Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
6. nov 2008

A Vy ste kde vsetky pobludili?

zuzali
6. nov 2008

Ahojte, ET je zajtra o 11.15 a ebrijoška sa pekne delia 😵 😵 😵 😵

given
6. nov 2008

Zuzali, blahozelam!!!

tinka12
6. nov 2008

AAAhojte 🙂 babulky, prosím Vas na ktorý den po prvej injekcii decapeptyle vám prisla mrcha?

lubkaeck
6. nov 2008

Zuzi - blahozelam 😉 len nech pekne pokracuju 😀

Tinka - mne prisla presne na 28 den, ciz 7 dni od prveho dekacu 🙂

tinka12
6. nov 2008

Zuzali, držím palce na zajtra....si nervozna? už vies kolko si nechas vložiť?

given
6. nov 2008

Tinka, decac som zacala pichat na 22 den a M prisla uz na 24.

tinka12
6. nov 2008

lubkaeck , nevies ci mrcha prísť musi? co ked ju nedostanem? (pretože ja bez likov mrchu nedostanem )

kejla
6. nov 2008

Zuzali, blahozelaaaam...

Tinka, ja som dostala mrsku po 3 injekciach Dekosu, pichala som vecer-takze na 4. den

tinka12
6. nov 2008

given...uuu to si mala teda rýchle 🙂 aspon ti to rýchlo ubiehalo

given
6. nov 2008

Tinka, no to hej, ale v podstate to bolo po 3. injekcii, takze podobne ako Kejla. Ale celkom to ubehlo, uz sa neviem dockat toho OPU 🙂

kejla
6. nov 2008

given a co pichas okrem Dekosu? OPU sa ti blizi 😀

tinka12
6. nov 2008

to ti verím. prave sledujem v Tv reportáž o 4-čatách, ktoré sa narodili nejakej mimine na SK 🙂 sú rozkošné

given
6. nov 2008

Kejla, Pergoveris a predtym Gonal. Ty si pisala, ze si bola PN pocas stimulky? Dobre som si zapamatala?

tinka12
6. nov 2008

tak given dúfam, že ich budes mať vela 🙂

kejla
6. nov 2008

nie, ja som bola PN 2 dni pred ET a az do vysledku 😉 Do ktoreho CAR chodis, given?

Tinka, na ktorom programe ?

given
6. nov 2008

Inak, viete si predstavit, ze existuje aj darovanie vajicok? Ze niekto toto podstupuje len tak, z rozkose?
No dobre, tak nie z rozkose, ale ze chce niekomu cudziemu takto pomoct?

given
6. nov 2008

Dakujem Tinka. Kejla chodim k Harbulakovi do GF.

tinka12
6. nov 2008

kejla, bolo to v správach na jojke...
given, No bud to je žena, ktorá mala osobnú skusenosť v rodine, alebo v druhom prípade , si chce prilepšiť finančne - aj ked neviem, kolko sa za to moze platit...

kejla
6. nov 2008

Give, vraj to darovanie vajicok prebieha tak,ze ak zena netvori vajicka a chce darcovske, musi do CAR priniest jednu darkynu.Inak nema sancu.Takze sa na to podujme vacsinou sestra,alebo ina pribuzna,kt.chce pomoct.

kejla
6. nov 2008

Given, aj ja k Harbulakovi.O tom Pergoverise som este nepocula.To je pero?

tinka12
6. nov 2008

baby, toto som našla na nete: Darkyňou vajíčok sa môže stať žena vo veku19-35 rokov, zdravá, po absolvovaní nevyhnutných vyšetrení. Darcovstvo je anonymné.Ak máte záujem stať sa darkyňou vajíčok absolvujete prvý pohovor v centre asistovanej reprodukcie. Lekári Vám podrobne vysvetlia proces liekovej prípravy a jednotlivé procedúry a možné riziká spojené s liečbou. Vyplníte darcovský dotazník...

tinka12
6. nov 2008

tak to sme tu tri z GF 🙂

given
6. nov 2008

Tak to by sa dalo pochopit. Aj tak to obdivujem. Po financnej stranke sa to vraj neoplati - a je neeticke za to platit. Su tam len nejake nahrady - cestovne, usla mzda atd.

lubkaeck
6. nov 2008

No neviem ci by som darovala vajicka. u seba viem pre co to robim,ale nieco take podstupovat len tak a este zadara. 😕 😀 Teda sestre v pohode ,ale inak ani za vsetky peniaze sveta 😎

kejla
6. nov 2008

Ano, a este ma mat aspon 1 dieta.Kamoska chcela darcovske vajicka, lebo svoje nemala, ale lekar jej povedal,ze dobrovolne im tie vajka nedaruje nikto.Preto jej dali (tak ako kazdej)podmienku, priniest do CAR jednu anonymnu darkynu.Inak nema sancu. 😒

kejla
6. nov 2008

Presne tak-sestre ano, ale inak nie...A CAR to dobre vie, preto musis priniest aj ty darkynu.

given
6. nov 2008

Caute, idem pozerat Ordinaciu v RZ 🙂

tinka12
6. nov 2008

baby, fakt je to nepredstaviteľné, darovať niekomu cudziemu... to je v podstate ako keby "polovica" babatka tej druhej bola vaša ☹

vika34
6. nov 2008

ahojte aj ja chodím do GF,tak nás je tu viac