• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
autor
to budem mat 31.den cyklu, tak ak dovtedy nedostanem tak testnem a musia tam byt //
7. nov 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si zlataaaaa-dakujem, myslim, ze to bude stacit-dam ti vediet
Chantalle -ale si nam dala tej stranke. A mne neposles aspon jedno T?
kiki-kedy testnes? :slight_smile: -to by si ma velmi potesila :slight_smile:
7. nov 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby ako som vam prenechavala tehuvirusiky tak sem s nimi, teraz ich uz potrebujem aj ja
jáááááááááááj chantal od samej radosti si pokazila strááááááááááánku,
ale neva dnes mas povolene...
a co si robila celych 10 dni daj infošky potrebujeme to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kikina sa teším na tvoj testííííííííííííííííííííííííííík a ked si ho budeš robit
tak ja budem meditovat aby sa ti ukazali //
ale aj tak stavku neprehram lebo ja budem mat tiež // :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki -len toho TM nevystav uplne :sunglasses: :grinning: , alebo vies co, kludne ho znic, len aby ti to vyslo :grinning: :grinning: velmi ti to zelam :grinning:
7. nov 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze este raz vam posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
aby sa vam vsetkym uslo :slight_smile: dufam ze uz tu stranku nepokazim :grinning:
7. nov 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dior ... 22.11. ... ja som si totiz zobrala do hlavy ze tento mesiac otehotniem tak sme zahajili frontalny utok na moje vajicko dnes mam 16.dc ... takze uz tam by mohlo byt nejaky zhluk buniek ... 22.11. bude 31.den cyklu a 23.11. ma MM narodky ...

luly my sme sa nestavili ktora bude a nebude tehu, my sme sa stavili ktora skor ... ci ja normalne a ty zo stimulky a ked ja nie normalne tak potom zo stimulky o mesiac ... takze ak ja otehulkujem teraz tak som vyhrala lebo ty az po mne a ked ty otehulkujes teraz tak si vyhrala lebo ja az v januari .... :grinning:
7. nov 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chantalle - dakujem :dizzy_face:

Kiki -pekne si to vymyslela :wink: Ako dopadol audit?
7. nov 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly no co som robila hlavne som vela relaxovala cumela do tely, citala knihu, obas nieco uvarila (hlad ma donutil) , striedala som to s nejakym lahkym uoratovovanim aked ma uz isla nuda zozrat tak som umyla okna ale velmi opatrne :slight_smile:
to co mi inokedy trva chvilu mi trva teraz dlho a niekedy aj par dniiii
no a dobre som papala hlavne ovocie a zeleninku (maso som vam uz vravela ze sa mi protivy) takze som jedla iba rybu alebo vsetko ine ako maso :slight_smile:
pijem vselijake cajiky bylinkove - nesladene
jem vitaminky baby plan, kys.list, celaskon (lebo MM bol chory)
no a hlavne hladkam brusko a rozpravam sa s nasimi bambulkami a strasne ich prosim aby zostali u maminky :slight_smile:
7. nov 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubka to si pis ze mu davam zabrat ... ale myslim ze som otehulkovala v stredu, lebo som z toho mala taky dobry pocit uvolneny a stastny a slastny a ani to nevytieklo a navyse som to citila v maternici ako to tam je , co casto necitim .. asi sa tam spermie dostanu iba vtedy ked je ovulka, lebo vtedy asi krcok maternice odchyleny potom sa zaklapne alebo ako to je ...
7. nov 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chantalle dakujem za tehu ... teraz syp na mna, lebo ja mam akurat fazu mnozenia buniek ...

lubka o audite mi ani nic nehovor ... dnes bola len priprava a od pondelka robim audit ... som v time auditorov a v pondelok zacina kolega a v utorok vediem 2 audity sama .... no to bude horor, uz teraz mam z toho paniku, som tu v tejto firme zamestnana mesiac a uz mi dali zodpovednu ulohu
7. nov 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki -spermie sa dostanu do maternice len vtedy ked mas taky ten tahavy hlien, lebo prave vtedy je priepustny pre spermijky, inac je velmi husty a nepusti ich tam a oni vytecu :sweat_smile: No dobre takze, medzi nami je den rozdiel :grinning: mne to tam dali v utorok - sice oplodnene boli od stvrtku - no nevadi budeme spolu zdielat tehu problemy :grinning: Berieme vsetky ostatne, len sa rychlo popridavajte - tehu trva len 280dni :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak som tam volala este raz hcg je 519 ale pytala som sa ci sa da z toho zistit ci je sanca ma dvojicky a ona povedala ze z toho sa to neda zistit ani keby som cakala trojicky ale dobre tak aspon viem ake je moje HCG :wink:
7. nov 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a este jedna dolezita vec co som robila nestresovala som a hlavne som si nerobila T testy z lekarne !!!!!! takze som mala celych 10 dni klud
7. nov 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chantalle, tak to je kraaaasne silne ciiisielko :grinning: uz je drobec u teba zabyyyvany chichi
7. nov 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chantalle -519 je super cislo :wink: a ked bude okolo tisic o styri dni tak to bude ina kava - ono to ide potom rapidne hore. Tesim sa velmi z teba :grinning:

Kiki - nestresuj - len pekne odkukavaj od kolegu a ked nebudes nieco vediet nehanbi sa opytat a ani nezbadas a budes to mat za sebou. nestresuj lebo bobacikovi sa to nebude pacit :angry: :grinning:
7. nov 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som otehotnela raz normalne teda mozno 2x a mozno 3x ... totizto vysvetlim, 1x som otehotnela a aj hned na to potretila, tesila som sa z tehu 1 den, potom som raz mala pozitivny test z krvi ale strasne nizke hcg a na dalsi den tam vobec nebolo a 3x co som mala pozitivny krvny test a aj som ho videla na sone a potom som potratila tiez ... ale vlastne 2 tehulkovania som mala potvrdene, lebo som bola 2x na cisteni

a to nie je vsetko, bola som na KET a po 11 dnoch po transefer som mala negat test z krvi a o 10 dni neskor som mala uz pozitivny test a tesila som sa z neho tyzden :frowning2:

takze u mna je vysoka pravdeodobnost ze otehulkujem aj normalne
7. nov 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chantalle, to je naaadherne cislo :dizzy_face: :dizzy_face: Kocka, co bola so mnou na ET mala na 10.den hodnotu hcg 68. Takze tvoje sa zahryzli uplne hned.Parada.

Vy ste nemali ICSI,ze? Oplodnili sa klasicky,ak si dobre pamatam. :wink:
7. nov 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj endzi no dufam ze su u mna zabyvaniiiii obaja alebo obe ale ak nie tak aj jeden/na bude fajn len dufam ze sa nic nestane a vsetko bude dalej pekne pokracovat
7. nov 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubka ja si z toho tazku hlavu nerobim pre mna je prvorade tehulkovanie a nie nejaka robota a ine nezmysly, robota je sice dolezita ale babenko je dolezitejsie
7. nov 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chantalle to je nadherne cislo gratulujem a drizm palceky
7. nov 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ixi ma dost nizke hcg 46 ale ono sa to este nastartuje a rozbehne ...
7. nov 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki - mas pravdu - musime si strazit tie nase brucha, sikovna osoba si robotu najde aj po materskej :grinning:

Chantalle - kedy po ET ti zacali tehu priznaky?
7. nov 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla- ano my sme boli klasicky my sme mali vzdy dobry sermiogram (40mil. a+b) tak to som rada ked tvrdite ze to je vysoke cislo tesiiiiiim :grinning:
7. nov 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups chantalle, prepac....drobci :wink: :wink: som praave jedneho urazila, snad mi prepaci :sweat_smile:
7. nov 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka -ta bolest v pobrusku ako na menzes zacala hned po ET akurat asi o 2 dni uz zacala byt v takych naporoch ako keby som UZ DOSTALA a budila som sa na to aj v noci - to mam az doteraz asi tak nejak o 2_3 dni po ET sa mi obcas zdvihol aj zaludok a ta nechut na maso sa mi prejavila myslim v nedelu (stvrtok som mala ET) takze dost skoro
7. nov 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi jasan ved si nemozeme vsetko pamatat :grinning:
7. nov 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok