• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
Kiki...toto je super prístup... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kašli na svokru, nejak to prežiješ, tak ako vždy, veď to nie je prvý a ani posledný krát, sa tvár ako naj nevesta :dizzy_face:
31. okt 2008 o 17:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eeeeeeeeee to co je najlepsia nevesta ... ved som uz najhorsia, ma len jednu a aj ta stoji za to :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
trosku ma mrzi ze tribitka a efik odisli z temicky ked zistili ze nie su tehu a ani sa nerozlucili .... ved nie kazdej to vyjde hned ale mohli by sa tu niekedy ukazat co si myslite vy ?
31. okt 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som jaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:

svokra je v KE a vidím ju 2x za rok asi týťdeň v kuse a to mám zaseknutý ten Holywoodsky úsmev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne takýtoooooo
31. okt 2008 o 18:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako ti zaaaaaaaaaaaaaaaaaavidim :frowning2: ja TO mam blizsko par krokov .... ona sa uz inac neda ani nazvat ako "TO"
31. okt 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ti teda nezávidím...etš aj to ťa nervuje :angry: :wink:
31. okt 2008 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzislava a rebeka kejlová...to musí byť aspoň 10 chodová večera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale jasné, maminky, venujte sa ocinkom, ešte ich budete potrebovať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2008 o 18:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali ... tie dve sa este napchavaju poza nas chrbat ... to sa mi moc nezda, najskor tu vykecava do skoreho rano , potom do obeda chrapu a teraz zase jedia ....
31. okt 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš...majú to špeciálne vymyslené, pekne si ich ale prekukla, tak dúfam, že v novej téme budú aj lepšie spôsoby... :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
endzi, kejla ... vidite ... pekne krasne sa znormalizujte !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2008 o 18:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte mozem sa pridat
31. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ahoj deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ozaj zajtra vsetko najlepsie k meninam :grinning:
31. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte uz som spat :wink:
Zuzali - dakujem za infosku o novej temicke :slight_smile: A ta OPU tu bude ani nevidiet :slight_smile:

Kiki -ty nam inak menis datumy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mne chodi do BA Zlty espress, takze pohodicka, lebo MM mi povedal, ze isto so mnou nepojde a kedze pri Utrosi sa nema soferovat, tak pojdem busom :sweat_smile:

Endzi, Kejli - vy ste teda ine potvory, sukromnicky :grinning: :grinning: :grinning:

Baby teraz som robila taku dobrotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: listkove cesto plnene lososom, syrom a tak, je to uzasna mnamka, s MM tu fucime ako lokomotivy :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem moc kikina
31. okt 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby takze ja sa lucim idem na oslavuuuuuuuuuuuuuuuuuu zajtra ma tu mate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zuzali zoorganizuj stretko .. mas poverenie zakladatelky kurnika :grinning:

deni .... usmej sa, vsteko dobre dopadne :grinning:
31. okt 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina len aby prebehly tak ako maju moja
31. okt 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina ved sa snazim ale bojim sa
31. okt 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsetko bude ok deni .... neboj myslim na krpceka .... a // budu zachvilu viditelne :grinning:
Kiki -nieze ta dnes zozeru nejaky duchovia :angry: ked je ten halloween :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
buducamamina...vitaj a aj od sotatných všetko najlepšie :grinning:

Lubi, ty si iná šikulka, kedy máš ET???

Kiki...pekne si to uži :slight_smile:
31. okt 2008 o 18:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny pocula som od kikiny ze asi 5 z vas caka na vysledok po transfere ma niektora prosim vas niake priznaky alebo nieco lebo ja neviem co si mam mysliet
31. okt 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes halloween tak to musim spravit riadne čoro moro :grinning:
zuzali dakujem
kikina moja ved vieme co si za blazonka tak pre teba coromoro nebude problem :grinning:
31. okt 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni..tak tie tu práve nie su, varia večeru, ale keď sa vrátia rady ti všetko podrobne opíšu, to mi ver :grinning: :grinning: :grinning:

kiki...to si nechcem predstaviť :grinning:
31. okt 2008 o 18:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali oni maju po transfere a cakaju na vysledok alebo uz je niektora z nich aj tehulka
31. okt 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ je tu tehulka len dicinka, trom babenkám to nevyšlo, ostané čakajú na výsledok po ET, tri sú pred ET a ja som pre OPU(pondelok)
31. okt 2008 o 18:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky tak som tu napchávam sa syrovými nitami ved ked slané tak poriadne a k tomu mi MM kupil ešte kobrovke olivy plnené mandlou
31. okt 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sú presne moje dve obľúbené chute :grinning:
31. okt 2008 o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok