Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
12. nov 2008

aj ja dufam luly, že uz pod stromcekom budem hladkať v brusku babatko 🙂 ale vela je tu takých, pre ktorých nový rok prinesie krááásny darček 😉

luly3
12. nov 2008

tinka v protokole mas napísane ze ak pride mrcha tak
potom v rozmezí od 2 - 4 dní možeš prist kedykolvek
takže ak ti pride piatok tak pondelok 😉 iínak oni
su tam aj cez výkendy

tinka12
12. nov 2008

hm, viem, ale nebola som si ista, ci pracuju kazdy vikend ...ale diki, hlavne nech príííííde !! co sa dialo pri tvojom prvom IVF dalej? este si brala po tejto prvej kontrole decapeptyl?

luly3
12. nov 2008

hej brala presne neviem dokedy ale mala som 4 krabice po 7 ks
a dve mi zostali tak cca 26 dní

tinka12
12. nov 2008

no tak sa v piatok drž.... uz bežííím domov 🙂 krásny den este všetkým

luly3
12. nov 2008

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

buducamamina
12. nov 2008

caute babeny,trosku odbocim od temy ale nevie niektora o niakej robote,potrebujem zmenit lokal pretoze uz nevladzem robit v strese a nervochoch a medzi samymi falosnymi ludmi.ak by ste niektora o niecom vedeli dajte mi vediet.moc Vam dakujem 😀

lubkaeck
12. nov 2008

BM - tak to by som aj ja chcela, nejaku taku pracu. No ale fakt neviem o nicom 😖

buducamamina
12. nov 2008

lubkaeck a ty co hladas kde pracujes

lubkaeck
12. nov 2008

BM -ja v nemocke na smeny 😖 a chcela by som robit od siedmej do tretej, v noci spat a vikend volny 😀 To je moja velka tuzba 😅

buducamamina
12. nov 2008

no ja som v kuchyni tak to si vies predstavit tie stresy a tak a teraz ked chceme babatko mi tieto stresy a nahananie evobec nepridava potrebujem zmenu

lubkaeck
12. nov 2008

Baby - ja v pondelok nepridem ☹ ☹ pridu moji rodicia so sestrou gratulovat muzovi, lebo ideme spolu na Mafstory, tak to by som sakris nestihla 😒 je mi to luto 😢

lubkaeck
12. nov 2008

BM -tak to si viem predstavit ako to asi vyzera 😖 Drzim Ti palce, aby si nasla nieco dobre 😉 No a na to, ze robis v kuchyni si dost tenka na tej fotke 😀 😀 😀

buducamamina
12. nov 2008

no dakujem ale ja si to nemyslim boky a zadok mam ale co uz narobim 🙂

buducamamina
12. nov 2008

lubkaeck moja uz sa ti to blizi ako sa citis

luly3
12. nov 2008

babule šak nato stretko zachvílku nepríde nikto čo ste
sa pobláznili????????????????????????????????????

labus
12. nov 2008

prečo kto nejde okrem kiki?

lubkaeck
12. nov 2008

Labus - ja nejdem ☹ pridu nasi a nestihala by som to. Ideme totiz spolu na predstavenie a chcu sa zastavit este predtym u nas a to by som ozaj nestihla 😖

BM - praveze mam pocit akoby uzuz mala prist mrcha tak neviem 😖 😅

labus
12. nov 2008

bože Lubka tak to si my dame stretko v Nitre ked tam pojdem alebo ty do Lv dobre?

lubkaeck
12. nov 2008

Labus - jasnacka, ked budes mat cestu okolo tak sa ohlas - byvam blizko Maxu aj N-Centra a vlastne je to jedno kam si povies v ramci NR do pol hodky som tam 😀 😀 😀 Do LV velmi nechodim, bola som tam na jarmoku a MM tam ma rodinu, ale nechodievame k nim casto 😉

kejla
12. nov 2008

Kocky, a ja sa az zajtra dozviem, ci budem moct prist,alebo nie 😲

Labuska, aj ja chcem ist k doktorke kvoli sterom z hrdla,este mi stery nikdy nebrala a po ET sa mi tak kvalitne zapalilo hrdlo,ze som nevedela prehltat a stratila som hlas. Otrasne, ze nas to chyti v takom obdobi,ale ty si to mala neporovnatelne tazsie - tie teploty a bolesti.

Lubka - ziadna mrcha nepride, neboj 😉 Si jasna tehulka 😵

lubkaeck
12. nov 2008

Kejli - zajtra uz ides zarezavat do prace? 😖 Dakujem za podporu 😉 Musim si to tvoje oko nejako stihanut a pobeham banky, aby som vedela ako vyzeras, ked uz nepojdem na to stretko 😠 😀 lebo ocko mas kraaasne 😀

labus
12. nov 2008

O.K. Lubka sme dohodnute
Kejli mna rachne bože baby neblaznite ved to potom nema vyznam čo tam prideme dve? tri?

kejla
12. nov 2008

Kocky, ved my si urobime stretko kedykolvek 😉 Len ked ja by som chcela vidiet Endziiiiii 😀

labus
12. nov 2008

Kejli presne tak daj si spravit všetko čo sa dá ja to sprvím tak isto výtery,moč chlamidie a čo je viem čo ešte len nech sa mi toto nezopakuje

lubkaeck
12. nov 2008

No ja som si tieto stery vsetky absolvovala, mala som pozitivne aj ureaplazmy aj mykoplazmy- tak sme s MM papali ATB skoro dva mesiace v kuse 😠 ale zabralo, na kontrolnych som uz nemala nic. Inak ked clovek chce aby mu zospodu zobrali vsetky mozne stery, tak to inac dlha robota a aj slusna suma pre lekara a poistovnu - preto to asi velmi nechcu robit - pody na kultivaciu su sakris drahe 😠 Len este nemam vysetrene plucne chlamydie, ale k tomu som sa nejak nedostala, tak hadm ich nemam 😅 😅

Kejli - aj ja by som strasne chcela vidiet Endzi ☹

kejla
12. nov 2008

Stery zo spodu som absolvovala - to robia v GF automaticky (ureaplazmy,mykoplazmy,chlamidie...).Aj z krvi mam asi vsetky vysetrenia . Mam aj vysetrenia toxoplazmozu, toxocaru...Vsetko nastastie negativne. Ale nemam stery z hrdla a to sa mi zapalilo 😠

kejla
12. nov 2008

Lubka, ja mam aj vysetrenia na plucne chlamidie 😀 Nastastie tiez negativne 😵

labus
12. nov 2008

ako vam robili tie plucne chlamidie?

labus
12. nov 2008

čo ešte si mám dat vyšetrit?