Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kejla
4. mar 2009

Kiki,verim,ze su to nervy,ale zajtra bude velka radost...Ja tomu verim....Palce uz mam modre z drzania 😀

kejla
4. mar 2009

A hlavne,si davaj pozor...Ja ti potom doplnim info,comu sa mas vyhybat v zaciatku tehu 😉

kikina666
autor
4. mar 2009

kejla dakujem ... snad sa nemylis

no co ked nevyjde, bude dovolenka a zacneme stimulovane cykly s clostilbegytom

tinka12
4. mar 2009

caute
no teda kiki, aká super nádej 😀 ...napchaj sa dobre tým ultrogestanom 🙂 a držím palce!!!!!

kikina666
autor
4. mar 2009

tinka dik ... nadej je ... ale ako dopadne ☹ to je vo hviezdach, ale na jednej srane si myslim, ze keby tam nic nevidel nedaval by mi utrogestan a nebral krv .... a neusmieval sa ... tak snad je to tam ked bol taky spokojny a ani tu ziadost nechcel vypisat ... tak ja uz fakt neviem co si o tom mam mysliet

kejla, zuzali ... no podme s tymi virusmi kde sa flakate ja ich potrebujem ako sol

tinka12
4. mar 2009

tak som zvedava, ako zajtra dopadnes.... zajtra tam telefonujes okolo 15.00. nie?

kikina666
autor
4. mar 2009

nie oni budu volat ... teda asi dr. bude volat ... lebo sa cez telefon dohodneme na dalsom postupe

tinka12
4. mar 2009

nechcem sa predcasne tesit,ale to zvacsenie sliznice je dobrý znak... 😉

kikina666
autor
4. mar 2009

tinka uvidime zajtra ... ja som tiez na pochybach

zuzali
4. mar 2009

ahojte 🙂

Kejla... mne tiež lekár nehovoril na začiatku tehu o žiadnej morfológii, ale ja to povinný screening v 20 tt, tak ako som ti už spomínala. Máš pravdu, baby sa fakt predviedli, ako sa dalo, jedna je taká vegeťáčka, mám v kotníkoch prekrížené nohy cez seba 😀 A bolesti ako na mršku, tie ja mám skoro denne a potom zrazu zistím, že mám väčšie brucho 😀

Kiki ... na zajtra veľmi držím palce 😉

A posielam posily: 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
4. mar 2009

zuzali dakujem za drzanie palcov a aj za posily 🙂 snad to tentokrat uz zaberie, budem sklamana ked mi dali taku nadej z nicoho nic

ten osud sa so mnou riadne pohrava ...najskor mi da nadej a potom mi ju zoberie a skusa na mne kolko znesiem uz dlhu dobu ... tentokrat by sa mohol kdesi zatulat a nechat to na stastie

lubkaeck
4. mar 2009

Ahojte bambulky 😉

Kiki - fuuu velmi na Teba myslim, riadne sa opatruj a zajtra budem hliadkovat na konovi, aby som sa to rychlo dozvedela 😀

Labus - pozdravujem prdelku 😀 😀

Zuzi - nooo blahozelam k bambulkam a oteckovi poslem link na lacne brokovnice 😀 😀 😀

Luly - no uz mrskuj, dokedy ta budem cakat?

Viki - ako???

BM - a mne neprides urobit manikuru? JA nejako nemam kedy ☹

V pondelok mam sono a asi koncom tyzdna (buduceho) bude KET 😀

Zdravim vsetky ktore som nespomenula 😅

kikina666
autor
4. mar 2009

lubka ahoj nehliadkuj to je zbytocne az o 15,00 budem vediet viac

vika34
4. mar 2009

AHOJTED IDEM VáS PREčíTAť,ALE DNES SA MI NEJAKO SKORO ZATVáRAJú OčKá,TAK NEVIEM čI VYDRžíM,MáM SA DOBRE ZATIAľ mi nič nie je,tak neviem či je to dobré ,alebo zlé

buducamamina
4. mar 2009

ahojte babulky

co to tu citam same novinky 😀 😀 som taka vytesena,zuzali gratulujem ku dievcatkam kiki jujuchuuuuuuuuu ja uz sa teraz vytesujem moja super super zsluzis si to moja ved to znamena ze si potom otehotnela prirodzene nieco podobne ako kejlinka 😀 zajtra mi daj vediet moja,ved ja teraz nebudeem ani spat.boze babulky co mam robit tak ma neskutocne boli lopatka cele na nej okolo nej a ide mi to aj nizsie sak neviem ci mam s tym behnut doktorovi co mu poviem,a sak vlastne co vam teraz nie ☹

vika34
4. mar 2009

😀 kiki to by bolo super,keby si bola v tom

kikina666
autor
4. mar 2009

vika no to by bolo ... ale ja zatial nejdem nic predbiehat vynechanie mrchy a zvysena sliznica este neznamena tehu ... takze zajtra budu vysledky z krvi tak uvidime

a ty ako ??

lubkaeck
4. mar 2009

BM - aj mna to bolieva a niekedy mi az trpne ruka po laket - maser mi povedal, ze to je z chrbtice, najma ked si dlho v zlej polohe - myslim na pracu 😀 😀
Skus si uprazit na suchej panvici sol, zabal do uteraku,alebo nejakej bavlny a priloz na telo, len daj bacha sol vie byt veeeelmi horuca a dlho vydrzi tepla 😀 A ak to bude boliet viac, tak behni k doktorovi

Kiki - don´t worry be happy 😀 😀

kikina666
autor
4. mar 2009

lubka no budem sa snazit ale sama vies ake je to tazke

buducamamina
4. mar 2009

lubkaeck moja ja neviem ja uz to mam tyzden

buducamamina
4. mar 2009

aj MM mi to kazdy den natiera a masiruje a nepomaha

buducamamina
4. mar 2009

a este ma tam v chrbte aj dost pichalo dneskam

kikina666
autor
4. mar 2009

bm musis k lekarovi

buducamamina
4. mar 2009

no kiki pojdem ale az v piatok tam behnem zajtra nemozem idem skoro do prace tak som zvedava co mi potom doky povie ci sa na mna nekukne ako na debila ale sak hadam nie mam dobreho doktora tak v piatok uvidim len ja som taky exemplar ze si furt hovorim ze sak to prejde na co tam pojdem zas prejde dalsi den a ide to dalej ☹

vika34
4. mar 2009

mám sa fajn,nič ma extra nebolí ani nikde nepichá ,múdrejšia budem na budúci tt,v pondelok by som mala normálne dostať mrchu,tak dúfam,že nič nedostanem,kurnik šopa ved už by sa to mohlo zadariť 😠

buducamamina
4. mar 2009

vika34 pevne budem drzkat palceky moja teraz sa to uz musi konecne vydarit budem na teba mysliet moja 😀 aj ty mysli pozitivne 😀

vika34
4. mar 2009

jasne,rozkaz 😅

kikina666
autor
4. mar 2009

vika drzim aj ja palce aj na nohach

kikina666
autor
4. mar 2009

dobru noc vsetkym a sladke snicky a pomodlite sa za mna lebo ja to neviem ... este raz dobru noc vsetkym 😵 a sladke snicky o babetkach

buducamamina
4. mar 2009

KIKI DRZKAM PALCEKY A VSETKO CO MAM ABY TO VYSLO A VERIM ZE TAM BABENKO MAS POTICHUCKU SA BUDEM VYTESOVAT IBA POTICHUCKU MOJA MYSLIM MOC NA TEBA ZAJTRA MI DAJ VEDIET.pardon za velke pismenka.dobru nocku.cmuk