Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

endzi30
31. okt 2008

laaabus hihi...bocenkala som a ze dakuje 😵 😵 😵

no film sme dopozerali a ja som zhltla pri tom dalsie jablko a hned za tym BALIK chipsov 😠 😠 😠 😠 ...fuj
....co mi ine zbyyva nez to ist vylezat 😀 😀 😀

vika ahoooj, hej je tu nova tema, ta predtym bola uz plnaaa prispevkov, tak zaciname nanovo 😵

idem ja teda hajuskat, boli ma brucho na mrchu... ☹ plus tie chipsy 😠 😠

DN vsetkyyyym kukulky 😵 😵 🤐 🤐 😵 😵 🤐 🤐

kejla
31. okt 2008

Aj ja vam zelam DN 😉

buducamamina
1. nov 2008

dobre rano babuli prajem aspon vam krasny nicim neruseny den a sviatok vsetkych svatych.mne sa bohuzial spustilo krvacanie nie je to ete silne tak si davam ete nadej malinku.zavolam doktorovi a uvidim co mi povie.

labus
1. nov 2008

dobré ránko babulky
niečo pre naše tehukly:z knihy život dietata pred narodením
4 týžden od poslednej menštrácie
2 týždne od počatia-Menštruácia vám zatial nemešká
Vaše zatial nenarodené dietatko má primer približne0,2mm,teda asi akobodka na konci vety.Vtomto týždni sa konč íuhniezdovanie-proces,pri ktorom zárodok uplne pokryje sliznica maternice.Niektoré ženy mierne krvácaju,,čo si možu chybne vysvetlit ako slabšiu menštruáciu,a tým zapríčinit nesprávne označenie začiatku tarchavosti.
Takže asi tolko pokial to nieje riadna mrcha tak to neznamená že nie ste tehu dufam že to aspon trošku niekto ru ukludní.
Prajem vám krásny dník my ideme pálit sviečky ale po obede som tuuuuu

kikina666
autor
1. nov 2008

baby som tu .... po oslave to bol riadny halloween ☹ som rozbita .... domov som prisla na poli spiacky, muz ma tahal a ja som isla so zatvorenymi ocami za nim, nehovorim ako mi je na zaludok a ako nenormalne maboli hlava ☹ a musim ist s muzom na hroby ... a so svokrou .... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ HELP ME

kikina666
autor
1. nov 2008

asi som tehotna 😀 budem grcaaaaaaatttt pomoc pomoc ☹ ☹ ☹ ☹

zuzali
1. nov 2008

Ahojte, tak som to nestihla, byť tu prvááá 😀

Máme dnes celkom frmol, na to že je sobota,ale buem sa tu priebežne vyskytovať 😉

Kiki ... no ty si tomu teda dala 😀 😀 😀

zuzali
1. nov 2008

Už sme zamknuté, v tej starej téme, videli ste??? 😀

kikina666
autor
1. nov 2008

baby prave mi muz ukazal fotku ako sme zaspali s kamoskou oprete hlavami o seba ... no hanba spali sme v krcme na lavici a vobec si to nepamatam

no moje drzte mi palce ... ja nafukam este aj zajtra, mysli na mna 😵 dnes to budem potrebovat

zuzali
1. nov 2008

BD neboj, kým neleješ ako z krhly, tak je všetko ako má 😉

kikina666
autor
1. nov 2008

zuzali ahoj ani nechci vediet ako mi je a ta kompromitujuca fotka ako spime s kamoskou oprete o seba v krcme, zrovna ,my dme co ked sa rozsafneme tak tahame do rana, vcera sme sa zlozili o pol druhej

zuzali
1. nov 2008

Kiki...aj tak ste dosť vydržali 😀 a oslava stála za to nie??? 😉

kikina666
autor
1. nov 2008

baby zastavte zmegulu chcem vystupit ... vsetko sa mi toci ☹

zuzali
1. nov 2008

Chúďa moje...a čo si pila??? 😀

kikina666
autor
1. nov 2008

zuzali ... pivo ale vypila som ich asi 6 a 14 stupnovych ... no horor

uz musim ist pekne si tu piste a myslite na mna ko trpim ☹

zuzali
1. nov 2008

Kiki...no pekne si to roztočila 😠 😀

Neboj, všetky sme duchom s tebou 😉 😵

kejla
1. nov 2008

Ahoooj, uz som tu aj ja 😉

BM,Labus to napisala krasne 😵 Az mi slzy vyhrkli, akych by sme mohli mat mrnuskov v brusku, ak nam pan Boh dopraje 😵

Kiki, no vitaj veduca 😀 Tak si sa vcera odviazala, nic si z toho nerob, ale bolo by ti lepsie v posteli,ako so svokrou 😀

Ahoj Labus - my pojdeme na cintoriny poobede
Ahoj Zuzali 😉 Ty si aj dnes v praci? Teeda, sikulka 🙂

lubkaeck
1. nov 2008

Ahojte - uz som tu aj ja 😉 Co mame nove?

lubkaeck
1. nov 2008

Kiki - tak si si to riadne uzila, nezavidim ti ten stav 😀 😀

Tento rok som sa cintorinom vyhla ( my ich mame dost daleko a asi by sa mi zle cestovalo)

Zuzi - tak sa riadne staraj o pacientov a trosku im pridaj nejakeho Halotanu, nech neotravuju 😀 😀 😀

kejla
1. nov 2008

Veru, Kiki to roztocila 😀 😀

Lubka a ako sa citis? Brusko este boli?

buducamamina
1. nov 2008

kejla ahoj tak ako sa citis

buducamamina
1. nov 2008

zuzali ako si to myslela ze je vsetko ako ma ja neviem ja uz asi tomu neverim ze by som mohla byt tehu nepoznam ani jednu co by krvacala a bola tehu.dnes som volala s doktorkou rano a sice povedala ze to moze byt neviem ze uvidime 10.11 ale nedavam si nadeje uz asi trosku sa bojim ze tehu nebudem ☹

lubkaeck
1. nov 2008

Kejli - dovarala som polievku. No mam ho riadne nafuknute 😲 ale uz neboli, len ma tak vyssie talci nie v podbrusku ale vyssie 😅

zuzali
1. nov 2008

Ahojte, tak toto je teda dnes deň... 😠 roboty ako na kostole 🙄

BM...myslela som to tak, že aj krvácanie môže byť ak ińie je veľké, tak ako napísala labus, chcela som len povedať, aby si to ešte nevzdávala 😉

Inka mňa tak bolia tie vaječníky.... 😠 😠 😠 ☹ už aj pri chôdzi, už aby bol pondelok 😵

zuzali
1. nov 2008

Kejla...poviem ti už robím tretiu sobotu po sebe a mám tých víkendov v práci plné zuby, radšej by som behala s vysávačam 😠 a možno by som aj vymaľovala.... 😀 😀 😀

lubkaeck
1. nov 2008

Zuzi - aj ja som mala take plany a uz som viac ako tri tyzdne doma a nic 😀 😀

labus
1. nov 2008

Ahoj kočky tak sme doma my chodíme do obeda lebo to máme daleko boli sme v Topolčanoch od tial pochádzam a chalani tam maju pochovaneho dedka a potom Rajčany tam zasa ja starkých a krsného a potom otočka na madarsku stranu na Malu Mánu tam má MM pochovaného jediného brata a všetkých starkých a svokra tam je na výkend tak nás čakali s obedom.
Malý povahrával na turnaji zápasy ale hrali ako družstvo a prehrali ved trener hned vravel že ak ho nepustíme že bez neho ani nejde.. som pyšnáááá
Lubka aj ja mám brucho ako balon ale už nebolí
Zuzali moja do pondelku to už nieje saleko..
a ktorá sa volá Ingrid?zuzali tak niekoho oslovuje a ja to niesom 😀 😀 😀 mna volá labus tak kto so mnou oslavuje?
kiki tak ty už pripravuješ telo na ranajšie stavy čo?

labus
1. nov 2008

Dior zlatík čakám ozvi sa
Ixi ani ty si tu dnes nebola?

silviaa
1. nov 2008

BM-chcem ti povedat, ze nadej tu je vzdy ze si tehotna. ja som predchadzajuce ET spinila. spinila som od 4 dna po ET az do testovania krvicky. vysledok bol pozitivny. takze hlavu hore, hlavne bud v klude. to ze sa budes stresovat babatku vobec nepomoze. moj test bol pozitivny no po niekolkych dnoch klesol a mozno to bolo aj tym, ze som sa velmi stresovala...drzim palce 😀 este ma napadlo, ze moja kolegyna co bola na IVF tak kazdy mesiac spinila a teraz ma krasneho chlapceka.

zuzali
1. nov 2008

Labus...Ingridka...to mali byť Lubinka 😀 😀 😀 , takže jediná úžasná Ingrid si tu ty 😉 😀 😀 😀