• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
kuk ahoj :wink:
11. nov 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka zasa listuješ :angry: :angry: :angry: :angry:
11. nov 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - prepac, zakecala som sa s kamoskou.

Ako injekcie?
11. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - pozerala som napady na Vianocne darceky, ale nic som nenasla :angry: a slintala som nad novou kuchynou z IKEI :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka mi budeme kupovat pod stromček kočarki to nám bude stačit :grinning:
11. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne, ale mam aj segru a rodicov a tak :grinning: Sice budu vyteseni z kocika,sice ten mi nedovolia kupit skor ako po porode :confounded: tak to je malo, musime vymysliet nieco :sweat_smile:
11. nov 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooo ja mam tiež toho vela ale jednoduche skočim do dračika
a mam vystarane pre 6 neterííííííííííííííí.....
s manželom si pod stromček davame koženu sedačku
a surodencou odbijem tehotenskou knižkou :grinning: a to myslím vážne
ak budem tehu tak to im prefotím a každemu to šupnem pod stromček,
s toho budu mat največiu radost a rodičou nemam :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. nov 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly -tak to mi je luto :frowning2: ja neviem co by som bez mojej mamy robila, je uplne svetova a vie ma pekne dostat z depky :grinning: a je aj ufrflana a rypava, ale ja ju velmi lubim :grinning: a ocino je tiez suprovy, ozaj i to neviem bez nich predstavit. Sestru mam len jednu :wink: taku cicu vysokoskolacku :grinning: No a svokrovcov co maju vsetko :angry: a svagrinu tehulu a uz aj svagra, tak neviem, neviem co vymyslim :confounded: ale je to na mna , MM zahlasil :angry: :grinning: A tehu knizka je tiez zaujimavy darcek :wink:
11. nov 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa strasne tesim luly že sa mozeme spoločne podporovať....prave si davam poharik cerveneho.... chcem aby mi mrcha prisla :slight_smile: dufam, že príde....
11. nov 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a luly vieš co je sranda, ? aj ja mam 6 neterí :grinning: takze nakupovať budeme o sto šesť
11. nov 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka aj mne to je luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: a vobec si ešte neviem zviknut su to
4 roky :frowning2:
mama bola pre mna matka kamarat a otec zároven :slight_smile: stratila som 3 osoby naraz....
ale toto sem nepatrí

taaaaaaaaaaak dohodnute mi dávame tehotenské knižky :wink: :wink: :wink: :wink:
inak ja mám 3 surodencou ktorých milujem :grinning: nedala by som ich zanič
11. nov 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halooo, sa tu rozdaavaju akesi knizky...co to co to??

aj ja kcem takuu :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - dolezite, ze aspon niekto ti zostal, ze mas dobru polovicku a rodinu ktora ta podrzi :grinning: A na to si nezvyknes, viem to od maminy ta prisla o otca ked mala 9 rokov a zostali tri baby a mamina na lazoch same :confused: No pozri bambulka v brusku Ta potesi a trosku pookrejes :wink: Takze hor sa na tehu knizky :grinning:

Tinus -vy ste tiez ina familia :grinning: Ja budem mat synovca vo februari :grinning: a teraz je svagrina okolo 30tt a dite uz ma cca 2,5kg - to bude iny macko :grinning: :grinning:
11. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka nemala bi si pit pichaš dekač.........odkial si????????

endziiiiiiiiiiiiiiiiii ahoj moja :sweat_smile: no to si musíš zaslúžit :grinning: :grinning: :grinning:
mosíš stihnut KET do vianoc a budeš ju mat aj tyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
tak ryyyyyyyyyyyyyyyyyychlo nato
11. nov 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - nerozdavaju, ale budeme mat pod stromcekom :grinning: a laskovo potom zoskenuj aj tu svoju, som zvedava na tu holandstinu :grinning: :grinning: Uz som videla, nemecku, anglicku aj ukrajinsku, ale holandsku este nie :grinning:
11. nov 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááááááj lubka to bude a nemá švagrina cukrovku ked ma tolko mimčo???????????
11. nov 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly -nema cukrovku, to aj moj muz aj ona boli okolo 5kg, aj moji rodicia a ja som sa narodila v 36tt a mala 2,95kg :grinning: tak som zvedava, ze co sa podari mne :grinning:
11. nov 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi...luly, ty spiooon...budem sa snazit aby boli hrasky na Vaaanoce u mna doma :grinning:

lubka, si pis...ukaaazem...aj zaraamovat si ju dam :grinning: :grinning:

tinka, nepi...uz pichas :wink:
jedno je pravda, že na nikoho sa nemozes spolahnut , iba na rodinu. Tá ta vzdy podrží. Luly, to je super, že ľubiš surodencov. je pekne, že ta ma kto v tvojej snahe podporovať..samozrejme, manžel ak podporuje je ok, ale ak este aj blizka rodina, tak to potom ide vsetko lahsie. .. ja mam dve starsie sestry, obe majú 3 baby :slight_smile:
a s tou tehu knižkou pod stromcek je to super napad !!!! :slight_smile: dufam, že mi ju ježiško prinesie!!!
no lubka a este to vykraaat dvoma :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, no ked si posluuchala, nemal by to byt pre Jeziska problem :grinning: :grinning:
11. nov 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dalal som len 1 dc cerveneho :wink: co ked mi menzes nepride? mate skusenosti, že po decapeptyle vzdy príde? ja ho totiž normálne nedostávam..
11. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly som z malaciek :slight_smile:
11. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, prajem vam dobruu nocku aj vsetkym mimiiskam v bruskach :grinning:

ja idem uz hajuskat...zajtra skoro vstaaavam...letiiiiiiiiiiiiiiiiiim domoooooooooov huraaaaa jupiky jup :dizzy_face: :dizzy_face:

papaaaaaaaaaa na stretku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posluchaaaaam....haloooo...ježiškoooo!!!!
11. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to je tutovica mi budeme mat tehotenske knižky
na vianoce......... jááááááááááááj sa tešííííííííííííííííííííííííííííííííím

endzi ja sem supiš špion :wink:
tinka namiesto vínka si daj dobru milovačku s mangelom :grinning: :grinning: :grinning:
ja by som tiež mala ale mna všetko boli sem nervozna ani dotknut sa
ma nikto nemože :grinning:
11. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka mne dr. povedala ze po dekaci moze prist MS + - 14dni....snad aj na SR to tak moze byt....
tak sa nestrachuj :wink:
Tinka - nestresuj, mal by prist a ak nie tak na papieri by si mala mat napisane, ze co dalej, alebo brnkni do centra, povedia ti, neboj :grinning: a deci cerveneho neskodi, vino je liek (ja som od vinarov :grinning: ) a sem tam decko nevadi :grinning:

endzi - neblazni, sa potom nezmestim cez dvere :grinning: :angry: :grinning: kto to ma tolko nosit :confused:
luly, ale ja sa ta v pondelok budem dotyykat :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka :grinning: :grinning: :grinning: tak budete mat vsetky dvere doma vybuurane :grinning: :grinning: a presne tak...ty to budes nosit :grinning: :grinning: :grinning: tie dva batozky hihi
11. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok