• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
Zuzali v pondelok idem s Andym do Ba na kontrolu nemáš náhodou do obeda volno? Chcem vziat aj Robka ked su prázdniny a skočit s nimi do čokoládovne tuším je pod Michalskou bránou alebo tam niekde že ak by si mala čas tak by sme si tam dali stretko :wink:
12. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus, to by bolo super, mám dovolenku a tiež by som si dala čokoládu :grinning:
kedy sa tam stretneme?
12. feb 2009 o 18:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali ja neviem možno niekde na začiatku obchodnej ako sa ide pod Michalsku bránu? neviem či som to správne napísala
12. feb 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj sakra a kedy? neviem okolo 10,00-11,00 by sme už mohli byt v meste ja ti brnknem ešte z Kramárov že už sme na rade a o taku pol. hodku na to by sme tam mohli byt
12. feb 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už teraz sa teším a chalani sa tešia že pohladkaju dvojičky :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, ja sa tiež veľmi teším a mohli by sme sa teda stretnúť na Mierku, pri hoteli Crown Plaza (Fórum), vy by ste tam vystúpili z trolejbusu 212, čo ide z kramárov

a kľudne môžu hladkať koľko chú, keď nájdu brucho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 19:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali to je paráda len či budem vediet kedy vystupit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neboj chalani ho nájdu :grinning: :grinning: :grinning: teda to bruško :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko dievcata..citam ,citam co ste tu popisali ..ja som uz teraz zzase v praci od rana do vecera ,tak na konika moc casu cez tyzden nemam,tak vas len tak spehujem obcas aby som vedela ako sa mate..ked pridem z roboty padam mrrrtva na nos :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne uz mrcha skoncila mala som ju az 2 a pol dna ..to je podla mna malo na vycistenie organizmu po neuspesnom ivf nie??neviem ako by mal vypadat moj 1 menzes po tom..bolesti a krce som mala teda poriadne to sa musi uznat..
12. feb 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus, budeš vedieť kde vystúpiť neboj a dohodnime sa, že sa stretneme o 11.00 a ak by ste tam boli skôr, tak mi cinkneš, kde vás nájdem, môže byť? :wink:

sisi ... možno to z tých hormónov je také pomýlené, že normálny menzes budeš mať až budúci mesiac
12. feb 2009 o 19:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali dohodnuté
Sisi neporadím ja som mala vždy po mrchu riadnu aj minule aj teraz dokonca silnejšiu a dlhšiu ako inokedy ale su kočky čo im to aj celkom vynechalo takže každý organizmus sa s tým asi vyrovnáva po svojom
12. feb 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus, veľmi sa na vás teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a inak vyzývam všetky bambuľky, čo majú v pondelok o 11.00 čas, aby sa k nám pridali na dohodnutom mieste :wink: :wink: :wink:
12. feb 2009 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali moja reččččččččččččččččččččččččč kočky kto možete dojdite na stretko za tu čokoládu to stojí nie????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale vážne Zuzali už sa teším ako male dieta a chalani tiež a čuduj sa svete hlavne na teba že jupííííí máme rande s tetou
12. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za radu,uzite si to rande..ja idem pekne pred telku tak vam prajem pekny vecer :slight_smile:
12. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyy, mnaaam....Vy ste mi narobili chute :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Buidem slintat celu noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Snad sa mi o tej cokolade aspon prisnije :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla...ahooooooooooj :slight_smile:

neboj, budeš mať krásne čokoládové sníčky a ako sa máš?

Labus, ak budem pre nich teta, tak budem doma :angry: :angry: :angry:
12. feb 2009 o 19:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli ahoj zlatík to som nechcela narobit ti taketo chute :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ti aspon želám krásny čokoládový sníček :wink:
Zuzali sakriš to nieeeeeeeeeeee tak tetu sme nespomínali dobre? :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vám včetkým parajem sladké sníčky, zajtra som v práci, tak na vás mrknem :wink:

labus...pondelok o 11.00 :grinning:
12. feb 2009 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vám prajem krásne možno čokoládové sníčky
Zuzali v pondelok o 11,00 tešíme-samozrejme babulky kto chce nech sa pridá
12. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ja som sa taaaak (inak sa to povedat neda) nazrala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Urobili ste mi chute,tak MM upiekol kolac a ja som z neho po veceri zjedla uuuctihodny kus-asi 1/4 plechu....Nooo, ak to takto pojde dalej, na konci budem mat tonu :grinning: :grinning: :grinning: Taky prijem energie bez pohybu :sunglasses:

Zuzali, citim sa dobre,ale hneva ma ten hematom...je na zlom mieste :frowning2: Pozdravujem babatka :grinning:
12. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli zlatík pozdrav manžela a že dakujem nebola by som rada keby vaše malo na čele čokoládku že som ti narobila chute :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Len nech sa pekne o vás stará a neboj pri kočíkovaní to vychodíš :wink:
a mimochodom daj ne moje veštecke schopnosti hematom sa už pobral kade lahšie :wink: uvidíš :wink:
12. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby, volala som do centra takze 4.3. idem na vypisanie dalsej ziadosti na umele a do 6 tyzdnov by sme to mali mat schvalene a ak vsetko pojde podla planu tak to vyzera maj/jun
13. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kejla ... to mas super muza ze ti upecie kolacik tak to ten moj ani kavu nevie uvarit

labus aj ja chcem cokoladu ... a kedy idete na dalsi pokus ???
13. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki ahoj dnes som lietala po lekároch od 7,00 do teraz... :frowning2: :frowning2: :frowning2: bola som na imunologii na krv koli alergiam na lieky
potom na hematologii tam ma objednali na 4.3
a endokrinologii tam som presedela celý den lekárka mi spravila sono až na nejake zhrubnutie nález štitnej žlazy v poriadku ale ma objednala podla ciklu na 4 odbery krvi na pondelok potom 25.3 a 3.3 a 4.3 a síce
16.2a25.2 odber na FSH,LH,E2,TSH,FT4
3.3 A 4.3. progesteron a prolaktín
žiadanky mi dala obvodna lekárka a koli dalšiemu pokusu na ktorý ideme Kiki ak budu tieto výsledky dobre presne o mesiac v marci a ak ničo vyskočí tak ma vraj preliečia a až potom
13. feb 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
kiki to je super to bude čo chvíla :grinning:
13. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved hej ... pomalicky dalej zajdes
13. feb 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki :wink: pravda
13. feb 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky
tak som konečne dopiekla košíčky s karamelovou plnkou a popíjam kafíčko- no tu nikoho tak vám všetkým prajem zajtra krásny Valentínsky dník pekne si ho užite a naše tehulky Zuzali a Kejluška -posielam obrovký valentínsky boštek všim drobčekom :dizzy_face:
13. feb 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus jaaaaaaaj dala by som si :grinning:
aj ja prajem krsneho valentína :wink: :wink: :wink: :wink:

mi mame dnes valentínsku party tak ja idem na 21.00 hod do roboty :frowning2:
a zajtra zasa cely den prespím :angry: :angry: :angry: ondrej je zasa v sofii tak som sama :confused: :sweat_smile:
13. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly tak príjemnu zábavu
13. feb 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky moje ako sa mi mate akurat som vas docitala ospravedlnujem sa ale akosi nemam cas ist ani na net od rana do vecera v robote a domov dojdem rozbita.moc na vas myslim,labus som rada ze si sa dala dalej do boja kiki moja aj ty,kejlinka zuzali pozdravujte mrnusikov a pekne sa opatrujte.luly a ty ako moja,sisajojo aj teba zdravim,neviete co je s lubkoueck,pozdravujem.
13. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok