• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
Endzi, ak ti na tom teste naaahodou vyskocia ///, jednu mi posli :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis to kejla, by aspon odskusala vsetky papieriky, ci nie su po zaaaruke a ci funguju :grinning: :slight_smile:
5. nov 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že fialovníííííííííííííííííííííííík ha náhodou som tam najkrajšia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly este vydrz par minuuutiek, aj my uz ideme pomaluuucky :grinning:
kejla, ja sa obavam ze tam bude len pol dialnica :unamused: , ale slubujem ked budu /// jedna je na 100pro len a len tvoja :slight_smile: :dizzy_face:
5. nov 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: veruze by to k niecomu bolo :grinning: :grinning: :grinning:

DN luly a neboj, zajtra nema co zle dopadnut :wink: Pripadne ti ocuram ja este jeden test po zaruke a hadaj kolko paliciek na nom bude? :grinning:
5. nov 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly,to si, aaaano...len crty tvare mas naprd :grinning: vobec nie si vyyrazny typ :sunglasses:
5. nov 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, ja mam citaka,ze tam bude //...Kazdy vecer sa za to modlim, tak duuufam,ze budu :wink:
5. nov 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj sukromníčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
endzi nebude tam poldialnica bude tam dvojita :sweat_smile: :sweat_smile:
niekto nám to tu mosi rozbehnut konečne dúfam ze to nebudem až ja :sweat_smile:
5. nov 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: takze luly-si nevyraznaaaa :grinning: :grinning: :grinning: Sprav so sebou nieco :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som az moc výrazny typ :grinning: ja keby som tam dala foto
tak sa zlaknete :grinning: :grinning: :grinning: a uz na MK chodit nebudete to chcete?
no ano niekto to tu musi nastartovat, ale preco jaaaaaaa mam taky pocit, ze jaaaaaaaaa to teda nebudem :unamused:
nemaaam ziadne priiiznaky a i tak si myslim ze som Janka Hraska vypudila z tela, pri tej mojej zaaacpe :angry: :confounded:
Kocky, ja vam vravim, ze to tu rozbehne Chantalle...Ta je prva na rane...Alebo je pred nou Dior? Ak ano, tak Dior :wink:
5. nov 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon sa opiiis v skratke...ci tmava, rysava, zelene oci, ci fialove, dve usi, dve dierky v nose atd :dizzy_face:
5. nov 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ta zastrelííííííííííííííííííííííím pri vinei :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi, ziadne "vypudila"-ty budes nasledovat cez vikend :dizzy_face:
nie dior este nie :slight_smile: prva je chantalle, tak ma priznaky jak hovado :grinning: :grinning: ta je jasna na plnej ciaaarke
presne tak :dizzy_face: :dizzy_face: Chantalle nastartuje dobru vlnu :wink: A niekto tu pisal,ze Dior ma zajtra, hned sa mi to nezdalo.
5. nov 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam tam na chvilu foto pozeraj potom ho dam preč
5. nov 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cumiiim, davaj :grinning:
5. nov 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne luuly, a ked sa ti na stretku budem zdat od pol paasa vyssie akaasi zduta, tak to mam oblecenu kevlarovu vesticku :grinning: :grinning: :grinning: len do hlavky nestrielaj, tak by ma to snad aj mohlo boliet :grinning: :grinning: :grinning:

kejla.....bojim :confounded: :confounded: :confounded: och jo....ale uz na to nemyslim, bude bude, nebude- ideme dalej skusat :sweat_smile:
5. nov 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inu nemam v počitaci tak si spravte obraz
5. nov 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bol omyl kto to piisal kejla :wink:

dior mala len nedavno ET :wink:

lulyyyyy, takze ty si naaas zavaadzala cely cas, ty nie si fialova, ale modra kua :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zasmiaaaaaaaaaaaaala zase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooo luly, takze mala predstava tam uz je...viem ze mas tmavsie vlaasky, tot vsjo :grinning: :grinning: ale rebeka si asi poraaadna, co? :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anooooooooooooooo to je taka stena inak som bielaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ako bielička :grinning:
Presne tak -modraaa...a potom jej mame verit :grinning:

Veru, Dior mala zda sa mi 1.11.ET.
ved s touto foto ta podla mna nikto nespozna...ved si cela pod vodou...mozes dyyychat este?? :slight_smile:
5. nov 2008 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas ten pocit????????
no ja ti ani nevííííím či sem alebo niesom ale asi aj ano
mam čierne vlasy
5. nov 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a merias cca od 164-168 cm
5. nov 2008 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ale spoznáááááááááááá
dychat možem ale ked ste take chytručke tak tam dajte aj vy svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja kejlu už poznám viem ako vyzera ale teba endzi nie
5. nov 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok