• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
jáj, jasné, klasika víkend :wink:
7. nov 2008 o 20:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky - prave som prisla, pocitkam a ozvem sa. Kupila som si kraasne saty :grinning:
7. nov 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na super RTL ide kreslený Herkules... je to podarené a MM je z rozprávok na nervy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
7. nov 2008 o 20:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi...no ty sa pekne rozmaznávaš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2008 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aky program vymyslis babatkam? :grinning:

Lubka-jeeej, ake saty? Tehotenske? :grinning:
7. nov 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli...bábätká majú teraz svoj vlastný zahniezďovací program, takže ich len hladkám a hovorím im ako sa na ne tešíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2008 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to sa im paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: aj si myslím :dizzy_face:

Nakoniec pozeréme na JOJ Hidalgo :grinning: :grinning: :grinning: Tiež mylá rozprávočka :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2008 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam zapnutu JOJku :grinning:
7. nov 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš... tak sme zasa na rovnakej vlne :grinning:
7. nov 2008 o 21:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak-tak...hned by som naskocila, aj na tu lepsiu :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla...neboj, keď ťa všetky začneme všetky prskať, tak si na nej raz dva :dizzy_face:
7. nov 2008 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule vy to tu zanedbávate a to sa nerobííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kde je nočná smena :confused: :confused: :confused:
zuzali ako mrnúskovia??? poslúchajú :sweat_smile:
7. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly ... už si doma z baru, tak to si celkom triezva nie :grinning: :grinning: :grinning:

mrnúskovia v pohode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2008 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No saty su upletove- taky rolak s rukavmi po lakte, dlzka po koleno :slight_smile: cele cierne - no a aj brucho mi moze do nich rast ved je to uplet :grinning:

Zuzi -vitajte medzi nami, hrasky pekne pohladkaj a nech posluchaju :sweat_smile:
7. nov 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka -spraaavne, terba sa potesit :grinning:
7. nov 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali ja nemožem pit ved už picham dekáč a naviac mam
nasadené tie antibiotika :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ale aj tak ja nepijem - nelubim alkohol to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lubka ahoj :wink: a tvoji prckovia ako????
7. nov 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - a stali len 700Sk, tak som vytesena. No ale videla kabelku - kozenu, bola uplne podla mojich predstav - bez caciek na dve kratsi usi, normalna velkost - prosto uplne uzasna. No a potom to prislo - cena :angry: 4850Sk - skoro ma hodilo o stenu :confounded: tak som tete predavacke povedala, ze na to malo poslucham, pekne sa pozdravila a odisla :grinning: :grinning: :grinning:

Luly - ty mas kde bar v panelaku? :grinning: :grinning: :grinning: ked si taka rychla :grinning:
7. nov 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi ... ty budeš krásavica :grinning: :grinning: :grinning:

ďakujem :wink: ko sa máš?
7. nov 2008 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééj lubka také šaty by som aj ja prijala :grinning: :grinning: :grinning:
ja nemam žiadne šaty to je čo!!! mne doma otvoríte skrinu
a mam tam teplakove supravy od vymyslu sveta ale šaty ani jedny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. nov 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi...to bola dobrá kúpa, a tú kabelku dostaneš po pôrode za odmenu od TM :grinning: :grinning: :grinning:

jasné luly...len sa pekne lieč :dizzy_face:
7. nov 2008 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - no dufam, ze krcpi posluchaju :grinning: mam sa fajn. No a co sa tyka mojho pitia - ja velmi lubim grepovy dzus, len tak jemne strihnuty ginom - 0,5 dcl je vela :grinning: a ked sme jedli minule tu kacicu to bolo pre ET, tak som si dala ttrosku piva na travenie, ale inak mi to vela nehovori :wink: asi som sa dost vyblaznila po chatach v mladosti a slobodnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ale asi cca 500 m ha a ešte tam aj chodím autom taka som leniva

a dnes tam je živá kapela ale zabudla som antibio. doma tak som doletela
si šupnut :grinning: :grinning: :grinning: a začala ma akosi boliet držka
7. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi -kabelku nie :wink: to musi byt nieco originalnejsie a kedze mi na promocie uz kvalitne hodinky kupil, tak musi nieco vymysliet sam :grinning: :grinning: mam sa dobre

Luly - u mna v skrini najdes tiez vselico, rifli tam mam asi 15 ale nosim len nejake dvoje troje - len to prekldam ako blba. A citim sa dobre aj v teplakoch a aj na ihlickach. No a najma cez leto milujem saty - to len natiahnes a ides k tomu zabky a som vybavena :grinning:
7. nov 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly...ty si ale ďábel :grinning: :grinning: :grinning:

"ubi s tým alkoholom mi hovoríš z duše, ale pivo to eeee :dizzy_face:
7. nov 2008 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi ... ja vijeeeeeeeeeeeeeeeem, že to bude niečo mimoriadne, len som žartovala :wink:
7. nov 2008 o 21:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - ani ja som pivo nelubila :unamused: no raz sme isli do grecka busom a mali sme v nom len pivo a pomrancovy dzus - a ja z pomarancoveho dzusu v autobuse vzdy grcusim, cize uz ho vobec nepijem :grinning: tak mi dal ocko pivko a bolo to zo zaciatku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom v pohode - ked nemas na vyber :wink: No a potom som chodila do skoly v BB - a tam sme mali domovsky podnik - Zlaty Bazant, cize pivko -student a lacnejsie ako nejaka kola, zvykla som si a ako mi pekne pracuju oblicky, prosto super - len stacia tak dve male za vecer, lebo opica nie je moc z piva dobra :sunglasses: :sunglasses: sice z coho je, vsak? :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - no to sa mi videlo za kabelu vela :angry: uz teda mam kozenu, aj som dala za nu dost peniazkov, ale patku za kabelu? to je trochu moc a najma - kde som tento mesiac uz oplieskala skoro 40tisic, tak to je vela (fazulky) :grinning: to nelutujem, ale za kabelu to by bola chyba :grinning:
7. nov 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, päžka za kabelku sa zdá mne tiež astronomická suma
7. nov 2008 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali skor bosorka :grinning: :grinning: :grinning:
to tu pobosorujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na tehulky :grinning: :grinning:
7. nov 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok