• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mnoooo, aj mne sa zdaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly-trenuj, co budes robit, ked ti babence nedaju spat? :grinning:
6. nov 2008 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uz aj ja idem...sme to potiahli, ale aspon som sa nasmiala pekne pred spanim :grinning: :grinning: :grinning:

dobru nocku zienky, pekne snicky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja si ich naučím aj psa som naučila aj deturence naučim :grinning: :grinning: :grinning:
luly, alebo oni naucia teba, ze? :grinning: :grinning:

DN kocky :wink:
6. nov 2008 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi DN
kejla DN
luly DN
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lulyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tak a ked sa ma spat, bude sa spat a nie? :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
a to mi tak kua co hodilo na koniec vety???? :angry: :angry: :angry:
6. nov 2008 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dobruuu endzi :grinning: :grinning: :grinning:
vidiš ani nevieš ze vies po anglicky
Endzi, ty betarka -"pretahujes"smajlika do textu a potom sa cudujes? :grinning: :grinning: :grinning: To treba klikat, nie "pretahovat" :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad nam to kiki prelozi zajtra, ked sa teraz tolko bifli anglictiny, nemciny a rustiny :wink:
6. nov 2008 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak kejla, ked to chcem ryyychlo natukat a napisat a zaaaroven odoslat :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')javascript:addEmoticon(':stuck_out_tongue_closed_eyes:','vBody')
:grinning: :grinning: :grinning: Endzi, ved jej napis IP po anglicky :grinning: :grinning:
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
6. nov 2008 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')javascript:addEmjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')oticon(':grinning:','vBody')javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
6. nov 2008 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ale macher v tej angline a v jave javascript:addEmoticon(':sunglasses:','vBody')
6. nov 2008 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja umrem z teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze v jaaave...nooooo som ani nevedela bistu
6. nov 2008 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááááááááááj endzi pokazila stranku aspon niesom sama hahaha
6. nov 2008 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepokazilaaa :sunglasses:
6. nov 2008 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nic nepokazila fiala!!! ja len machrujem ze ovladam javu :grinning: :grinning: :grinning: ale zda sa mi ze aj kejla ovlada, tak nechcem moc machrovat :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, nechcela som sa chvalit, ale ked si si to uz vsimla javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
6. nov 2008 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, podme spinkat, lebo tu budeme javovat do rana :grinning:
6. nov 2008 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tento typ smajliiku ma strasne maaalo otvorenu hubu, neviem ako mam napiiisat ze sa straaaaaaaaaaaaaaaaasne S.M.E.J.E.M :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo....tak dobru nocku este raz

dozjavenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ja mam malu hubu, mne vyhovuje :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN, pozdravujem hrasok :dizzy_face:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ic uz volade!!!!
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok