Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
13. jan 2009

no vidíš tinka, tak sa to vyriešilo samo 😀

babulka ... no vidíš, lekár ma zatiaľ videl 2x, raz pozeral papiere a teraz robil sono, na ambulanciu ide až vo februári, ale nevadí, ešte si tú knižku užijem 😀

zuzali
13. jan 2009

tinka, tak toto vôbec netuším 😕

babulka123
13. jan 2009

u nich v centre rozdeluje tie vajcika podla kvality...

zuzali.. s dvojkami po IVF? zaujimavy pristup.. ale ja sa uz necudujem nicom u....
ja som len prekvapena, lebo ja mam asi moc "starostliveho " lekara potom ... chce ma vidiet kazdy 3 tt, dava pozor aj na to co dycham.. heheehehe obrazne povedane..

zuzali
13. jan 2009

babulka ... ja mám veľmi starostlivého pôrodníka a vôbec nemám strach, že by niečo zanedbal, všetko ide ako má, na kontroly chodím každé 4 týždne. Keď ma videl prvý krát mala som práve čerstvé sono a správu z GF, to bolo 15.12., potom som bola na kontrole 8.1. a urobil mi krásnu foto (mám ju aj v albume) a teraz idem 1.2.
Takže všetko je O.K. a lekár je fakt super 🙂 😉

babulka123
13. jan 2009

oki./. a kam chodis???

zuzali
13. jan 2009

chodím k nám do nemocnice v Petržalke

tinka12
13. jan 2009

aha, babulka, to znamena, ze ma 1 vajicko horsej kvality ako tych 6 ostatnych...? tak v tomto pripade, je to pozitivne a snad sa pekne oplodnia 🙂 ja dostanem tehu knizku asi az potom u mojho lekára.
Babulka, aj si ju (tu svoju tehu knizku) ukázala niekomu ako vianocny darcek?
no ved hej, zuzi, vyriesilo sa to.... jaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 ale ked uz som tovydrzala dva tyzdne, nejake dva dni lahko zvladnem, nie? 😉 hihihi
zuzi, maminka krasnych dvojiciek, diki

babulka123
13. jan 2009

tinka... ano presne tak .. ale aj dvojkove je super, takze vobec dopadla velmi dobre.. a ja sa z toho velmi tesim

no a tehu knizku dostali nasi na vianoce s ostantymi darcekmi.. aj svokrovci.. hehehee
u nas je tehu aj moja sestra takze sme to trosku maminke nasej skomplikovali ale co uz , zatial v pohode...
zuzali to som rada.... drzim palce...

zuzali
13. jan 2009

jasné tinka, všetko vydržíš 🙂

zuzali
13. jan 2009

babulka....ďakujem, aj ja tebe 😉

tinka12
13. jan 2009

to muselo byt super babulka, my sme tiež svokrovcom a celej blizkej manzelovej rodine povedali na vianoce a bolo to skvelé prekvapko 😀 Strasne sme sa tesili na to , ako sa budu tesit.... A moji rodicia so mnou prezivali celu stimulku, takze oni to vedeli ako prví 🙂

a baby ako ste na tom? ja mam uz brusko a musim si ist tento tyzden kupit nejake tricka s dlhým rukávom, pretoze nemam co na seba 😀 a zapnem len jedny nohavice 😀 😀 ale nosim vacsinou úzke kaliopky, takze to sa da... niekedy sa citim ako v 5 mesiaci... hlavne ked mam plny mocovy mechur 🙂 hihihi

babulka123
13. jan 2009

tinka ja som bola nafucana uz po stimulke ale asi tak v 7-8tt mi dost vyliezla slaninkal... a tak som uz zacala pouzivat tehu rifle, hlavne ked idem na dlhsie prec, inak oblecem aj svoje normalne este ale to len ked idem von na prechadzku alebo tak a viem ze nebudem dlho sediet alebo tak lebo potom to uz tlaci...

tinka12
13. jan 2009

aj sa som nafuknuta uz od zaciatku... no na vahe som zatial nic nenabrala, ale ako sa poznam, o chvilocku uz aj idem hned o par jednotiek hore 😀 😀 no tie rifle si asi budem musiet poriadit aj ja 🙂 supis napad... su aj take, ktoré oblecies, aj ked este nemas az tak velke brusko, ale svoje normalne rifle uz nezapnes?

tinka12
13. jan 2009

myslim, ci si zohnala aj take, ktoré mozes nosit uz teraz, ked este brusko az tak velke nie je...

zuzali
13. jan 2009

ja zatiaľ nosím svoje bežné oblečenie, ale chystám sa vo februári nakupovať 😀

zuzali
13. jan 2009

bambuľky, prajem vám pekný deň, idem ešte niečo popísať do tej nešťastnej práce a potom si troška zdriemnem 🙂

zatiaľ papa a držte sa 😉

tinka12
13. jan 2009

papa zuzik anech sa ti daríííí 😉

luly3
13. jan 2009

vidím že ste popísali 😉 ahojte

kiki ešte raz gratulujem k vajkaaaaaaaaaaaaaaaaaaam....

tinka12
13. jan 2009

luliatko!!!! 😀 😀 zdravííím ... ako?

tinka12
13. jan 2009

hm, uz tu asi nie si ☹ aj ja uz idem pomalicky domov... 😉 dnes som zasa stravila obednu prestavku doma 😀 hihihi

bobik77
13. jan 2009

Ahojte baby, neviete mi náhodou pomôcť s otázkou. Ked si začnem pichať Gonal, po koľkých dňoch približne (viem že je to individuálne) sa ide na odber vajíčok?

tinka12
13. jan 2009

ahoj bobik, naozaj je to individualne... mne napriklad pocas stimulky gonal predpisali az dodatocne, neplanovane , na zaklade ultrazvuku. brala som ho len tri dni a potom som ho vysadila. vsetko zavisi os ultazvuku. ked budes mat folikulky dostatocne velké cca v 14-17 den cyklu, nastane OPU
dufam, ze som pomohla 😉

bobik77
13. jan 2009

ďakujem tinka pomohlo aj to, ďakujem pekne. Môžem sa opýtať na ktorý krát sa to podarilo tebe?

tinka12
13. jan 2009

bobik, nam na prvý 🙂 predtym sme mali jedno IUI, skor na skusku.... pretoze som mala polycysticke vajecniky. bolo samozrejme neuspesne.

tinka12
13. jan 2009

a vidim, ze si sa v inej teme pytala o kolko dni sa realizuje transfer... zvacsa na 2-3 den. pri predlzenej kultivácii aj na siesty. ale to lekári uvidia , ktorá forma je pre teba vhodnejsia 😉

bobik77
13. jan 2009

super....juj ešte že je tu toľko žien čo vie poradiť 🙂

luly3
13. jan 2009

tinka teraz tu niesi ti čo??? ☹

labus
13. jan 2009

Kikuš paráda čo som vravela že to zvládneš. Neboj palce držíme aj nadalej. 😉

tinka12
13. jan 2009

jaaaj, este som 🙂 cakám na manželika
labus ahoj

tinka12
13. jan 2009

ste tu? 😨