Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
6. feb 2009

Ahojte, tak uz odpocivam doma.... vcera ma prepustili. Dva tyzdne mam nariadenu PN, comu sa strasne tesim, pretoze vobec nie som schopna psychicky ani fyzicky myslit na prácu. Najradsej by som to vsetko zabalila a zostala stááááále doma 🙂 ale verim , ze ma to prejde hihihi

kejli, radsej i za tie vysledky do GF zavolaj ty....mozno na to, ze sa maju ozvat zabudli 😎 inak ako sa maš? uz nekrvácas?

kiki vidim, ze ides na dalsie IVF, to je super!!! Najlepsia obrana je útok 😀 drzim palce

A labus, mojka, nepis taketo veci, lebo mi ide srdce puknut... Este nic nie je rozhodnte a ty sa prosim netráp dojmami....NAozaj si myslím, ze stara teda na babatko nie si...su ovela starsie mamicky ako ty. Este ste urcite nevyskusali vsetko, tak hor sa do toho!!!! Ale týmto by si sa mala trápit az po výsledkoch z krvi. A uz netestuj kurátko!

jejda luly, aj tebe sa to tak natahuje s tymi vysledkami? co v tom GF vsetci spia ?? 🙂

kikina666
autor
6. feb 2009

labus co blbnes este nie je nic stratene a sliznicu si mala aku ? ake cislo ti povedali ?

tinka ak sa mi dovtedy nepodari otehotniet tak v marci sa objednam do heliosu na vypisanie dalsej ziadosti

labus
6. feb 2009

Kiki mne nerobili UTZ ,len mi vzali krv a čakám na výsledok

sisajojo
6. feb 2009

ahoj labus,,,mysli pozitivne aj ked sa to lahko hovori viem..kedy budes mat vysledok??
kiki drzim znovu palce 😉
tinka pekne oddychuj

kikina666
autor
6. feb 2009

labus a kedy budes vediet ten vysledok ???

sisajojo a ty co kedy ides na krv ???

sisajojo
6. feb 2009

kiki tu sa na krv nechodi ,tu idem o 2 tyzdne na sono

kikina666
autor
6. feb 2009

aha .. no to su ine maniere

sisajojo
6. feb 2009

ani nehovor,ale co mozes cakat od anglicanov,ked tu ide na diskoteku kazda druha mlada stetka a vracia sa tehotna 🙄

kikina666
autor
6. feb 2009

sisajojo .. no ved to .. tu sa to berie uplne inac a hlavne po IVFkach a oplodneniam ku ktorym dopomozu lekari

sisajojo
6. feb 2009

no vidis tu to maju na haku ako na beziacom pase,lebo zvyknuty su,anglicanky fajcia,piju a maju deti a mozes jej aj po bruchu skakat aj tak nepotrati ,chodia hole krize v zime a nic im neni...noo neni to feeer

kikina666
autor
6. feb 2009

sisajojo mi hovor co je v tejto hnusnej dobe fer .... dnes je to tak, ze ti co chcu deti a mozu im dat slusny domov zabezpecenia tak ti ich nemozu mat a ti ktori ich nemaju z coho uzivit ti ich maju aj 10, tak kde je ta spravodlivost na svete ???????????????

sisajojo
6. feb 2009

viem je to hrozne preto by som sa asi ani ja nebranila myslienke o adopcii,lebo tie krpce chudatka za to nemozu,ze ich matky ich odhodili

kikina666
autor
6. feb 2009

sisajojo no ved to je to strasne nespravodlive ... ja uz mam za sebou 2 potraty a 1 biochemicke tehotenstvo ... keby som bola najeka ciganka alebo socialny pripad uz mam 3 deti

labus
6. feb 2009

ahoj kočky tak moje HCG je 5 ☹ ☹ ☹ takže testy neklamali ☹ ☹

kikina666
autor
6. feb 2009

5 nemoze este narast ???

kikina666
autor
6. feb 2009

ved aj 5 je hcg ... a co ti este povedali ?? a dufam, ze si rozhodnuta ist dalej .... do tretice vsetko dobre nesmies to vzdat, je mi to strasne luto, ale pri prvom si nemala ziadne hcg, pri druhom 5 a pri tretom to bude riadna palka ... labus nesmies to vzdat

sisajojo
6. feb 2009

labus mrzi ma to ... ☹ neviem co mam povedat

kikina666
autor
6. feb 2009

labus prikazujem ti zober si priklad zo mna a okamzite sa vzchop, pozri na mna ako to beriem tiez sa sama divim ze som to pustila z hlavy a kaslem na to a tesim sa na lyzovacku a na dovolenku a teraz to babetko ide miesto mna ale ked to vyjde tak budem happy ale tiez byt tehotna na lyzovacke to tiez nie je moc rozumne, ale .... ked sa zadari tak to nejako zvladneme a ked nie tak to maj isti dalsi pokus umeleho 😀

nesmies stracat nadej

buducamamina
6. feb 2009

labus uzaj prestan ako kiki vravi ved aj hcg 5 moze narast nie moja hlavne nezufaj a bojuj dalej ved si niaky dravec-zena 😀 nie mojahlavu hore lebo ti pridem nacapat po riti 🙂 sisajojo a robila si si aj druhy testik uz alebo som to prekukla,kiki a kedy ides na lyzovacku moja,tinka pekne oddychuj moja som rada ze uz nemusis trcat doma a si v teplucku domova 🙂 zuzali a ty ako moja,mrnusi posluchaju,kejlinka a ty moja ako kedy ides na kontrolu alebo co,dufam ze mrnusik bojuje a pani maminka s nim,myslim na teba a zbytok tiez zdravim ak som nahodou zabudla na niekoho,lubkaeck a ty co nove

labus
6. feb 2009

Kiki ja som mala aj pri prvom HCG 5 a žial vzdávam to

kikina666
autor
6. feb 2009

labus nesmies do tretice vsetko dobre ... kurnik nestvi ma lebo ti pojdem nahadzat na zadok

buduca mamina na lyzovacku idem az 28.3.-4.4.

buducamamina
6. feb 2009

labus mojaty si onieco koledujes vsak...

kejla
6. feb 2009

Ahoj kocky,

Labus-to mi je luto ☹ ☹ 😔 😔 Velmi,velmi...A nemoze to HCG narast?

sisajojo
6. feb 2009

bm ahoj robila som si aj druhy testik aj treti....aj desiaty ,nemozem tomu uverit..muz behal len do lekarne pre testy kupil vseliake druhy..vysli vsetky pozitivne aj rano aj poobede 😲 😲

buducamamina
6. feb 2009

sisajojo tak to som rada oja super a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi ti mooooooc gratulujem moja a tesim sa s tebou

sisajojo
6. feb 2009

dakujem ste zlate ,ale este ma caka dlhaaaa cesta ,potom budem za vodou....drzim vsetkym palce aby to vyslo 😉 samozrejme zostavam s vami na dalej a neopustam vas

kejla
6. feb 2009

Tinka- som rada,ze ti je lepsie 😉 Oddychni si doma poriadne 🙂

Ja uz som preoddychovana,ale ak to pomoze, budem kysnut aj nadalej...Spinim tak neklasicky, ako to pri hematomoch byva-zhruba obden, len rano na toaletaku.Bojim sa,aby sa to nezhorsilo.

Kiki-pytala si sa-som v 10tt.

Precitala som si, ze kocky tu na koni zvykli pri hematome pit denne stavu z 1 citrona.Myslite,ze to je dobry napad?Nenarobi to neplechu,ked citron zuzuje cievy?

buducamamina
6. feb 2009

tak to mas sisajojo pravdu dlha cesta ale tu hlavnu si zvladla moja a to otehotniet teraz uz ostava a by si presla vsetky zakruty a zakutia bez problemov a ja verim ze to tak bude a o 9 mesiacov budes v cieli a stanes sa vitazom moja prajem ti to z celeho srdiecka a kazdej jednej z vas 🙂

kejla
6. feb 2009

Labus, nevzdavaj to prosim...Urcite vam to do tretice vyde,nie si ani nahodou stara,to nehovor 😠

kejla
6. feb 2009

Sisa-tesim sa s tebou 😀