovat, ale som tak na pochybach s tym Prednisonom (vies u nas v robote do toho moc vsetci vidia 😀 ), ale Bcka uz pekne hlusim kazde rano 😀

Kiki - ja som len zvedava, ze co Tebe zajtra povedia 😨

labuska - len pekne spinkaj, kolko vladzes, lebo ked sa to narodi, uz toho vela nenaspis 😀

Kejli - pozdravujem bobacika 😉

BM - prosim Ta ani nehovor o tej zubarke, musim sa tam objednat a vobec sa mi nechce 😅

Viki - ahooj, aj ty si taka nestihacka ako ja? 😀 v robote nemam net, a ked sa dovalim domov, tak som rada, ze existujem a ked som doma cez den, tak len lietam vsade inde, len k PC sa neviem dopracovat 😅

Na koho som este zabudla? Endzi? - kde si sa stratila? 😠

Jaaaj a pohovor? stravila som s chlapikom cca 2 hodiny debatovanim, ale napisal mi v piatok mail, ze neberu, ale som rada, aspon mozem ist veselo na KET 😀

lubkaeck
1. feb 2009

Jaaaj ja truhla
Sisajojo - nestresuj s testami, ja ked som si robila test naposledy nemala som ani jednu ciarku 😀 tak som sa na to vybodla a uz to robit nebudem, ani po KETe (dufam 😵 ) drzim palec

kikina666
autor
1. feb 2009

lubka no tak to aj ja .... uz som z toho dobre vykolajena

a ty ako ? uz sa ti ozval ten chlap z toho konkurzu ??

vika34
1. feb 2009

ahojte,držím Kejla na zajtra palčeky,silno a Tinka sa na čo chystá*? 😕
Pozdravujem

kikina666
autor
2. feb 2009

ahojte,

takze negativne, sliznica iba 7 este maju volat vysledky krvi, ale to je zbytocne, uz vybavujem tu dovolenku do alp sa tesim uz strasne ze si zalyzujem
uz sme sa dohodli s dr. ze v marci prideme vypisat dalsiu ziadost na 3.IVF a ze tak maj by pripadal do uvahy na dalsi pokus ... snad uz uspesny

krajkovi to bolo strasne luto, povedal, ze nevie preco to u nas nejde, ved sme v poriadku obidvaja ...

no co uz snad do tretice vyjde

sisajojo
2. feb 2009

kiki tak zivot ide dalej ,mas pravdu netreba sa uz trapit a vracat sa stale k tomu ,treba sa uz tesit na to babatko co bude v maji ,aj ked je to svinstvo a neni to fer ked ste obaja zdravi 😒 ja ti prajem peknu dovolenku a na tych sa vraj dari zamiesat prirodzene 😉 nikdy nevies stastie je vrtkave

kikina666
autor
2. feb 2009

sisajojo no co bude v maji je este dost daleko, keby sa nam tak podarilo este skor a nemusela by som ist na dalsiu operaciu to by bolo este lepsie ... ale uvidime ...
este mi maju volat z heliosu dnes ale nerobim si ziadne nadeje ze by to mohlo byt pozitivne

sisajojo
2. feb 2009

drzim ti palce a rpajem ti vela stastia 😵 ved hadam raz to uz pre kazdeho musi dopadnut dobre

kikina666
autor
2. feb 2009

no ved uvidime .... co sa bude diat, nejdem to silit snad sa podari

labus
2. feb 2009

Kiki je mi to luto ☹ ☹ uži si dovolenku ja to po neuspechu urobím tiež asi tak a skočíme niekam vypnut.
Dost ma dnes boli brucho aj kríže začínam mat strach že je to v háji... ☹ ☹
Sisajo ty sa drž 😉

kikina666
autor
2. feb 2009

labus to je este skoro na to aby to bolo v haji, vydrz pekne

sisajojo
2. feb 2009

aj ty sa moja drz ,uz sa to krati zajtra budem testovat je 11ty den a potom kazdy den..az do piatku .. nech som pripravena na vsetko 😝

labus
2. feb 2009

Kiki dík 😉
Sisi tak ti zajtra moc držím palce nech su //

kikina666
autor
2. feb 2009

sisajojo no drzim palce na // a labus ty sa neboj tentokrat ti to vyslo a ty tiez budes mat //, a ja sa tesim na lyzovacku .... boze ja som ale krava, miesto toho aby som bola z toho smutna tak sa vytesujem ze pojdem lyzovat do alp .. no uznajte no som ja normalna ????

sisajojo
2. feb 2009

TO JE DOBRE ,ZE SA TESIS AJ JA BY SOM SA TESILA,VIES CO AJ MY POJDEME NA DOVOLENKU AK TO NEVIDE 🙂 ASI JE TO NAJLEPPSI BALZAM NA DUSU

labus
2. feb 2009

Presne tak je to najlepší balzam na dušu a je lepšie sa tešit ako plakat neboj nič ona tá tvoja štastná hviezda ešte zasvieti a možno práve ked to ani čakat nebudeš tak si len pekne uži lyžovačku 😉

kikina666
autor
2. feb 2009

no ta lyzovacka hej uz sa vidim ako sa kdesi vyplestujem na lehatko na snehu a opalujem sa a lyzovacka cely den na slniecku, nie je nic krajsie

no uzijem labus uzijem tak to ti slubujem

sisajojo
3. feb 2009

AHOJTE KOCKY
AKO VAM IDE DEN??

labus
3. feb 2009

ahoj Sisi a ty sa ako máš?

sisajojo
3. feb 2009

ahojky celkom ujde ..dnes som testla 😕

sisajojo
3. feb 2009

a bola tam hnusna jedna palica 😠 lenze ked sme sa na to pozreli s muzom neskor bolo to uz po limite asi po pol hodke tak tam uz boli 2 😲 ta druha velmi slabucka ale viditelna ..teraz neviem ci je test platny ked to bolo po limite..dnes je 11 ty den od ET..testnem zase zajtra

kikina666
autor
3. feb 2009

sisajojo drzim palce

labus a ty kedy ides testovat ?

labus
3. feb 2009

Sisi držím palce nej je zajtra v limite a silnejšia
Kiki ja som len 8 den od OPU tak sa mi to zda skoro neviem kedy testnem nemám odvahu

kikina666
autor
3. feb 2009

labus a kedy mas ist na krv

sisajojo
3. feb 2009

diky baby no uvidime ako to cele dopadne.. 😖 zajtra skusim a uvidim