• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
autor
baby a ja co ??? vy ste vsetky pokope a ja nemam s kym ist na stretko
18. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki sakriš po kope ved to mám 140km :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a ja 230 :frowning2: ale ty chodis do blavy k dr. so synom ja nemam ziadnu cestu popri ktorej by som sa mohla zastavit ... ked sme isli z nemecka som rpechadzala cez blavu ale to zuzali nemohla ... tak nic z toho nebolo
18. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, kiki nejako to vymyslíme, uvidíš, hneď ako bude troško krajšie počasie :wink:

majte sa pekne, idem sa vyvetrať :grinning:
18. feb 2009 o 13:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali peknu prechadzku, tu v ziline snezi ako blaznive :grinning:
18. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
18. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nikde nikoho :frowning2: ja mam na vás taku smolu, ked tu nesom
ja ste tu vi a ked tu som nieje tu nikto :frowning2:
18. feb 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vy ste toho dnes popisali,ja nestiham citat.. :sweat_smile: kiki ja som si ten test robila samoska negativny .brucho ma uz prestalo boliet celkom volala som k svojej doktorke a povedala,ze ma objednaju na kontrolu ,ale musim cakat ked mi pride papier.tak budem cakat ..dufam,ze ma poriadne vysetri.no a inak som uz psychicky v pohode ,uz si zamestnavam mysel inymi vecami ..zariadujem byt a tak a celkom sa to da..ved idem do dalsieho kola .budem riadne pozadu,lebo az na buduci rok .skor sa neda az ked sa vratime domov ...vsetkych zdravim
18. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky,

Tinka-som rada,ze sa citis lepsie :slight_smile: Jeeej, cochvila si zatrsas :grinning: :grinning:

Kiki- profil si upravim bud po 1.trimestri, alebo ked pominie hematom...bojim sa, aby som to nezakrikla :sweat_smile:

Sisa-som rada,ze to takto zvladas :wink: Aj ja som si tak hovorila po IVF, ze treba ist dalej :wink:

Labus,Zuzali-mnaaam, ja by som si s vami dala tu cokoladku :grinning: :grinning: A hned dvojitu :grinning: :grinning:

Lubka-ako bolo na kavicke? :grinning:

Luly-ty uz tolko nepracuj :grinning:

BM-aj ty mas toho dost,ze?

Kocky, dalsie stretko mozme spravit aj v NR..To bude mat Kiki akurat "len"tych 140km,ako teraz Labus :grinning: :grinning: :grinning: Labus to bude mat blizsie a my s Lubkou najblizsie :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: No zenska bola otravna, isla mi rozpravat nieco o Amway a podobnych "kozmetickych veciach" neznasam vlezlych ludi - vydrzala som s nou 20 min, ale asi mi este bude otravovat zivot, lebo som jej nedokazala povedat nech ide .... :angry:

Labus - na hematologiu sa chodi kvoli trombofilnym stavom - cize ti vysetria ci mas v krvi nejaku poruchu zrazania a nejaku geneticku vadu - ja som si podedila po rodicoch :frowning2: este neviem po kom :sweat_smile: Uz mam doma aj injekcie, sa tesim ako mala, byvaju po nich krasne modriny :angry:
18. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - super napad, a rychlo kym mam este prazdnu izbu, tu moze spat aj 6 ludi :grinning: :grinning: :grinning:

a po kave som bola s kamoskou, co mam babo a ta mi hovori, ze pocuj, to som ti mohla aj ja blbosti rozpravat a mam doma domaci vajcak a nemusela si behat hocikam :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu,Lubka-take typy neznasam aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nic im nie je trapne :angry: A dobry napad som mala,zeee??? :grinning: :grinning: :grinning:

Ja sa tiez bojim, ci nema trombofiliu,ci to nesuvisi s tym hematomom...Ale neviem,ako sa dostat na hematologiu.Napr.po odberoch krvi v GF som mala modriny cez cele ruky-to s tym nesuvisi?

A dnes mi volali z genetiky, vraj mame vsetko ok,tak som rada.Len neviem,co vsetko vysetrovali :confused:
18. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - ak mas po odberoch modriny to asi znamena, ze sa ti horsie zraza krv, a mne sa zraza az moc, cize to nebude to iste :wink: A ked je vsetko oki, tak len doma relaxuj a klidek. Svagrova bola doma celych 9 mesiacov a ma 4,5 kiloveho syna - relaxuj, oki :wink:

A ten napad, bol supis :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambuľky - jasné, ďalšie stretko je v NR :grinning: :slight_smile:
18. feb 2009 o 20:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KEJLI,LUBKA-NITRU beriem super nápad tak dohodneme stretko a Kiki teraz už to budeš mat bližšie :grinning: a ked sa zdržíme u nás možeš prespat a Ba a záhorie to tiež dufam nebudu mat daleko a konečne sa zlezieme všetky
Lubka AMWAY neznášam moj ex zo svojou drahou to robia ako obrovský biznis ja mám na to alergiu a neznášam dotieravcou a Lubka dakujem za vysvetlenie tej hematologie
Kejluš veru mali sme dvojitu čokoládku :grinning: :grinning: :grinning: a Mc donalds je aj v Nitre tak Tinka ,Zuzali aj v Nitre je Mc donalds tak si užijeme a možem vziat aj chalanou Robka a Andiho?
18. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus - ten napad so stretkom sa mi paci :wink: A ta zenska bola z Lipnika, no des :angry: a nemas za co, ved sme tu na to.

Dnes ma zase "nicila" svagrina so svojimi cerstvo mamickovskymi starostami, tak som ju odkazala na konika a na babatko, lebo s niektorymi vecami ozaj neviem pomoct :confounded: hadam jej spolubojovnicky pomozu, mne velmi pomaha, ze Vas mam :wink:
18. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co to tu citam....kocky to je fakt supis!!!! tesim...a v nitre Mc je, takze oki :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

sisajojo ... no ked sa vratite na Slovensko tu je to vsetko jednudochsie a tu sa ti to podari hned

kejla ... plne s tebou suhlasim, ale uz koncis pomaly prvy trimester, drzim palce nech konecne ten hematon zmizne

lubka tak ta kamoska mala svatu pravdu

baby aj ja chcem ist na stretko :frowning2:

no bola som vcera lyzovat , parada upraveny svah som sa vyblaznila a koleno samozrejme opuchlo a nalialo sa tak sme isli za tym mojim kamaratom a vraj su to len slachy ze mam svalnate nohy a naplna sa tekutinou, ktora sa potom vstrebe ale ked je naplnene tak tlaci na slachu a preto to nemozem vystriet, tak mi padol kamen zo srdca

tinka ahoj
19. feb 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte -dobré ránko všetkým a krásny den ja ho mám dneska hororový lebo idem do tej Trnavy ako to vyšetrenie prežijem tak budem štastnáááááááááááá ako blcha
oooooooo takže stretko bude kočky a kedy? nejako tak sa musíme zladit aby to vyhovovalo všetkým tak píšte návrh dátumu ja by som navrhovala marec že budu lepšie cesty -pre tie čo to maju dalej ale zasa Lubka má KET a Luly ty tiež?
Dneska o 18,00 mi držte prosím silno palce br už nech to mám za sebou
19. feb 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki ved jasnačka že ideš na stretko Nitru nemáš tak dfaleko a snád už aj tá hnusná zima pomali zatrubi na odchod
19. feb 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus drzim palce. a;e neviem na ake vysetrenie to ides, nepostrehla som, no ja na stretko nepridem, lebo musim trenovat na lyzovacku makam ako fretka
19. feb 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki dík idem na proktologycke vyšetrenie -konečníka koli hemoroidom . preto brrrrrrrrrrhrozne sa bojím
a tak dáme stretko ked sa vrátiš z dovolenky ak budu kočky suhlasit kedy tam ideš?
19. feb 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezis labus to je hnusne , bojim sa uz aj ja ked to hovoris,
idem tam 28.3.-4.4. tak potom by som uz prisla aj do blavy to uz by bolo jedno
19. feb 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki tak nech sa vyjadria kočky ohladne stretko ja kludne prídem aj na dve stretká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no jasné, zasa sú tu tradičné ranostajky :grinning: :grinning: :grinning:

Mňa dnes čaká v škole diplomový seminár, tak neviem koľko tam skysnem, ale aspoň sa vyvetrám :slight_smile:

So stretkom súhlasím, ale keďže nás je viac a v tom čase (apríl) už nechcem sama cestovať budem musieť vziať aj MM, tak nadhoďte termíny a dohodneme sa :grinning: :grinning: :grinning:

Ešte zásoby: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Prajem pekný deň :wink:
19. feb 2009 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali dakujem, v aprili uz budem moct ist aj do blavy ... niekedy cez vikend
19. feb 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, dohodneme sa :slight_smile:
19. feb 2009 o 08:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som nezabudla...labus držím palce :sweat_smile:
19. feb 2009 o 08:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali dohodnute, akurat pisem ulohu z nemciny ... brrrrrrrrrrrrrr
19. feb 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem chystať do školy na ten seminár... keď sa vrátim, ozvem sa :slight_smile:
19. feb 2009 o 09:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok