Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
3. feb 2009

drzim palce

zuzali
3. feb 2009

Ahojte, posielam vám nový prídel 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dnes som bola v poradni, konečne mi dali tehu knižku, všetko je v poriadku, máme sa fajn 🙂

lekár ma poslal ešte ne genetiku, takže idem budúci týždeň, držte palce aby nebola treba amniocentézu 😵

pelný deň a prepáčte, že sem veľmi nechodím, ale z PC ma vždy rozbolí hlava, ja sa ale priebežne vždy ozvem, aby som o vás všetko vedela a aj vy o mne. Ak bude stretko, dajte vedieť 🙂 🙂 🙂

kikina666
autor
3. feb 2009

zuzali to akosi neskoro ti ju dali

labus
3. feb 2009

Kiki ja idem až 9.2 na krv
Zuzali ahoj dík za prídel podelíme sa a blahoželám ku knižke a neboj ja myslím že na amnio nebudeš musiet íst 😉

kikina666
autor
3. feb 2009

ja prepustam svoje labus ... teraz neriesim tehulkovanie ale dovolenku 😵 😵 😵 a ziskavam info ohladom adopcie kolko sa ot vybavuje a co vsetko k tomu treba a kolko sa caka na dieta a tak pre istotu, na babetko sa caka 2 roky ...takze ked to aj vybavime a budeme cakat tolko na babo tak to este postihame ivfiek .... a ziadost sa da stiahnut kedykolvek

sisajojo
3. feb 2009

tak to kiki rozmyslas dobre ja by som sa tiez na to dala,ale este mame cas ,zatial toto je len 1 icsi .je to pekne zachranit niake babatko

kikina666
autor
3. feb 2009

baby podrzte sa ten moj sibnuty chlap vymyslel bodovaci system ... za kazdy pokus dostanem cerveny bod a za kazde odmietnutie cierny bod ... a potom bude z toho vyvodzovat dosledky, no uznajte ma on vsetkych pokope ???

a sa pochvalim uz mam 1 cierny bod , rano som ho odmietla , isla som spat o 01.00 a on ma zobudil o 6.00 ze ideme pracovat na babetku ...

sisajojo
3. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 aspon ma zmysel pre humor a ako vidim tak aj organizacne schopnosti 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
3. feb 2009

no ved prave ..... to bolo myslene ironicky, keby mal organizacne schopnosti netrcal by v robote do vecera ☹

tinka12
3. feb 2009

Ahojte kkočky,
tak prisun noviniek o mne:
este som v nemovcnici, vcera ma operovali.... ale pekne poporiadku: primar po pondelnajsom rannom teste na HCG povedal, ze mam hodnotu 50 (t.j. ak to zhrniem od pondelka do pondelka kleslo HCG z 800 na 50 !!!), a ze ma necha pre istotu v nemocnici do piatku. Ja ze no fasa ☹ ale kedze som mala este bolesti pri vnutornom UTZ, tak ma este poriadne povysetroval a povedal, ze nic nevidi, ze bolesti mozu byt este dosledok potratu. Potom som sa spytala na endometriozu , ktoru mimochodom tiez mam 😠 a na jej dalsiu liecbu a on sa dal uvazovat... vraj by ma o niekolko tyzdnov, mozno mesiacov na laparoskopiu aj tak poslal, takze spojime prijemne s uzitocným a vyuzijeme moj pobyt v nemocnici a spravi mi ju. Rozhodol sa tak preto, lebo chcel pozret to mimomaternicive, celkový stav a tu samozrejme endometriozu. takze ma hned v pondelok operovali. Precistili mi vajickovody, zarodok nevideli 🙄 , co moze znamenat bud to, ze uz sa vstrebal, alebo to, ze vobec nebol, a nasli mi dve velke loziska endometriozy za maternicou, tie odstranili, a ostatne male loziska chce doliecit hormonalne. Primar sa domnieva, ze moje HCG bolo teda dosledkom potratu. aj ked povedal, ze 100% to povedat nemoze 😨 no takze tak 😀
Vcera som bola ako lazár, hadicky mi trcali z kazdej strany, bolo mi zle a citila som sa hroooozne. Dnes je to o poznanie lepsie. jediny problem je, ze som z tych plynov nafuknuta (mam brucho ako v 6 mesiaci - fakt!!!!) a nejdu von....a to dost bolííííí 😖 tak uvidim..... vo stvrtok by ma uz mali pustit ... juchuuuuu
a vam sa ako dari?

sisi, tesim sa z tvojho testíka, vyzera to nadejne. som zvedava, ako bude vyzerat zajtra.

vsetky vas zdravííím...ako sa mate?
🙂 🙂

riska
3. feb 2009

tinka, ahoooj, drž sa, moja 😉

tinka12
3. feb 2009

ahoj RIska, dakujem ti za VSETKO 😉

riska
3. feb 2009

tinka, ved som ti nič nedala 😉 hlavne nech už si z nemocky doma 😉

kikina666
autor
3. feb 2009

tinka gratulujem k tej laparke, ze to mas konecne za sebou, si to zobrala hupom a mam z toho taky dojem, ze vsetko zle bolo tentokrat na nieco dobre, ked to uz muselo byt tak je dobre ze to spravili vsetko naraz, som naozaj rada ze si v poriadku ... a hlavne nepotrebujes dalsie odklady a vies na com si a mozes hned zacat snazilkovat

sisajojo
4. feb 2009

dobre rano je tu niekto??

kikina666
autor
4. feb 2009

ahoj sisajojo som tu

sisajojo
4. feb 2009

ahoj kiki robila som si digitalny test z druheho ranneho mocu a bol pozitivny

kikina666
autor
4. feb 2009

digitalny to je aky ???? tehotensky test ???? no tak to gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm

sisajojo
4. feb 2009

dakujem ale este je skoro na tesenie ..som len na zaciatku cesty..digitalny ti neukaze ciarky,ale ti napise ,ze tehotna alebo netehotna

kikina666
autor
4. feb 2009

a ten je na viac pouziti ???

kikina666
autor
4. feb 2009

sisajojo .... gratulujjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmm, si dobra zmakla si to

sisajojo
4. feb 2009

ved hej myslis,ze to uz je iste ked mam len 12 den po ET??

kikina666
autor
4. feb 2009

no to teda je tomu ver ... a kolko embryjok ste dali vlozit ???

sisajojo
4. feb 2009

2 embryjka jedno 7 bunkove a jedno 4 bunkove
bez pk

kikina666
autor
4. feb 2009

sisajojo no tak to budu dvojicky ked uz teraz ti ukazalo tehu, zajtra sprav dalsi test a kedy ides na krv ?

sisajojo
4. feb 2009

tu sa nechodi na krv az na sono za take 3 tyzdne tu veria testom

kikina666
autor
4. feb 2009

sisajojo no drzim palce aj na nohach a uz tisko gratulujem, normalne sa z teba tesim 😵 😵 😵

sisajojo
4. feb 2009

dakujem kiki ale ja som stresak a uz stresujem,,, 😠 bojim sa aby som moc nesnivala a aby sa to nepokazilo ..mam taku tupu bolest na lavej strane take trpnutie a uz mi lepi aby som nemala mimomaternicove ☹

kikina666
autor
4. feb 2009

neboj sa ... a ak mas obavy chod ku gundosovi a poevdz ze si tehotna a ze ta to picha na tej strane, on je povinny ta pozriet ked sa stazujes na bolest a budes aj skor vediet na com si

sisajojo
4. feb 2009

asi pojdem ak to neprestane , no uvidim zatial sa moc tesit nebudem