Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
4. mar 2009

dobru nocku vsetkym

lubkaeck
5. mar 2009

Ahojte 😉

Kiki????????

kikina666
autor
5. mar 2009

ahoj lubka ... baby som pred psychickym zrutenim, som zaspala o 01.30

zase mam nadej a bojim sa ze zase dostanem poriadny kopanec do zadku ked to nevyjde, tak zase plany poplach

labus
5. mar 2009

Kiki prosím ta nešal nesmieš byt nervozna dýchaj,dýchaj a hlavne si opakuj že nič sa nedeje stále si tvrdila že nemožeš byt tehu tak si s tým bola vyrovnaná tak to ber tak že ak to bola porucha s tým si počítala a ak je to zázrak tak budeš dnes najštastnejšia pod slnkom Kiki prosím ta trošku nadhladu daj do toho nesmieš stresovat svoje telo a možno aj niekoho maleho v nom - neboj sme tu pri tebe ja dufam že dneska mi už bude znesitelnejšie a budem tu vladat občas sadnut. TAKZE DYCHAJ A NESTRESUJ su aj horšie veci na svete ako takýto výsledok -ver mi 😉

kikina666
autor
5. mar 2009

labus ... ved dycham ... vcera este bolo dobre, zacalo to ako som silahla do postele a teraz rano ked som vstala a priserne ma zacali boliet prsia ale priserne a tie moje lopatky tie ma bolia uz tyzdne ... ale to asi nebude priznak tehotenstva 😀

tinka12
5. mar 2009

aaaahojte kočky 😀
zasa makám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

labus zlatko, ako sa cítis? este to bolí??? myslím na teba 😵

lubi a ty ako pokracujes? co sa teraz deje? kedy mas termín ketu?

luly, cica...mrcha este nikde?

kiki, super fotečka 😉 😵

labus
5. mar 2009

no a samozrejme všetky ostatne moje zlatíčka pozdravujem a tým dvom kočkám v Zuzkinom brušku a dvom kinder prekvapkaám ozaj a možno trom ved Viky može mat aj dve 😀 a Kejluškino boskávam,boskávam,boskávam silno.
Basbulky moje tieto bolesti čo mávam ked idem na WC-ko a potom su horor na ntuu nieškedy mám pocit že som na porodnej sále a z WC vychádzam komplet mokrá-spotená ako zo sprchy ☹ ☹ kto nezažije neuverí muky aj stimulku posuvam na buduci mesiac musim to mat zhojene ked chcem mat šancu na uspech .V správe mám napúísane že bolo odstranene chronicky zápalove ložisko tak si tak tajne dufam že to je dovod prečo sa aj chytilo a nevydržalo a že teraz sa to už podarí ved za toto utrpenie by som si to aj trošku zaslužila ☹

kikina666
autor
5. mar 2009

labus podari neboj

tinka dakujem

tinka12
5. mar 2009

ahoj BM, teraz som si citala....skus si tu lopatku nahriať suchým teplom....bud hrejivý vankusik alebo si dobre vyhrej chrbát v dekák. 😉 a ked nic, tak radsej chod k tomu lekárovi... 😕 pre istotu 😉 ako pokracujete s prestavbou? darí sa?

tinka12
5. mar 2009

jasne labus, ze zaslúzila.... 🙂 dalsie bolesti budes mať az tie porodne, tak si to "užívaj" 😀 😀 😀

kikina666
autor
5. mar 2009

tinka ja som v robote ... takze nic nahrievat nemozem

labus
5. mar 2009

Kiki ty by si ani nemohla kým nevieš výsledok tehulky nesmu teplo teda take zvýšene ako výhrevný vankuš a take podobne procedury

kikina666
autor
5. mar 2009

labus ja momentalne neviem ani ako sa volam ... vcera som nalozila pracku a nezavrela dvere a za 3 hodiny som zacala muzovi hovorti ze odkedy ju opravoval ze perie strasne dlho a ked som sa pozrela, dvere boli otvorene .. no cvok

zase som si vecer a rano davala ten hnusny utros

silviaa
5. mar 2009

Caute babulky, tak ja sa znova k vam pridam, koncom marca by som mohla ist na KET. Teraz cakam na mrsku aby som mohla zacat papat lieciky, tak uvidime ako mi sliznica maternice porastie....

kikina666
autor
5. mar 2009

silviaa drzim palce

silviaa
5. mar 2009

Kiki aj ja tebe, akurat si citam co vsetko prezivas. Uz vies vysledky?

tinka12
5. mar 2009

Ahoj Silvi, tak to budes KETovať zarovno s nasou Luly a Lubkou 😀 aspon vás tu budeme mať viac a mozeme vas podporovať ...supis 😀

silviaa
5. mar 2009

jeeej, tak to je dobre, ked budem viacere strasne moooc chciet, tak hadam uz konecne aj vemir pohne zatkom 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
5. mar 2009

silviaa neviem az poobede okolo 15.00

tinka12
5. mar 2009

😀 kiki, furt okukujem tu tvoju fotku 😀 😀 😀 neviem si zvyknut a vzdy mam pocit, ze je v teme niekto nový ...hihihi

kikina666
autor
5. mar 2009

tak ju mozem zmenit ak chcete naspat na kona

tinka12
5. mar 2009

nie, naopak, podla mna je dobra 😉

kikina666
autor
5. mar 2009

tak ju necham ... mozem najst aj inu ak chcete nie s konom ale doma, fotky v robote nemam

tinka12
5. mar 2009

baby 🙂 od pondelka začínam merat bazal teplotu (to bude 8 DC) juchu 😀 a potom testujem o sto-šest ovulaciu...tak nech si ma nezela, ked neprííííde 😠
otravuje ma toto cakanie...najradsej by som uz zasa stimulovala ☹ hrozne sa to vlecie 😖 baby KETáčky...zavidííím vám 😵 hroooozne 🙄 ale na druhej strane, ked luly, lubka a teraz aj silvinka sa pridaju k nasim tehulkám, budeme mat raj na tehu vírusíky 😀 😀 😀

kikina666
autor
5. mar 2009

tinka no to hej ... to teda bude

kejla
5. mar 2009

Ahoj kocky,

Kiki,drziiiim palce a posielam podporu,ja pre Lubku a Viku a vsetky,ostatne:

T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂
T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂
T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂
T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂
T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂T 🙂

Daj nam hned vediet 😎

Labus-viem si predstavit ako trpis,joj,nech uz mas po tom..A neboj,babatko sa v tebe zahryzne tak,ze budes prenasat 🙂 😵

kikina666
autor
5. mar 2009

kejla dik

silviaa
5. mar 2009

Tinka veru, ja dufam, ze sa to tentoraz konecne podari. Mojmu bratovi sa narodil syn, mama je z toho cela happy, konecna ma po rokoch vnuka, my s manzelom bojujeme sest rokov a stale nic. Nuz mam z toho zmiesane pocity, zeby som ziarlila? Mozno...dufam, ze to nebudem prenasat...nesmiem...ale aj tak...

Juj Kejla dakujeme moc...ja som si tiez uchmatla... 😀

kejla
5. mar 2009

Kiki, uz je takmer 15:00 😉 Daj nam hned vediet,oki?Drziiim place 🙂

kikina666
autor
5. mar 2009

kejla ... jasne ze dam ... hysacim tu ako nejaky psychopat