Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
4. feb 2009

no pomalicky sa tes, ja som sa 2x vytesovala ako blazon a potom to 2x skoncilo potratom 😠 ☹

sisajojo
4. feb 2009

vidis radsej sa nebudem ,aby som to nezariekla

labus
4. feb 2009

Sisi nevravím aby si nešla k lekárovy chod ale zbytočne sa neplaš ked si prvý krát tehu a roztahuje sa ti maternica tak to bolí aj pichá už som tu spomínala že mna šupli zo slepákom do nemocnice ked som čakala Tinka.
a teraz po ET som mala tri dni take pichanie na lavej strane že hruza a prešlo to tak sa neboj 😉
Inak Kiki testla som a nič ☹ len / ale nemusíš ma utešovat som v pohode proete som už stará ☹

kikina666
autor
4. feb 2009

labus neblbni ved je este malo casu, ved je to len tyzden ... ja som bola 12.den na krvi a tehotna som nebola a 14.den z krvi uz ano .... nestresuj sa , nevyjde skusite znova

labus
4. feb 2009

Kiki ja nevešám hlavu ešte viem že je nádej a že bolo skoro ale ja už skušat nebudem práve som písala Ast vničkách dovod prečo ...

sisajojo
4. feb 2009

labus vidis aj mne testy ukazovali az do dna 10 negat.a vcera len slabulinko az dnes 12sty den je viditelne

labus
4. feb 2009

Sisi dík bodaj by to platilo aj u mna

sisajojo
4. feb 2009

musi uz aj v tejto teme musi zasvietit slnko 😉

labus
4. feb 2009

Sisi ved to ,len my sme tu fakt pod velkým mrakom ☹

kikina666
autor
4. feb 2009

no vidis labus dnes mas 10.den a dobra sprava je ze si to nedostala tak pekne drz a nedostavaj dalej

labus
4. feb 2009

Kiki ja som mala OPU už jedenasty den a cilkus mam dní tak mám mat mrchu až buduci týžden

kikina666
autor
4. feb 2009

labus to vobec nevadi ... tie hormony to zariadia ... len musis verit a tvoje chlapske osadenstvo co doma, sleduju ta ???

labus
4. feb 2009

Kiki sleduju,staraju sa a muž ten sa smial že / že čo som čakala tak skoro že mám malu nakrmit a oddychovat ☹

kikina666
autor
4. feb 2009

no ma pravdu ... len aby to nebol dalsi syn alebo 2 ... 😀 😀 😀 to by bola ina sranda

kejla
4. feb 2009

Ahoj kocky,

ako sa mate?

Kiki-je mi luto,ze to nevyslo ☹ Prajem Ti krasnu dovolenku a co najskor babatko do bruska 😉

Sisa- blahozelaaaaam 😀 😀 A tesiiiim sa 😀 😀

Labus-drzim palce, ako len viem 🙂

Tinka-mrzi ma,co vsetko si si v tomto januari nusela prezit...Ale ak bola ta laparka potrebna,aspon to mas za sebou 😉 A po laparke je vysoka sanca otehotniet 🙂

Endzi,BM,Zuzali,Vika-zdravim vas

Ja sa mam kadejako-vcera som si rano na toaletaku opat objavila spinenie ☹ tak som smutna,aj som si vecer poplakala a bojim sa aj pohnut...Kontrolu mam 9.2. a vazne sa bojim, co mi povedia..

Majte sa pekne kocky, ja vas kazdy den citam, len sa mi zle pise po leziacky 😉

luly3
4. feb 2009

ahojte 😉

sisajo gratulujem teším sa s tebou 😅 😅 😅

labus teraz si na rade ty 😉

no ja som v pondelok volala na tie výsledky a čuduj sa svete,
po dvoch týždnoch ich ešte nemali vraj moseli poslat vzorku ešte
niekam tak vysledky vraj až zasa v pondelok. tot všio o mne...

kejla
4. feb 2009

Ahoj Luly, zdravim aj teba,ja hlava derava 🙂
Esteze Ti tie vzorky nestratili...My sme boli na genetike v GF zaciatkom novembra a mali sa nam s vysledkami ozvat najneskor do 2 mesiacov a este nevolali.....Tak dufam,ze nam tie nase vzorky nestratili...

tinka12
4. feb 2009

ahojte 🙂
sisa, pokial tie bolesti nie su hrosie ako menstruacne, pockaj s tym, pretoze aj skorá navsteva lekára moze uskodit.... este tam aj tak lekár nic neuvidi....ani keby bolo mimomaternicové. Ale ak by sa ti zvýsila teplota, hned bez..-. inak to moze byt roztahovanie maternice, ktoré trápilo aj mna...a samozrejme GRATULUJEM!!! strasne moc moc sa tesíííím 😀 😀 😀

tinka12
4. feb 2009

Kejlik, velmi na teba myslim, a silno drzim palceky!!!

tinka12
4. feb 2009

a vsetky vás samozrejme zdravííím 😉

sisajojo
4. feb 2009

tinka dakujem aj vam ostatnym ..je to taky tlak ako keby lavy vajecnik ,proste lava strana od pupku dole,ale stale len taky tlak alebo trpnutie neboli to tak velmi,je to v pohode ,len ked idem obcas na velku ma tam picha..neviem co si mam o tom mysliet 😕 uvidim pokial to neni strasne nebudem nic robit

kejla
4. feb 2009

Sisa,mna presne tak pichal na zaciatku pravy vajecnik...A potom som sa docitala, ze jeden vajecnik (ten, z kt. prebehla ovulka)prebera na zaciatku funkciu vyzivovania plodu,kym sa toho zmocni zlte teliesko 😉 takze to bol jeden z mala priznakov tehotenstva,kt.som na zaciatku mala 🙂

sisajojo
4. feb 2009

kejla si ma upokojila,lebo ta bolest je taka zvlastna taka neviem to ani opisat,ale da sa to prezit taky tlak,a viac folikov som mala na lavom vajecniku .. dakujem

kejla
4. feb 2009

Nemas zac 😉 a neboj, urcite je to ok 🙂

luly3
4. feb 2009

babulky prajem vám krásnu nocku 😉
sisajo neboj 😅 to je normálne 😉

kikina666
autor
5. feb 2009

kejla drz sa silno a ktory tyzden by ti to vychadzalo, neboj vsetko bude dobre, zaciatok si odlezis a potom uz ani nebudes vediet ze si tehu

buducamamina
5. feb 2009

ahojte babulky moje ako sa mi mate co je nove,sisajo potichucku ti gratulujem a tesim sa s tebou,kejlinka moja tebe strasne drzkam palceky a myslim na teba a na mrnusika.labus moja co si to povedala ze stara prosim ta pekne moja uz take nic nechcem pocut moja,myslim na teba a aj na mrnuska nech ti to vide ,tinka chudatko moje ale ako kiki vravi vsetko zle je na nieco dobre a dufam ze to tak bude a s teba bude onedlho tehulka 🙂 kiki moja a ty co zlatusik s tebou som si pisala tak trosku a ete raz ma mrzi ze to nevyslo ale neboj caka ta dovolenka,,len aby ste tam nezamiesili moja 😀 luly,zuzali a zbytok zdravim vas 🙂

labus
5. feb 2009

BM dakujem ty si vždy take zlate slniečko ale aj v 40 kách je ptáve kočka čo mala transfer v den ako ja a má // nezávidím zo srdca jej to prajem ,ale to znamená že moja noc bude ešte horšia už viem čo ma zajtra bude čakat











☹ ☹ ☹

kikina666
autor
6. feb 2009

labus ahoj co blbnes ... neboj vsetko bude dobre

buducamamina som na pc, ale nie som, lebo moj muz po veceroch pracuje tak sa k nemu nedostanem

labus
6. feb 2009

Kiki ahoj tak som bola na krv slzičky mám na krajíčku ☹ ☹ ☹ je mi tažko aj dnešný test bol rovnaký tak viem čo ma čaká rozhodujem sa čo dalej ale skor to už nechám tak som unavená a prírodu neoklamem som stará ☹ ☹ na bábo