Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kejla
27. feb 2009

Ahoj Luly 🙂

luly3
27. feb 2009

ako sa máte 😉

kejla
27. feb 2009

Aaa pomaaaalicky naberam kontury gauca 😀 😀 😀 A ty ako?

luly3
27. feb 2009

😀 😀 😀 😀 ja pohodička chystám sa na ket pomaličky

kejla
27. feb 2009

cakas na mrsku,ze? 😉

vika34
27. feb 2009

ahojte,všetkým dakujem za podporu na testík idem až okolo 12.3 ,je mi to trochu blbvé ,ale nejako som nepostrehla na aký zákrok išla lábus?
lábus samozrejme držím palce k vyzdraveniu aj ked neviem čoho 😀
dobrú nôcku prajem a dúfam,že postrehnem ked sa zmení názov témy,hi,hi

kikina666
autor
27. feb 2009

kejla zaloz ty alebo zuzali ... a vies preco ..??? vy ste tehulky a ked zalozi tehulka temicku tak my sa tam ansukame a budeme tehulky aj my :::: to da logiku nie ???????????????

zuzali, kejla dohodnite sa , ktora z Vas to bude
😵 😵 😵 😵

labuska pisala som ti IP, a som stastna ze to mas za sebou

kikina666
autor
27. feb 2009

babenky ideme s muzikom sami dvaja na chatu, pridem az v nedelu vecer .... a sexik nebude moct byt, vyhodil sa mi tam dole herpes klasika ... zase oslabeny organizmus u mna normalne ja sa s tymito herpesmi trapim uz od mladi ...

pre tie co tu budu cez vikend ... mrcha na mna zatial zabudla .............. 😵 😵 😵 😵 😵

kejla zeby som isla v tvojich slapajach ????????????????? 😵 😵 😵 😵 😵

takze babenky ............. krasny vikendik a v nedelu kuknem na vas ...

luly3
28. feb 2009

kikuš a ty čo nemôžeš spinkat??? 😀
samozrejme prajem krásny víkend vo dvojke 😀 😀 😀

a všetkým krásne snenie 😉

zuzali
28. feb 2009

Ahojte, prajem peknú sobotu🙂))

Ja som v práci, ako som už písala, ale máme pohodičku a sme tu super zostava🙂))

Posielam podporu:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

luly3
28. feb 2009

zuzali 😉 ajoj 😉

podporu som si štípla 😀 😀 😀 😀 a nechala som vike 😀 😀 😀

luly3
28. feb 2009

babule je tu niekto???? alebo som tu uplne samučička ☹ ,
ako vždy 😠 😠 😠

luly3
28. feb 2009

😠 stále nikoho ☹ 😝

kejla
28. feb 2009

Ahoooj kocky,

tak sa hlasim aj ja 😀 Dnes sme boli u svokrovcov,oznamili sme im,ze cakame babo 😵 😵 Prva reakcia bola od svokra - nooo,nadsenim by som to nenazvala ☹ Skor bol nejaky zaskoceny,ze cooo???Ale nejako ma to neprekvapilo...Hlavne,ze nam stale doteraz hovoril,ako je kazdy druhy par neplodny,ale urcite to nie je pripad sestry MM (jeho totalny milacik).Svokra ta sa tesila,bola zlata...AAj mi pohladkala brusko,aj porozpravala o svojich tehotenstvach...Tak sa modlim,aby sme mali stastie a vsetko dobre dopadlo 😵 😵

labus
1. mar 2009

Kejluška moja no vydíš svokra sa teší a aj svokor sa bude neboj - len chlapom všetko zapaluje neskor 😠 a ak nezapáli tak mu zapálime my 😠 neboj nič. a určite bude všetko v poriadku
všetky vás pozdravujem a prajem dobru chut k nedelnemu obedíku
Kejli,Zuzka vypusinkujte mi chrobáčiky
Lubka ty sa už pripravuješ na KETIK tak nech ti narastie v brušku riadna perinka pre bobáčiky
Viky ako sa máš? pohladkaj bruško a že bobáčikom odkazujem že už tu bude treba viac tehu podpory tak nech krásne rastu aby si sa pridala čím skor k tehu maminkám nech máme velke zásoby víruskou aby sme sa nepobili 😀 😀

luly3
1. mar 2009

kuk ajojte

kejluš 😉 chlapi to tak neprežívaju ako ženy 😉 😝 😅

luly3
1. mar 2009

halooooooooo čo je svami ☹ 😠 😠 😠

kejla
1. mar 2009

Ahoj kocky,

Labus - ako sa citis?Da sa? 😉

Kocky, ja si z mojho svokra nic nerobim,ved on sa trosku tesil,ale..On je prave typ, kt.vie dat radost uplne najavo,ked otehotnela jeho dcera,tesil sa ako maly...Tak MM bol z toho trochu smutny.ALe ja nejak nie,mne staci k stastiu ten drobizg v brusku 😀 😀

Vsetkym vam velmi zelam,aby sme boli vsetky tehulky...Nech sa terazjsie KETka a IVFka podaria a nech sa takto o rok rozpravame o nasich drobcoch 😵 😵

Takze-Vika,velmi drzim palce..Odstartuj tu dobru vlnu 😀 😵

luly3
1. mar 2009

kejla ajoj 😉

vika nám pekne rozbehne tehu vlnu a mi budeme len naskakovat 😅 😅 😅

kejla
1. mar 2009

Ahoj Luly, 😀

aaaano..presne tak-Vika je teraz starter 😀

luly3
1. mar 2009

vika 😉 máš štartovaciu ééééééru 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

labus
1. mar 2009

ahojky kočky,
Vikuš tak poriadne naštartuj nech sa zmestíme všetky 😀 😀 😀 😀 😀
Kejli dakujem je mi fajn a dufam že bude len lepšie,ked mám pravdu povedat čakala som to ovela,ovela srašnejšie -dufam teda že sa nič nestane a bude sa mi to krásne hojit aby som mohla buduci mesiac -sakra vlastne už koncom tohto naskočit na to cunami čo Viky naštartuje no musí byt velká tá vlna lebo predomnou budu LUBKA A LULY tak nech sa zmestíme 😀 😀 😀 😀 😀 . Poslednu tabletku od bolesti som mala včera ráno tak pohoda trochu mám ešte strach ked idem na velku ☹ 😀 ale zatial je to fajn
a KEJLI zo svokra si nič nerob moja mamka sa netešila vobec extra ked sa dozvedela že čakám dieta teda ani raz z troch ... a segra má 8 mes. mimi a mamka nič.. vieš máme ešte strednu segru a tá ked čakala deti má 2 tak bola mamka cela bez seba a žial z jej detí je taká doteraz a ostatne skoro ignoruje moja svokre sa krajšie chová k mojim chlapcom a to nie su jej vlastný vnuci... tak si z toho nič nerob ja som sa poučila na mojej mamke a pre mna su moje deti rovnako doležite či je prve alebo bude štvrte a tie dve v strede maju tolko isto lásky a podstatne je že vy s manželom sa tešíte a je drobec stredobod vašej lásky a možno sa budeš čudovat a svokor ta prekvapí ked bude drobec na svete 😉

sisajojo
1. mar 2009

ahojte kocky mam totalny frmol ,tak nemam na konika cas,ale obcas sem zajdem vas pozriet.. 😉 drzte sa a peknu pokojnu nedelu vam prajem

vika34
1. mar 2009

ahojte,veľmi dakujem za podporu a budem sa snažiť rozbehnúť vlnu aj ked zatial sa cítim úplne v pohode ,nič ma nebolí ani nikde nepichá a ani prsia nebolia tak neviem či je to dobré znamenie ☹ ,pri poslednom tehotenstve cez ivf ma prestali všetko bolieť 4 dni po tranfere,bola som presvedčená,že nič a bolo,tak teraz sa vôbec preto nerozrušujem a poctivo čakám na 12.3.

kikina666
autor
1. mar 2009

ahojte, no uz sme sa vratili z chaty, ideme na navstevu tak som tu len na skok, lyzovacka bola super, cez vikend som si oddychla, herpes pomaly ustupuje a mrcha niekde 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kejla
1. mar 2009

Kiki supeeer 😵 😵 😀 Len tak dalej 😀 😀 Netestnes rano?

kikina666
autor
1. mar 2009

kejla nie je skoro ... moze mi to meskat aj po tych hormonoch zo stimulky minuly mesiac ... casu dost na testovanie

kejla
1. mar 2009

Ja viem Kiki,ze tie hormony mozu poriadne posunut mrchu 😠 Aaaaale, nemusia to byt vzdy hormony.Ak ti mrska nepride do tyzdna,testuj,aby si vedela (a my s tebou) v com to je 😀 😀

luly3
1. mar 2009

kiki ajoj 😉 😉 😉

kikina666
autor
2. mar 2009

kejla ... uvidime , ci pojdem v tvojich slapajach

luly ahooooooooooojjjj