Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
12. nov 2008

Zuzi -no to je mozne 😉 ved uvidime 😀 Vesala som pradlo 😀

zuzali
12. nov 2008

Ja som MM robila desiatu, zastavil sa doma 😀 😀 😀

zuzali
12. nov 2008

zajtra už idem do práce 😒

lubkaeck
12. nov 2008

No ja som urobila rano 😀 vstavame obaja o siedmej, ja mu spravim desiatu a on sa zatial ocloveci, oblecie a uteka do roboty 😀 Ale uz si na to zvykol 😉 Mohlo by to tak zostat 🙂

Zajtra uz ides makat? Ja sa inac tiez doma riadne nudim, aj ked by som mala co robit. Aj som dumala nad robotou, ale neviem. Ved ked bude negativus krvicka tak tam asi na buduci tyzden pojdem. Ale ja by som najradsej bola doma 😀

zuzali
12. nov 2008

Ja sa potrebujem trochu rozptýliť a myslím, že tých 5 dní mi zatiaľ doma stačilo, v decembri mám zasa dovolenku na školu ...

kikina666
autor
12. nov 2008

baby mne je akosi divne ... cely clovek ma boli a este do toho tie hlupe audity a buduci tyzden mam v utorok a v stredu skolenie v nemcine ... ma asi drbne

zuzali
12. nov 2008

Kiki...no máš toho teda dosť, ale uvidíš ani sa nenazdáš a budeš mať // ešte skôr ako my všetky 😵

kikina666
autor
12. nov 2008

zuzali no len aby ... som uz z toho totalne vycerpana .. tie sproste audity, anglictina, nemcina a vsetko v nemcine ... ma ide z toho drbnut, ci sa vobec pri takychto sokoch da otehotniet ☹

zuzali
12. nov 2008

podľa mňa práv pri takýchto šokoch sa dá otehotnieť, lebo máč celkom iné myšlienky 🙂

Nie ako my, celý deň sa len pozorujeme a porovnávame...najvyšší čas ísť do práce 😠

kikina666
autor
12. nov 2008

zuzali mozno mas pravdu, ale dnes si idem oddychnut na kozmetiku ... masaz a 2 masky a relax hudba .... super tak mi to len prospeje, lebo mam taky vyhadzany ksicht ze az no

zuzali
12. nov 2008

kiki ... tak to ti úprimne závidím, ja pôjdem o chvíľu asi do vane, lebo mi je nejaká zima a potm sa asi vrhnem na depiláciu nôh a manikúru

lubkaeck
12. nov 2008

Baby vy budete proste naaadherne 😀 Ja som si konecne upratala vsetky papiere, co som uz par mesiacov zanedbavala 😅

Kiki - no nie je to sranda, ale presne ako Zuzali hovori - prave v takomto obdobi by sa to mohlo podarit 😀

zuzali
12. nov 2008

No Lubi ty budeš mať zasa poriadok 😀

lubkaeck
12. nov 2008

ani nie 😉 Manzel ma zasobil DVDckami s Priatelmi, tak teraz pozeram priatelov a potulujem sa po byte. Idem si asi urobit polievocku, nejako ma obchadza hlad. 😠 Dufam, zde si sa neutopila 😀

zuzali
12. nov 2008

nie, ja som ešte pri PC, ešte sa len chystám 😀

Ty ja som si dal jeden chlebík a vôbec nemám chuť jesť, chytá ma to až večer, alebo vôbec

lubkaeck
12. nov 2008

aj ja som mala take stavy 😀 uz ma to nejako preslo 😖

kikina666
autor
12. nov 2008

no baby fakt je mi luto ale nestiham pisat len sem tam a vecer ked pridem domov som hotova, ze som rada ze som v posteli, preto ani nechodiim na konika
ospravedlnte ma prosim polepsim sa

lubkaeck
12. nov 2008

Kikinka - pozri mi to chapemem mas toho vela a este potrebujes aj nejake sukromie bez PC 😀

zuzali
12. nov 2008

Jasnéééééééé Kiki, veľmi nám tu chýbaš, ale mi to chápeme a ak by si chcela zavolať v pondelok pošlem ti do IP moje číslo 😉

zuzali
12. nov 2008

Lubi ... ty už máš tú druhú fázu ---- začínaš jesť za troch 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
12. nov 2008

Zuzi - ha ha ha 😀 😀 😀 😀

zuzali
12. nov 2008

Lubi nesmej sa, lebo fazuľky budú smutnééééééééé 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐

Idem do tej vane 🙂

dicinka1
12. nov 2008

ajojte baby..tak mam uz tehu knizku...babo ma 4 cm..ma uz rucky aj nozky..ale zmenil mi datum porodu...bude 5 juna.2009..

zuzali..ako sa mas?

lubkaeck
12. nov 2008

Zuzi .riadne si ju uzi - ja si ju dam asi zajtra 😀

zuzali
12. nov 2008

Dici ... mám sa celkom fajn, dúfam, že sa fazuľkám u mňa páči

A ty ako??? Videla som nové foto 😵 😵 😵

lubkaeck
12. nov 2008

Dicinka - ty mas aku kraasnu knizku 😀 Gratulujem 😀 😀 😀 a zelam Ti aby sa babuliatku u Teba pacilo 😀

labus
12. nov 2008

ahoj kočky moje HCG je 0 ale to sme vedeli možem začat vo februari 27.11 som na to imunolog. vyš. objednana tak do februara mame čas ma dat do kopy ak by niečo vyskočilo
doci blahoželam ku knižočke
Zuzali a Lubka dufam že trošku napravíte skore lebo už ma to fakt štve ako je tu málo //

lubkaeck
12. nov 2008

Labus - ved to su len tri mesiace 😀 zachvilu ides na imuno, prejdu Vianoce a uz budes znoovu stimulovat 😀 Vidis, je to v pohode 😅 Snazim sa velmi, dufam, ze to tak bude 😀

labus
12. nov 2008

ano Lubi v pohode ale su chvýle ked sa mi to všetko ešte nezda v pohode ☹ dnes som skočila na poštu teda do prace a bolo to hrozne tie otazky a lutostive pohlady potom som im povedala nech si to medzi sebou povedia a mne nech daku pokoj že nechcem o tom hovorit a som sa rozhodla že nabuduce to ani nepoviem lenže ja chodit do roboty cez stimulku nemožem u nas je to velky komplikejšn jedno volno sa planuje dlhe mesiace dopredu tak neviem ako to zariadit

lubkaeck
12. nov 2008

Labus - tak to je u mna ten isty problem 😠 v robote to vsetci vedia a nechcem si predstavit tie pohlady ked sa to nepodari ☹ a tiez si nemozem dovolit to nepovedat, lebo vypadnut len tak, je u nas ked nas je 5 a pol je pekne hnusne 😖 Preto chcem aby sa to podarilo, aby som sa tam nemusela vratit, a mohli na moje miesto zobrat niekoho noveho, aby baby nemali problem. 😅