Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
26. feb 2009

luly drzim palce

luly3
26. feb 2009

kikuš ešte netreba 😀

kikina666
autor
26. feb 2009

neskor budem ..... xixixi ak ma nenastves .. mam tu v kancli zastupcu sefa, tak sa musim tvarit ze nieco robim ...

luly3
26. feb 2009

tak sa tvár 😀

kikina666
autor
26. feb 2009

no je to tazke 😀

tinka12
26. feb 2009

no nazdiš kočky, ako? no, zase az také absencie nemám 😀 😀 😀
jaaaj luly, aj ja sa neviem dockat tvojho ket. Uz nanho cakám celú vecnost, mam taký pocit, ale hlavne ze uz je to tu. 🙂
a kiki, tebe nech to rýchlo ubieha.

baby mne mrcha furt nic. Lekárka povedala, ze ked nepríde do dvoch tt, mam si prísť po injekciu 😀 tak ma snad prekvapí a príde sama. Aspon raz za cas by mohla, potvora jedna.

luly3
26. feb 2009

tinuš ked ju potrebuješ tak nie a nie dojst
a ked ju nechceš tak hnusoba príde,čo? 😀
neboj ona dorazí mne meškala po ET cca 2 týždne

kikina666
autor
26. feb 2009

tinka dik ... ale aj tak sa mi moc uz nechce tu byt

tinka12
26. feb 2009

tak taaaak... je to na zlosť 😠 hihi

luly3
26. feb 2009

tinka a vy ste sa ako rozhodli pojdete na dalšie ivf????

kejla
26. feb 2009

Ahooj kocky,

velmi pekne vam dakujem za povzbudenia,veeelmi mi to pomaha 🙂 Vcera ma to nejak prepadlo,dnes je to lepsiel 🙂 Bola som v praci, aj mi pomohlo,ze som konecne vysla medzi ludi 😎 Povedala som to len kamoskam v praci a dvom sefkam..Vsetci boli velmi zlati,drrzia mi palce 🙂 a ta najvyssia sefka bola velmi-velmi zlata 🙂 🙂 🙂

Taak som to prezila,som povzbudena 🙂 🙂 MM to chce povedat jeho rodicom,ale dnes este nie...mozno cez vikend...

luly3
26. feb 2009

kejla ajoj 😉
tak sa pekne s toho radujte 😀 😀 😀

kejla
26. feb 2009

Vika-veeelmi ti drzi palce a velmi verim,ze vam to vyjde a o devat masiacov sa vasa rodinka rozrastie 🙂 🙂

Luly,aj tebe drzim palce pri KETku, mimochodom,ty si Julia?

kejla
26. feb 2009

Radujem sa s opatrnostou a respektom 🙂

luly3
26. feb 2009

jo julia 😅 😅 😅 😅
kejluš neboj sa a pekne si vychutnávaj toho
dropca v brušku 😉

kikina666
autor
26. feb 2009

kejla a kedy si das to tt do profilu ???

luly3
26. feb 2009

kiki ty maš iba ten profil na starosti 😝

kejla
26. feb 2009

kiki,bud po prvom trimestri,alebo ked zmizne hematom...Prvy trimester konci v 14tt,nie ako som si kedysi myslela,ze v 13tt 😀

Luly,Julia je pekne meno..Aj moja velmi dobra kamoska je Julia,tak mam to meno rada 🙂

kejla
26. feb 2009

luly,veru, Kika vzdy kontroluje profily 😀 😀

tinka12
26. feb 2009

luly, no my zatial pockame, 7.4. mam kontrolu, moja nova super lekárka mi ide robiť cytologiu a nejake testy. Počkam, co povie, ci sa mi ovulka nejako rozhýbala, budeme sledovať vajícka a ak nic, tak pojdeme na dalsie IVF, ale uz nie do GF. 😉

kejlik, som rada,ze sa citis lepsie....styk s civilizáciou naozaj zabera. vidim to na sebe . tie depky mas z toho, ze si stale doma. Aj ja som ich mala. cim viac nieco robim, tym je mi lepsie. Ale ty si doma pre svoje babatko a to je to najdoležitejsie. depky su proti tomu nic, no nie?

luly3
26. feb 2009

aj mne sa páči 😀 😀 😀
povec kamoške že ma pekne meno 😀

kejla
26. feb 2009

tinka,presne ako hovoris-i izolacia je zla na psychiku...A tym,ze som o tehu do vcera nikomu nepovedala,tak som to vsetko "travila"sama...Ale dnes mi ten pobyt medzi ludmi fakt pomohol 🙂 A kvoli babu prelezim aj cele tehotenstvo,len si obcas pri vas budem vylievat srdce 😀 😀

Luly-odkazem 😀

tinka12
26. feb 2009

to kejli kludne mozes. niekam si to srdce vyliat musíme, inak vybuchneme 🙂

luly3
26. feb 2009

😉 bbulky utekám pa

kejla
26. feb 2009

papa luly 😀

kikina666
autor
26. feb 2009

pocuvajte vy dve luly a kejla neoklepavajte ma ze kontrolujem profily, ale vzdy ma potesi ked vidim to pekne tt pri niektorom mene,

labus
26. feb 2009

Kejli ahoj neboj na nás možeš liat kolko chceš vydržíme 😀 😀 . Kejli tak vrav ako si im to v práci povedala a čo šefka?

tinka12
26. feb 2009

Ahoj labus 😉 zajtra myslíme na teba!!!

labus
26. feb 2009

Tinuška ahoj a dakujem potom ti zavolám ak prežijem ☹

tinka12
26. feb 2009

jasne ze prezijes 🙂 daj si pred tym nieco na ukludnenie...najlepsie nieco, co ma cez 40% 😀 😀