Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
6. nov 2008

ja sa dnes po 15.00 dozviem ako sa majú moje embryjošká 😀 😀

silviaa
6. nov 2008

zuzali, 😀 , dufam ze sa mi podari upiect 🙂).

idem sa ucit...pridem az po sprave...zatial

vika34
6. nov 2008

silviaa ja viem,že je to veľký rozdiel,kedže mám jedno dieťa,nemôžem niekedy ani reagovať na niektoré témy,lebo mám samozrejme iný názor,ale pre MM by to bolo jeho prvé ,tak preto som sa DALA NA TOTO všetko,lebo ak by som Vikinku mala s terajším mužom a nešlo by druhé/ako aj nejde/myslím ,že by som to nechala na prírodu a nie na doktorou 😀 😀
Držím samozrejme všetkým palčeky

zuzali
6. nov 2008

Vika....my tebe tiež 😵

lubkaeck
6. nov 2008

Baby - mne zamrazili aj tei dalsie styri embryska - ja mam teda 11 nanucikov 😀

vika34
6. nov 2008

z toho by teoreticky mohlo byť celé futbalové mužstvo 😀

labus
6. nov 2008

Luba no to už je výkon gratulujemmmmm

lubkaeck
6. nov 2008

Viki - tak uz som pochopila 😉 on este nema deticky, tak to je potom tazke: Dufam, ze sa Vam aspon jeden bobacik podari, drzim palce 😀

zuzali
6. nov 2008

Lubi...ty si teda peknááááááá nosnica 😀 😀 😀

a ozaj, mali ste ICSI???

vika34
6. nov 2008

aj tebe ,ja chcem iba jedno bábo ,na dalšie dve si netrúfam,ale ked vyjde tak sa s tým vyrovnám,aspoň dúfam 😀

lubkaeck
6. nov 2008

Dakujem - ani neviete ako sa tesim 😀 aspon jedno z nich by sa mohlo umravnit a ostat v mojom brusku cca 9 mesiacov 😀 😀 😀

zuzali
6. nov 2008

neboj, Lubi...to sú bojovníci a už sa to tu konečne musí vylepšiť 😠 😀 😵

lubkaeck
6. nov 2008

Zuzi -u nas to ani inak neslo, my sme mali zly SPG 8mil a z toho 85% patol, takze tak 😅

Vika - neboj sicko budze 😀

vika34
6. nov 2008

lubka budem na teba myslieť ,aby sa to zadARILO

kikina666
autor
6. nov 2008

lubka no to je teda super tak z takeho mnozstva istotne budes tehulkovat 😀 skor ci neskor ale istotne budes, ja viem ze by si najradsej cim skor, ale mas asi najvacsiu sancu z nas vsetkych ... tolko embryjok, ani som nepocula ze by mal niekto tolko mrazacikov

vika34
6. nov 2008

ale kedyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy? 😀

kikina666
autor
6. nov 2008

lubka ... musis byt teraz trpezliva ... ty to mas iste, si zober, tie ktore maju iba 2 a vlozia im ich a uz nemaju nic a ked sa nechyti tak musia ist znova ... a ty mozes mat dalsich 6 KETov keby ti nevysiel ET, ty musis byt iba kludna a spokojna

lubkaeck
6. nov 2008

Ved ja na Vas tiez vsetky myslim, ani si neviete predstavit ako ma ta Kejla vzala 😕 no musime mat silu a sit dalej, ved ona nas nabuduce dobehne 😀

zuzali
6. nov 2008

Vika...hneď ako na to zabudneš 😵 😵 😵

Kiki...aby si nebola ďalšia najväčšia nosnica 😀 😀 😀

zuzali
6. nov 2008

Lubi...Kiki má svätú pravdu 😵

Kiki...už ti je dnes lepšie??? 😅

lubkaeck
6. nov 2008

Zuziz -akurat som to chcela povedat -tej Kiki

Kiki - noi vidis, zniesla som ich dost, len aby sa zasiali na urodnu podu a bude. Kolko po Et mozem mat KET?

zuzali
6. nov 2008

Lubaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠 , nešpekuluj 😠 😠 😠

kikina666
autor
6. nov 2008

no otazka je kedy ale ja sa chystam tu stavku s luly vyhrat ... a mam take vselijake pocity ze to vcera vyslo, ze sa tam teraz lomia moje vajicko a MM spermie
a vajicko ich mlati po hlave kladivkom ale MM im dal prilbicky tak by sa nemali dat 😀 😀 😀 vcera som z toho vsetkeho mala taky spokojny a slastny pocit ... ale dnes to skusime znova a az do konca vikendu a potom uz dojde cas na dlhe cakanie ci to vyslo, ale v robote mam toho dost tak mi to rychlo ubehne

dnes mam 16.dc ... takze dalsia bitka pri waterlooo 😀 😀 😀

lubkaeck
6. nov 2008

Kiki - a dobre sa ti sedi po vcerajsej akcii??? 😀 😀

kikina666
autor
6. nov 2008

lubka aj hned dalsi mesiac ak stihnes zacat uzivat lieky od prveho dna cyklu , pred ketom sa uzivaju lieky a KET robia na 20.den cyklu .... pokial si nedostala kramy tak ked pojdes teraz na krv, tak skoc za dr. a povedz mu ze hned chces ist na KET

kikina666
autor
6. nov 2008

a ozaj lubkaeck .. aka som ti ja "tej kiki"

lubkaeck
6. nov 2008

Kiki -ani nevies ako ti zavidim, ja uz som bez toho mesiac a uz mi sibe 😀

zuzali
6. nov 2008

Takže je aj dobre, že máš kopu roboty, aspoň nebudeš myslieť na sprostosti Kiki a slastné pocity sú dobré znamenia 😀 😀 😀

Lubi 😀 😀 😀 určite len postáva pri PC a to ju nechcem vidieť v pondelok, to bude každý v práci hneď vidieť, že bola rozbíjačka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzali
6. nov 2008

Lubi ... hovoríš mi z duše...ja by som tak... že až a o MM ani nehovorím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀