Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
2. mar 2009

uz sa tesim na vysledky a som rada ze vsetko ide tak ako ma a aj kejlinke

labus
2. mar 2009

Ivka tak držíme palce 😉

ivana2301
2. mar 2009

Labus...ďakujem pekne

buducamamina
2. mar 2009

ivanka tak sup sup moja,viem boli to ked stratis babenko ja som to nezazila ale viem sa vcitit ale neboj moja ete budes mat krasne zdravucke babenko usis to brat tak ze babenko by nebolo v poriadku a radsej to prislo skor ako neskor moja teraz sa musis tesit na dalsie babenko

labus
2. mar 2009

BM 😀 😀 😀 😀 tak mu chod ukázat ako sa chová sexuálny maniak 😀 😀 to je zlatééééé
a ani nevrav ja som ti na tie naše tehulky taká hrdá a stale sa za ne pomodlím ked sa modlím a neuveríš minule v piatok po zákroku ked som dakovala v modlitbe bohu za to že som to zvládla som sa pomodlila menovite za každu z nás-fakt 😀 😀 a to teda nie som nejaká náboženska fanatička

buducamamina
2. mar 2009

labus moja ved potom by ma ako nazval myslim ze nic horsie v uvodzovkach uz nie je 😀 😀 😀

buducamamina
2. mar 2009

ja som rada ze vas mam naozaj,mrzi ma ze som tu neni tak casto ale ver ze na kazdu z vas myslim a aj na mrnuskov.a vzdy ked sem nazriem tak dufam ze pribudla niaka nova tehulka.ja to mam dost nabite v praci chodim unavena a ako som aj kiki vravela nieco ma obchadza nechutne ma boli chrbat stale sa mi chce spat ja neviem co mi je citim sa tak zvlastne posledny tyzden

labus
2. mar 2009

BM ako že nie sexuálne monštrum 😀 😀

labus
2. mar 2009

BM manžel sa čuduje čo tu stvárame že sa rehocem ako šialená 😀

labus
2. mar 2009

BM ale ved to može byt následok tých sexuálnych hier 😀 😀

ivana2301
2. mar 2009

buducamamina ...ja sa teším a budem sa modliť aj za vás ak to má pomôct....

buducamamina
2. mar 2009

no to si ta viem labus predstavit 😀 😀 😀 😀 😀

buducamamina
2. mar 2009

no to nie je tym labus to by bola svalovka ale toto je neviem co ale dufam ze mi to vide zajtra by som chcla ist na masaz a masazne lozko ceragem hovori ti to nieco

labus
2. mar 2009

BM 😀 😀 ani nevrav aj zadok ma prestal boliet normálne sa mi nechce od teba do postele 😀 😀
Ivka neboj zlatík hlavne je verit a byt v psychyckej pohode nesmieš sa bát že sa to zopakuje ja som mala po dvoch tehotenstvách mimomaternicove tehu a potom som mala normálne a už ma jeduje 12r. 😀 srandujem moji chalani su svetový

buducamamina
2. mar 2009

chapes tomu ze polnocny sexualny maniak 😀 😀 😀 😀 😀 co mu mam na to povedat to je asi on a ze ja ved mi to tu opakuje furt ako radio co mu spravim 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀

labus
2. mar 2009

BM ale ja som myslela tehu nie svalovku 😀 😀 jáj masáž aj ja sa chystám a to masažne ložko nepoznám ale svokra spomínala že na takom dačom boli

labus
2. mar 2009

BM 😀 provokuje čo?????????

buducamamina
2. mar 2009

to som rada ze ta zadocek neboli 😀 😀 😀 😀 prosim ta a kde by si chodila 🙂

buducamamina
2. mar 2009

asi sa snazi

labus
2. mar 2009

asi? ja to vydím na tutovku 😀 😀

buducamamina
2. mar 2009

jajjjjjj labus tak to som nepochopila ale dik no a ja a tehula to by sa musel stat zazrak o ktorom pochybuje moja inac dnes mi to aj kolegyna povedala ze nie ze nas prekvapis a bude z teba tehula

labus
2. mar 2009

BM musim padat chlapi kričia že chceme jéééééééééééééééééééééést bože stále su hladný idem im niečo zbuchat potom mrknem zatial si to vybav ručne stručne z mužíčkom 😀 😀

labus
2. mar 2009

BM ale zázraky sa deju a vždy vtedy ked to nečakáš 😉 mne by sa to páčilo držím palčiská

buducamamina
2. mar 2009

a tehotenske priznaky nemam tak asi smola a bude to choroba ale uz ma to drzi asi tyzden, no co uz dufam z e sa mi ta masaz podari zajtra

labus
2. mar 2009

BM unava a bolest v krížoch možu byt príznaky

buducamamina
2. mar 2009

labus si zlatuckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dakujem ale ako vravim ja take stastie nemam a pred tyzdnom som mala mrchu.

buducamamina
2. mar 2009

to ani nehovor s tym chlapskym hladom to poznam ani dvere neotvori z roboty ked pride a krici hladnyyyyyyyyy a najviac milujem ked ani oci rozlepene nema a uz som hladnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy no horsie niekedy ako male dieta

labus
2. mar 2009

BM to moc dobre poznám ja to počuvam štvormo 😀 😀 😀 aj ked sa Tinko odstahoval prve čo ked dojde mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiii čo si varila????????????
Ivka dufam že sme ta neodplašili našími srandičkami

buducamamina
2. mar 2009

co dobreho si im spravila

buducamamina
2. mar 2009

no aj ta trosku obdivujem moja 4 chlapov tak to je sila