• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
autor
drzim palce
3. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, posielam vám nový prídel :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dnes som bola v poradni, konečne mi dali tehu knižku, všetko je v poriadku, máme sa fajn :slight_smile:

lekár ma poslal ešte ne genetiku, takže idem budúci týždeň, držte palce aby nebola treba amniocentézu :dizzy_face:

pelný deň a prepáčte, že sem veľmi nechodím, ale z PC ma vždy rozbolí hlava, ja sa ale priebežne vždy ozvem, aby som o vás všetko vedela a aj vy o mne. Ak bude stretko, dajte vedieť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2009 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali to akosi neskoro ti ju dali
3. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki ja idem až 9.2 na krv
Zuzali ahoj dík za prídel podelíme sa a blahoželám ku knižke a neboj ja myslím že na amnio nebudeš musiet íst :wink:
3. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja prepustam svoje labus ... teraz neriesim tehulkovanie ale dovolenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ziskavam info ohladom adopcie kolko sa ot vybavuje a co vsetko k tomu treba a kolko sa caka na dieta a tak pre istotu, na babetko sa caka 2 roky ...takze ked to aj vybavime a budeme cakat tolko na babo tak to este postihame ivfiek .... a ziadost sa da stiahnut kedykolvek
3. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to kiki rozmyslas dobre ja by som sa tiez na to dala,ale este mame cas ,zatial toto je len 1 icsi .je to pekne zachranit niake babatko
3. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby podrzte sa ten moj sibnuty chlap vymyslel bodovaci system ... za kazdy pokus dostanem cerveny bod a za kazde odmietnutie cierny bod ... a potom bude z toho vyvodzovat dosledky, no uznajte ma on vsetkych pokope ???

a sa pochvalim uz mam 1 cierny bod , rano som ho odmietla , isla som spat o 01.00 a on ma zobudil o 6.00 ze ideme pracovat na babetku ...
3. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon ma zmysel pre humor a ako vidim tak aj organizacne schopnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved prave ..... to bolo myslene ironicky, keby mal organizacne schopnosti netrcal by v robote do vecera :frowning2:
3. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kkočky,
tak prisun noviniek o mne:
este som v nemovcnici, vcera ma operovali.... ale pekne poporiadku: primar po pondelnajsom rannom teste na HCG povedal, ze mam hodnotu 50 (t.j. ak to zhrniem od pondelka do pondelka kleslo HCG z 800 na 50 !!!), a ze ma necha pre istotu v nemocnici do piatku. Ja ze no fasa :frowning2: ale kedze som mala este bolesti pri vnutornom UTZ, tak ma este poriadne povysetroval a povedal, ze nic nevidi, ze bolesti mozu byt este dosledok potratu. Potom som sa spytala na endometriozu , ktoru mimochodom tiez mam :angry: a na jej dalsiu liecbu a on sa dal uvazovat... vraj by ma o niekolko tyzdnov, mozno mesiacov na laparoskopiu aj tak poslal, takze spojime prijemne s uzitocným a vyuzijeme moj pobyt v nemocnici a spravi mi ju. Rozhodol sa tak preto, lebo chcel pozret to mimomaternicive, celkový stav a tu samozrejme endometriozu. takze ma hned v pondelok operovali. Precistili mi vajickovody, zarodok nevideli :rolling_eyes: , co moze znamenat bud to, ze uz sa vstrebal, alebo to, ze vobec nebol, a nasli mi dve velke loziska endometriozy za maternicou, tie odstranili, a ostatne male loziska chce doliecit hormonalne. Primar sa domnieva, ze moje HCG bolo teda dosledkom potratu. aj ked povedal, ze 100% to povedat nemoze :fearful: no takze tak :grinning:
Vcera som bola ako lazár, hadicky mi trcali z kazdej strany, bolo mi zle a citila som sa hroooozne. Dnes je to o poznanie lepsie. jediny problem je, ze som z tych plynov nafuknuta (mam brucho ako v 6 mesiaci - fakt!!!!) a nejdu von....a to dost bolííííí :confounded: tak uvidim..... vo stvrtok by ma uz mali pustit ... juchuuuuu
a vam sa ako dari?

sisi, tesim sa z tvojho testíka, vyzera to nadejne. som zvedava, ako bude vyzerat zajtra.

vsetky vas zdravííím...ako sa mate?
:slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, ahoooj, drž sa, moja :wink:
3. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj RIska, dakujem ti za VSETKO :wink:
3. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, ved som ti nič nedala :wink: hlavne nech už si z nemocky doma :wink:
3. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka gratulujem k tej laparke, ze to mas konecne za sebou, si to zobrala hupom a mam z toho taky dojem, ze vsetko zle bolo tentokrat na nieco dobre, ked to uz muselo byt tak je dobre ze to spravili vsetko naraz, som naozaj rada ze si v poriadku ... a hlavne nepotrebujes dalsie odklady a vies na com si a mozes hned zacat snazilkovat
3. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano je tu niekto??
4. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj sisajojo som tu
4. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiki robila som si digitalny test z druheho ranneho mocu a bol pozitivny
4. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
digitalny to je aky ???? tehotensky test ???? no tak to gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm
4. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ale este je skoro na tesenie ..som len na zaciatku cesty..digitalny ti neukaze ciarky,ale ti napise ,ze tehotna alebo netehotna
4. feb 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ten je na viac pouziti ???
4. feb 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sisajojo .... gratulujjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmm, si dobra zmakla si to
4. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej myslis,ze to uz je iste ked mam len 12 den po ET??
4. feb 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to teda je tomu ver ... a kolko embryjok ste dali vlozit ???
4. feb 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 embryjka jedno 7 bunkove a jedno 4 bunkove
bez pk
4. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sisajojo no tak to budu dvojicky ked uz teraz ti ukazalo tehu, zajtra sprav dalsi test a kedy ides na krv ?
4. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa nechodi na krv az na sono za take 3 tyzdne tu veria testom
4. feb 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sisajojo no drzim palce aj na nohach a uz tisko gratulujem, normalne sa z teba tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kiki ale ja som stresak a uz stresujem,,, :angry: bojim sa aby som moc nesnivala a aby sa to nepokazilo ..mam taku tupu bolest na lavej strane take trpnutie a uz mi lepi aby som nemala mimomaternicove :frowning2:
4. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj sa ... a ak mas obavy chod ku gundosovi a poevdz ze si tehotna a ze ta to picha na tej strane, on je povinny ta pozriet ked sa stazujes na bolest a budes aj skor vediet na com si
4. feb 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi pojdem ak to neprestane , no uvidim zatial sa moc tesit nebudem
4. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok