• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
Bambulky....idem dokončiť tú tortu pre MM
10. nov 2008 o 15:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak dokoncuj :wink:
MM si prave zohrial jest a ja som zistila, ze by som zjedla nieco normalne :grinning:
10. nov 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, Lubi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2008 o 17:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táto téma sa volá okrem iného aj pokračujeme ďalej, tak kde ste všetky, aby ste podporovali tie čo ešte nemajú nič rozhodnuté :angry:
10. nov 2008 o 18:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a hlavne, aby ste pokračovali ďalej
10. nov 2008 o 18:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pojdeme na drzhy pokus
10. nov 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus...to je paráááááááááda, veľmi sa tešíííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2008 o 18:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali kolo musi byt pauza?
10. nov 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám na protokole 4-6 mesiacov
10. nov 2008 o 18:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dost ale nevadi
10. nov 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, že nevadí, aspoň sa naladíte a už sa TM bavíte???
10. nov 2008 o 18:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne dneska som cez obed nanho najačala on na mna a došiel z práce už bol zlatý sme si polakali vysvetlili a ideme do toho znova
10. nov 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn, neboj budem tu s tebou aj potom :dizzy_face:
10. nov 2008 o 18:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labuuuuuuuus, zlatino - pojdeme do toho spoluuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja by som chcela ist na jar, ved jar je vraj plodna :grinning: Ale ak by si chcela ist skor, tak staci pauza 3 mesiace :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ta pauza je ako podmienka zo strany poistovne - od ET musia prejs najmenej 3 mesiace.Ale ako samoplatca sa ti staci riadit tym,co poradi lekar. :wink:
10. nov 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kejli aj tak sa potrebujem trochu pozviechat tak uvydím kedy začnem
10. nov 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

laaabuska, mojenko :frowning2: :cry: citam, ze si sa pridala na tu horsiu stranu :unamused: viem, ze je ti momentalne jedno co ti napiisem, boliet to bude tak ci tak...viem aka je to bolest, preto sa poriadne vyplackaj a bojujeme dalej!!! vidim, ze si sa uz rozhodla, co ma nesmierne tesi, lebo ja urobim to iste :wink: kejla tiez, ako ciitam!

na dalsi krat nam to isto vyjde Labus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

presne ako napisala kejla, 3 mesiace je fuga medzi IVFkami, kvoli poistovnam! + co povedia dr...
mne moja dr. povedala, ze mozem ist na dalsi pokus uz na dalsi cyklus....lenze tu u nas je uuuplne vsetko opacne, tak to ber, ze som tuto poslednu vetu ani nepiisala :angry: strasne by ma zaujiimala ich statistika, v tomto ich centre!

Zuzalik, teraz k tebe nieco! straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne ti gratulujem k tolkym mrazenym hraskom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty si pokazde same priiijemne prekvapko :wink: to bude inaa polievocka, hihi
teraz sa ale hlavne staraj o tie dva hrasky co su u teba, na suurodencov priide rad trosku neskor :grinning: :grinning:
10. nov 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi moja zlata budeme tu veru spolu a dakujem moc moc moc vam vsetkym moc
10. nov 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj labuska...veru veru..my budeme kocik tlacik o troooosku neskor...ALE BUDEME :wink:
10. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak co mame noveho?

nam sa skomplikovala situacia zapalom mocovych ciest ale zatial sa liecim sama cajikmi tak dufam ze sa mi to nezhorsi ale ze o prejde
a zajtra mame kontrolu
10. nov 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chantal ahoj :grinning: :grinning: :grinning:
ahhhhhhhhhhhhhhhhoj všetkým :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoojte babenky :wink:
10. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chantalle pozor na caje nie vsetky mozu tehulky mna poucala moja lekarka zajtra sa porad z lekarom
10. nov 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zasa všetky dokelu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nyya :sweat_smile: vítam ta
10. nov 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi moja ale sme kolektiiivne co ?dufam ze sa tu do toho kocikania dotlacime jedna druhu
10. nov 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly dakujem :wink: ako sa mame dneska????ja celkom dobre len unaveno z robotky
10. nov 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola tu dnes BM? aky ma vysledok bola som dnes mimo tak neviem
10. nov 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus prave dnes som poslala muza do lekarne a tam mu povedali ze nemam pit ziadne urol. caje a ja som ich pila uz 3 dni :frowning2: tak dufam ze som nase babuliatka nejak nevyplasila.....lebo ja som sa
a to som dnes volala s jednou pani homeopatkou a povedala aby som si isla kupit triurin a homeopatikum
lycopodium 9CH to mam brat cele tehu to homeo som si objednala budem mat zajtra a ten triurin mi v lekarni nedoporucili... :frowning2:
tak mi muz priniesol taky brusnicovy sirup ten mozu aj tehu...

nemate niektora skusenosti s ym homeopatikom?
10. nov 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tiež celkom pohoda :confused:,
nyya daj si niečo do pasu!!! chystaš sa na iui alebo ivf??

labus :wink:
10. nov 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co by som si mala dat???nie ja sa nechystam na iui alebo ivf??a co to vlastne je??prepac ale niektorym timto veciam nerozumiem :confounded:
10. nov 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok