• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
dnes to tu babeny akosi flakate kde ste vsetky jezibabky :grinning:
4. nov 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BM- snazim sa neflakat, ale po leziacky sa mi zle pise :confounded:

Takze idem off

Majte sa pekne a DN, zajtra som tu ako na koni :grinning:
4. nov 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina jasne prijímam výzvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takže ja budem tehu na konci novembra stíííííííííííííííííííííííííííííííííííííhaš??????????????????????
4. nov 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
4. nov 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi som sa vymkla
4. nov 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zblbla som stranu mosíme preist na druhu
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomožte mi kde ste????????????????????????????
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ma porazííííííííííííííííííííííí
:astonished: :astonished:
:astonished: :astonished: :astonished:
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
:astonished:
4. nov 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :cry:
4. nov 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj potrebujem to dostat na stranu 37 nedaríííííííííííííí sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo bambulky z bumbulatkama kde ste sa
mi podeli ja to tu neviem vyriešit :frowning2:
4. nov 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj luly .... vyzvu prijímam posledny novembrivy den testujeme, pokial nedostaneme mrchu skor .....
4. nov 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa ti ta stranka zobrazuje???????????
OK posledny novembrovy den
4. nov 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze luly 30.11. mam // ciarky xixi takze jelito kopyti plati to .... :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jelito kopito platíto // aj ja :grinning:
4. nov 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo
4. nov 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly no trosku si to s tymi vykerenymi smajlikmi prehnala ale mne to ide ked som sa odhlasila a znova prihlasila

musim ta teraz opustit na chvilku idem k nasim a ozaj kedy mas prvy pichanec ?
4. nov 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby neviem preco to nejde, ale musite to prehodit na dalsiu stranu a malo by byt dobre :grinning: tak komu to ide skuste pisat odpovede aby to bolo cim skor
4. nov 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čo ste to tu s tými stranami zasa porobili :grinning:
4. nov 2008 o 17:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zasa mosím dat na prvú stranu inak nenapíšem :grinning: :grinning: :grinning:
to som zblbla tym halo a smailikama sa snažím to dat na 37
a nejde to stale je to na 36
4. nov 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ide mi to pokial som nastavena na prvej strane ked to prepnem na 36 tak to uz nejde posielat postu

BM a luly ... sup sup rychlo na druhu stranu
4. nov 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja zuzali pomozte mi
prosíííííííííííííííííím
prosíííííííííííííííím
:grinning:
4. nov 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....čo vy tu robíte???? :grinning:
4. nov 2008 o 17:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz musíme veľa napísať,aby sme sa prehupli na ďalšiu stranu :grinning:
4. nov 2008 o 17:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste utiekli