Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
6. mar 2009

luly, tak zatvor a pod so mnou ujúúúchať 😀

luly3
6. mar 2009

babulky dnes ste tomu nedali 😝 😀
kde ste kto ja idem za hodku do roboty a tu nikoho 😠

sisajojo
6. mar 2009

ahojte kocky ako sa mate??ani som vas necitala. 😒 taka som leniva

zuzali
6. mar 2009

Vidím, že už máte všetky víkend 😀 😀 😀

Tak vám prajem krásne dva dni a ja sa ozvem zajtra z práce.
Pekný večer 😉

labus
7. mar 2009

ahoj babulky moje 🙂
tak ako sa máte čo je noveho?
Zuzka,Kejli,Viky bočenkajte chrobáčiky
a samozrejme vás všetky moc pozdravujem -ja sa pomaličky zotavujem z toho pekla ktorým som prešla zatial som dnes uspešne bez tabletky od bolesti a dufam,že to tak aj zostane cítim to ale už to nieje take strašne no každopádne tento mesiac na NATIV nejdem odkladám ho na APRIL ked už budem fit a zotavená

zuzali
7. mar 2009

Ahojte.

Tak ja som v práci a zatiaľ máme pohodu, dúfam, že takto vydržíme až do večera i keď unavená budem tak či tak🙂))

Labus...božteky odovzdám a som rada, že ti je už lepšie, neboj, každým dňom to bude veľký krok vpred a va apríli budeš na nativ absolútne pripravená🙂))

Zdravím aj vás všetky ostatné, pekne víkendujte ako doteraz a tým čo to potrebujú posielam vírusíky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

luly3
7. mar 2009

ahojte kočky 😉

labus pekne sa uzdrav a potom jupiiiiiiiiiiiiiiiiii na to 😅 😅 😅 ,
labus a vlastne čo je to ten natív vysvetli mi to d. 😀 😀 😀

zuzali a ty ešte pracuješ?????

vika34
7. mar 2009

ahojte luly ty si srandistka s tými papričkami,mňa by to určite zabilo 😀 ,ja si ani nekorením ked ma jedlo len slabý závan ,že bude štípať ,tak ho nejem

labus
7. mar 2009

Luly NATIV je presne to iste čo IVF len sa používaju menšie dávky hormonov funguje to asi tak že :2DC začínaš Clostilbegytom -tabletky dávka ako ti určí lekárod 1-po 4 denne a na 7DC máš sono a podla počtu a velkosti folíkov pripacháš zopár injekcii a ideš na OPU . tAKTIEž MOžEš MAT nativ AJ TAKý žE TO V BEžNOM CIKLE ODSLEDUJU RASTUCE VAJíčKO A KED JE DOSTAOčNE VELKE PICHNEš PREGNYL A PO TýCH 36HOD. IDEš NA opu- VšETKO OSTATNE FUNGUJE AKO IVF
Lenže v Brne je super to že každej pacientke lekár tu stimuláciu ušije na mieru a vždy ju možeš mat inunapr.:
moj prvý NATIV:OD 2DC 2X2 TABL.CLOSTILBEGYT7DC UTZ a 2 od toho dne 2amp.MENOPUR+CETROTIDE potom PREGNYL
MOJ DRUHY NATIV BUDE:2DC CLOSTILBEGYT+2AMP.MENOPUR spolu a na 7DC UTZ a potom mi lekár povie ako dalej či budem pichat MENOPUR 3alebo 2amp. podla stavu ,clostil sa berie vždy len 5 dní ale kedže zaručuje že mi vyskočí vysoko FSH tak mi to zostavil lekár takto v podstate je to taký silný NATIV ako by som mala IVFko ale cenovo je podstatne lacnejší

vika34
7. mar 2009

ahoj lábus a čo výjde v Brne natív,pre samoplatcu?

labus
7. mar 2009

VIKY 1000Kč JE CENA ZA NATIV+700Kč NARKOZA+ISCI 1000Kč JEDNO VAJíčKO a pri NATIVE ich nebýva vela tak do 5 ja som mala jedno a platili sme 11700kč a vypočítaj si výhodný kurz eura k českej korune a ked si vezmem že som mala jedno krásne vajíčko a na IVF V BA dve a jedno slabšie a stálo ma to 70.000sk tak sakra rozdiel a nemusím tam dochádzat všetko absolvujem u svojej lekárky a idem len na odber a transfer proste super
Viky ako sa cítiš?

vika34
7. mar 2009

práveže sa cíťim úplne fajn,nič ma nebolí ,nepichá ani prsia necíťim úplne nič,jediná nádej je ,že minule ma po štyroch dňoch prestali všetko bolieť a vyšlo to

labus
7. mar 2009

moc držím palce-kedy ideš na krv?

luly3
7. mar 2009

labus vdaka za vysvetlenie 😉

luly3
7. mar 2009

babulky moja mrcha ešte nikde 😠 , ale akosi ma dnes už začalo boliet brucho
tak snad už dorazí 😀 😀 😀

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

luly3
7. mar 2009

a otazka
ked dostanem mrchu večer ktori den mam považovat za prvy ten v ktorom som ho dostala
a užit prvy liek alebo nasledujuci den a užit liek na druhy den.
tot dilema 😕 😕 😕 😕 😕

a ozaj endzi kde je viete niekdo niečo o nej????
ENDZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII kde si babulka chýbaš nám tu

vika34
7. mar 2009

ahojte,mne bolo povedané,že ked dostaneš mrchu na večer,že máš počítať prvý až ten další
lábus na krv mám ísť 12.3:
endzi ,fakt kde si?

luly3
7. mar 2009

😉 pekne sny

luly3
8. mar 2009

babulky prajem vám krasnu nedelu 😉

buducamamina
8. mar 2009

ahojte babulky ako pozeram nikoho tu niet,no ja som bola u lekara v piatok napravil ma a povedal ze to tam mam vsetko povyskakovane a zablokovane a dal mi lieky a je to o podstatne lepsie co sa tyka bolesti kazal mi cvicit a mam si dopriat aj masaze tak asi tak a vy co nove,vika34 budem ti drzkat palceky aby ti to tentokrat vyslo a s teba sa stala tehulka moja.drzkajte sa mi .papa zatial.cmuk

zuzali
8. mar 2009

Ahojte, pekne víkendujete 😀 😀 😀 , tak to má byť.

My smé dnes boli s MM na výstave EXPO RODINA, ale dokopy nič sme tam nevideli, bolo to v takom malom pavilóne

Chcela som vás pozdraviť a poslať nejaké posily:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a ozaj, Endzi príde na koníka neskôr, lebo bola dlho mimo Európy, a teraz má toho veľa, ale všetky vás zdraví.

Pekný deň papa 😵

luly3
8. mar 2009

ajojte nikoho
tak si ukradnem aspon všetky výrusiky aby sa nepokazili 😀 😀 😀 😀 😀

mnam mnam zuzali dakujem 😕 😅

kikina666
autor
8. mar 2009

ahojte

no uz som sa psychicky zotavila ... teda trosku z toho co sa mi stalo sa neda len tak zotavitale snad to uz bol posledny kopanec do zadku co sa tykal mojho tehotenstva ... lebo co je vela to je vela.

labus drzim palce ... ja som tiez rozmyslala nad tym NATIVom, ale snad ho uz nebudem potrebovat

luly ahoj

zuzali ako sa ma babinec ?

luly3
8. mar 2009

kiki ajoj 😉

kikina666
autor
8. mar 2009

ahoj luly ako sa mas ?

ja okrem toho ze zbozne cakam mrchu, lebo ak ju dostanem do 11.3. tak zacinam stimulovany cyklus a ked nie tak sa to zase posunie o mesiac lebo by mi vysiel pregnyl na dovolenku .... a navyse ma tak strasne bolia prsia, podchvilou brucho ako keby to nestacilo tak ma este seklo a sa nemozem otocit do jednej strany ....

uz som sa trosku z toho pozbierala ale aj tak je to strasne, ako sa tto moze stat

luly3
8. mar 2009

no kiki niekto sa snama zahrava 😠
ja tiež čakam na tu blbu mrchu, ked ju nechceme tak ju dostaneme
a ked ju potrebujeme tak nie a nie príst, čo?????
no neboj ona dojde aj tebe aj mne a potom huraaaaaaaaaaaaaaaaaa

kikina666
autor
8. mar 2009

luly ved hej ... idem ku kamoske sa pohrat s deniskom, mojou laskou ... papa zajtra

luly3
8. mar 2009

pa

kikina666
autor
9. mar 2009

dobre ranko .... baby dnes idem testnut ... mrcha nikde a je mi tak cudne, snaca minimalna ale uvidime

labus
9. mar 2009

Kiki ahoj a načo budeš testovat ved ti brali krv a ak ešte nič v krvy nebolo tak nemusí v moči byt duplom mohla si otehotniet neskor a nemusí to byt ešte vobec vydno -kedy ti brali tu krv?Každopadne držím palce