• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
autor
zuzali prve co nase mimi dostane bude ciapocka a rukavicky :dizzy_face: a az potom ostatne veci
10. mar 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď som ti hovorila, že nie lyže :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ono je pravda ze lyze uz ma :grinning: :grinning: :grinning: dostali sme ako svadobny dar detske lyze zviazane retazou a zamknute a k tomu bola prilozena dovolenka - lyzovacka v alpach
10. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby zacina sa mi to spustat ... huraaaaaaaaaaa tak to vyzera ze stihineme ten stimulovany cyklus
10. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko kočky,
Vikuš moc moc držím palce všetky všetučky čo doma nájdem :wink:
Zuzka,Kejluška bočenkajte moje pokladíky
Lubka tak ako už si po KETIKU,ALEBO KEDY?LULY a ty ?mrcha došla?
Ja dnes hlásim varím,periem,upratujem- čo znamená že zadoček sa pomaličky začína hojit... ono to ešte bolí ale ....čo je to proti peklu minulého týždna :grinning: :grinning: :grinning:
Tinuška zlatík ako?pozdravujem všetky detičky u teba v centre a už sa pripravuješ na testovanie ovulky?
Ja mám plán ešte cely týžden trčat doma v posteli :grinning: :grinning: a od buducej stredy mám zasa rehabku a pridám ešte nejake sukromne masáže idem sa zregenerovat na apríl :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus ahoj ...

a na mna si zabudla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki sakra prepáč nechcela som zabudnut to len že my dve sme teraz v štádiu pokoja nestimulujeme ani nič ale zato ta ZDRAVIIIIIIIIIM VELMI VELMI :wink: ozaj mrcha došla?
10. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus no nic sa nedeje ... zacina sa spustat dufam, ze sa nezastavi a ak sa spusti tak zacina stimulovany cyklus clostylbegytom , duphastonom a pregnyl a klasicke oplodnenie ... iba liekmi, nakolko ja mozem klasicky otehotniet, takze ak sa to dnes spusti tak vo stvrtok alebo v piatok zacinam stimulovat cyklus

a ty co ?
10. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki super tak to som nebola v obraze prepáč teraz som všetko nečítala.. chápeš..tak to budem držat palce moc silno a duphaston?ten je načo? pri stimulke?
10. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
jaaaj, konecne mame aj slniecko vonku :slight_smile:))))
ja som mala tazky ale za to krásny víkend ... bola som sa vyventilovať na babinci a este som sa nedospala :grinning: :grinning:
a teraz makam v práci a na pocudovanie ma to tešíííí :grinning: xixixi
a vy sa ako mate?

labus, som rada, ze je lepsie :slight_smile: si to vsetko hrdinsky zvladla :wink:

luly, mrcha furt nic???? je to fakt mrcha na entú :grinning: :grinning: skus horucu sprchu na brusko a cervené víno

kiki, :angry: ten test bol fakt len test... skoda, ale nic to pre to, takato mala stimulka neuškodí, naopak si myslím, že iba pomoze....ja pravdepodobne budem musiet tiez nieco take absolvovať :confused: tak si drzme palce!!! ale verim, ze ked ja budes stimulovat , ty budes uz veselo posielat mi na pomoc tehu vírusky :slight_smile:

lubik, ako pokracujes? kedy mas ten KET? uz vies? (prepac, ak si to uz vravela, ale velmi som dozadu necitala :slight_smile:)

zuziiiik , babulky zdravím moc moc moc!!! drzte sa kocky!!! :wink:

kejlik, ty sa mas ako? vsetko ok? kedy mas dalsiu kontrolu hematonu?

zdravím vas inak vsetky, BM, Silvia, ixi, a ostatné ..... endzi aj teba, ked nas citas :slight_smile:
10. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka jasne musime si drzat palce

som sa viac informovala na stimulku clostylbegytom .... tak clostylbegyt dokaze nastimulovat az 6 folikulov ... akurat sa potom ide na utz 10.-14.den a potom ked su folliky akurat sa pichne pregnyl a ti povedia hodinu ked presne treba sexovat ... alebo popripade sa da ist na IUI ... ale my IUI nepotrebujem .... a vsetky lieky na tuto stimulku stoja 10 euro dokopy .... takze som ani nevahala, kedze sme obaja zdravi tak skusime 6 takychto cyklov a ak to nevyjde tak umele az na jesen

akurat je to svinstvo na pecen ...
10. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj kocky,

Labus-som rada,ze Ti je lepsie,ty nasa hrdinka :slight_smile: Zvladla si to paradne :slight_smile:

Zuzali-pozdravujem babule :slight_smile: :dizzy_face:

Kocky,ide jar :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: Najplodnejsie obdobie :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: Tak vam vsetkym prajem co najskor malych drobcekov v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
A na podporu posielam par posil:

T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face:
T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face:

Tinka-normalne z tvojich viet citit,ako ta ten vikend nastartoval :slight_smile: To som rada,ze si plna energie :slight_smile:

Kika,Luly-prajem,nech sa mrcha cim skor rozbehne :slight_smile:

Vika-velmi drzim palce,nech mas pre nas vo stvrtok pozitivne spravy :slight_smile:

Lubka-napapaj sa virusikov,aby drobuliatkam chutilo :slight_smile:Kedy budes mat vklad?

BM,Sisa a ENDZI-ako sa mate?
10. mar 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dakujem za podporu,budem ju potrebovať,pá
10. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...kejla a ty sa mas ako??vsetko je u teba v poriadku?? :slight_smile: dufam,ze sa drzite ..a kiki ,tinka,zulali ,labus atd..atd...u mna nic nove..veru plodne obdobie tak nech su len same dobre spravy :grinning:
10. mar 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sisa,

ja sa citim fajn,ale neviem ako hematom...To zistim az na kontrole :sweat_smile: Bojim-bojim,ci je vsetko ok...

Tinka-kontrolu mam najblizssi pondelok
10. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kejlus dakujem .. sbad dojde cim skor

sisajojo no sup sup len aby to dobre dopadlo, je tu tych tehuliek akosi malo nemyslite ?
11. mar 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
11. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly ahoj
11. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
viki ,myslim moc moc na teba, nech ta zajtra caká ta najkrajsia správa.... :slight_smile: dufam, ze je vsetko ok a že ked si povedala, že zajtra tú našu podporu budes naozaj potrebovat , že to neznamena nieco zle ... nekrvácas, vsak? drzim palceky... to bude takááááá obrovitánska radost !!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi, a ty teraz ako? davate si teda pauzicku a budes pokracovat na slovensku?
11. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým bošteky :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka ahoj :dizzy_face:
Vika tiež sa pridávam neboj zajtra posielame všetku pozitývnu energiu čo máme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
všetky babulky moc pozdravujem ,zle sa mi sedí inak už celkom v pohode :grinning: :grinning:
Zuzka,Kejluš posielam drobčekom bočenky -velikánske :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé Sisi ahoj teba som tu už dávno nevydela :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa máš ?
11. mar 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vika k tym palcomo prispievam aj mojimi 20timi :dizzy_face:
11. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja sa s toho zbláznim ta moja mrcha ešte nikde,
testovat nechcem lebo viem že to je s tych hormonou :angry:,
brucho ma bolí už týžden ne mrchu a furt nic, jedine čo
mam je biely výtok a to som nikdy nemavala ble....

vika zajtra som tvoja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly, to je fakt divne....kolky den cyklu si teraz?
11. mar 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly a už berieš prednison že? nemožeš byt tehulka? :dizzy_face:
11. mar 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus jo beriem prednison asi mesiac aj niečo.
a myslím že nie niesom.
Tinka neviem presne kolky den ale nejako na
začiatku marca som ich mala dostat, možno to robí
práve ten prednison.
11. mar 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly prednison neoddaluje mrchu ja som ho brala po transfere a dostala som mrchu načas presne to bude niečím iným
11. mar 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
KET mam v piatok okolo obeda, len mi maju zajtra volat, ze kedy presne - dufam, ze sa podaria rozmrazit :sweat_smile:

Luly - nooo neviem, asi by si mala investovat do testu :wink:

Labus - manzelik aj fuka na prdelku??? :grinning: :grinning:

Kejli - klido, len pekne hladkaj brusko a dakujem za virusiky :grinning: :grinning:

Vikuska - myslim na Teba silno :wink:

Zuzi - drz sa a pozdravujem motylikov :wink:

Zdravim vsetky ostatne :grinning: Kupila som si dnes ihlice a knizku o strikovani, tak idem skusat :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok