Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tribitka333
1. dec 2008

no tak to som rada,ze v tom nie som sama.. normalne mavam sny,ze ked sa zobudim som stastna, ze to bol len sen ale vtedy ked som sa zobudila som bola velmi smutna, ze sa mi to len snivalo..

kikina666
autor
1. dec 2008

luly tie sny su divne vsetky a hlavne o babetkach ... ked sa zobudis v noci, ze ho pocujes plakat a zistis ved ziadne nemame tak je to strasne a ini co ich maju si to nevedia vazit

luly3
1. dec 2008

tak tak kiki 😅 to je asi preto lebo potom velmi túžime
tak nam to naše podvedomie dava vo sne 😉 uplne
nejhoršie je ked ma niečo zobudi a ji si to chcem dosnívat xixi...
minule som mužovi povedala zo sna nech ma nebudí že si pekne snívam 😀 😀 😀

kikina666
autor
1. dec 2008

dobre si mu povedala, lenze ja ked sa na nieco taketo zobudim tak revem .... a sniva sa mi dost casto o mojich dvoch anjelikoch ze su tam niekde a divaju sa na mna a ze preco nezostali so mnou, ci sa bali ze by som bola zla mama a take kraviny ma napadaju.

luly3
1. dec 2008

no u teba je to horšie ja som ešte neprišla o mrne
a dufam že ani neprídem 😕 ale zasa na druhej strane
ja ani neviem či možem byt tehula a ty maš istotu že možeš

no všetko zle je na niečo dobre 😉
neboj bude aj nam dobre...........,pevne tomu verím

kikina666
autor
1. dec 2008

lluly vsetko mame ok, protilatky, imunitu, trombozu, krvnu skupinu, genetiku, priechodnost vajcovodov, vajecniky a dokonca aj spremiogram a nejde to a nejde

kikina666
autor
1. dec 2008

luly az teraz som si vsimla ze pisem na modrom koniku a kukni moju fotku .... zeby nahoda to vobec nebolo cielene

luly3
1. dec 2008

kiki ale pojde neboj chce to len čas 😅 😅 😅
ja viem čas lahko sa mi hovori viem čo citiš a viem že čas
je teraz naš najvetši nepriatel ale mi to dokážeme uvidíš
a potom budeme naše detičky spolu učit lyžovat vo vratnej 😉 😀

babulka123
1. dec 2008

ahojte babulky hlasim dnesne hcg 89.9 a tak dufame ze to bude vsetko ok. som 10 DPO... snad je to dost... hehehehehhe

kikina666
autor
1. dec 2008

luly no to dufam ... ja som instruktorka lyzovania tak moji mrnusi budu lyzovat od 2 rokov

babulka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr gratulujem, a to hovoris len tak ????

kikina666
autor
1. dec 2008

babulka hned si daj do profilu tt .. nech sa na to pekne pozera, jasne ze je to dobre ty nasa dalsia tehulka a okamzite ma zacni opluvat ... ja sa taaaaaaaaaaaaaaaakkkk tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm z teba si mi spravila obrovsku radost

babulka123
1. dec 2008

hehehe hej .. teda snazim sa.. este musim ist na kontrlone lebo som v noci krvacala ale uz je dobre.. tak dufam ze o 3 dni sa budem moc pochvalit lepsim vysledkom ...

luly3
1. dec 2008

babulka ty tehula gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
normalne ma zima otriasla to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

kikina666
autor
1. dec 2008

ty si trubka ... jasne ze to bude ine hcg aspon o 1000 vyssie, ved je to len 10 den po transfere

spinila si preto lebo si po ET a beries utros a baby po umelych vacsinou pri uhniezdovani spinia .... jezisi ja som tak stastna

babulka123
1. dec 2008

baby dakujem... velmi z celeho srdiecka.. teda 2 alebo 3 srdiecok .. to este nevieme...

luly3
1. dec 2008

jááááááááááááááj babulka pozdrav odomna mrnuskou
to je krasne 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
a nemala si mat testik až v piatok???? potvorko tehulko

kikina666
autor
1. dec 2008

babulka supito presto do profilu tt nech to tam svieti ako sibnute

kikina666
autor
1. dec 2008

a co sukromnicis s tymi tehuvirusmi ... to si pre koho nechavas ???? to na mna ziaden neflusnes ???

luly3
1. dec 2008

babulka aj ja už chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
tak si mi dala teraz velku nadej jeeeeeeeej to je supiš

labus
1. dec 2008

babulka čo to tu vydííííííííííííím nám sa to tu stehulkováva no to je paráda dufam,že budeš Zuzali vypomáhat na nás prskat vírusky a samozrejme moooooooooooooooooc blahoželám

kikina666
autor
1. dec 2008

no konecne sa to rozbehlo, zuzali, ty a teraz je na rade luly a potom vas ja zahlobim dvojcatami 😀

babulka123
1. dec 2008

tak pre vas.. dufam ze pomozu.. 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T

luly3
1. dec 2008

kiki teraz su moje ja som prva na rade 😝
ptom ti dam ja svoje 😅

kikina666
autor
1. dec 2008

jasne ze pomozuuuuuuuuuuuuuuuuuuu babulka ja mam u teba prioritne ... setris si ich na mna uz od juna .... takze ja si vyclenujem najvacsiu davku ....

luly3
1. dec 2008

chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
a ešte raz gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
pozdravuj snaživca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
1. dec 2008

no dobre luly par ti prepustim este mam mesiac cas ale potom uz nedam ani jeden, budem sukromnicit ... sice potom tu uz nikto nebude ... xixi ked sa na to pozeram tak tu zostanem sama ☹

babulka123
1. dec 2008

baby o 3 dni vam ich tu znova naplujem.. to budem vediet ako je na tom moje hcg znova.. cmuuk

kikina666
autor
1. dec 2008

baby no pomaly pojdem z roboty ... babulka no si ma strasne potesila

luly3
1. dec 2008

kikina no no ja tu budem a budem na teba pluvat tehu vírusiki neboooooooooooooooooj

určite určite budem aj ja tehu ja tomu veríííííííííííííííííííííííííííííííím a terz po babulke už konc
lebo ona bola mojou velkou oporou 😉

kikina666
autor
1. dec 2008

babulka a do profilu kedy to hodis, ved tam napis aspon vysku hcg .... ci sa za to hanbis ???