Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

endzi30
3. dec 2008

a kua, sorry...nejako sa mi ten predosly priiispevok natiahol...chuligan jeden 😀 😀 😀

endzi30
3. dec 2008

natuuuuuuuuurlich zdravim aj tetu ocko Kejlu, Diorik, Tribitienku Labutienku, Efiku Kefiku......paaana, vas je tu ako hadov, kto si vaaas ma pamatat 😀 a ked nas este aj Silvika ciiita, tak aj juuuuuuuu 😀

fiiderzehn 🙂

labus
4. dec 2008

dobre ránko kočky,
nejako som nemohla spat po včerajšom výlete a tom uraze hlavy inak sila to bola po ceste autom mi veru nebolo všetko jedno asi som mala menší otras gebulky no tak po 3 hod. mi to prešloale bobulu mám riadnu
musím íst z Robkom znova k lekárke stale kašle ako šlak no hruza takže do školy ešte nepojde
Mám novinku Tinko najstarší sa ide od nás odstahovat v januári dostane kluče od podnikoveho bytu jednoizboveho bože mám z toho čudný pocit viem že to raz muselo príst ale aj tak...chcu s kočkou skusit byvat spolu su spolu vyše tri roky ,obaja pracuju tak to chcu vyskušat no chalani menši sa tešia že vypadne z izby 😀 😀 ale mne je to take čudne neviem si predtavyt že tu nebude a ešte k tomu to nebude v Lv ale na Lipníku je to pár km ale aj tak..

kikina666
autor
4. dec 2008

lubkaeck no dakujem 9.12.zacinam proveru a pichat az od 16.12. rozmyslam ze si to posuniem o 1 den ... byby vas nazor ???

dr.povedal, ze mam ratat cyklus od prveho dna ms, a mne to tak sprosto vychadza ze by som mala dostat 30 - 32 den a t.j. 23.12.-25.12. a to je dost problem , lebo je v tych pokynoch pisane ze 1 - 2 den po ms hned prist na krv a kedze su sviatky tak mne to vychadza az 29.12. a teraz mi povedzte vas nazor.
Normalne kramy som dostala az poobede a boli sice silne ale keby som ratala od 10.12. tak by mi ten termin vysiel na 24.12.-26.12. a to by sa vlastne o 1 den mohlo posunut a tym by som dost ziskala .... co si o tom myslite, lebo keby som dostala 32 den to by bol piatok a na krv by som isla v pondelok ale ked dostanem v utorok a neskor tak na krv pojdem az v pondelok a bojim sa ze potom ked to dr. bude chciet dobehnut, ze mi slahne vysoku davku aby bol odber na 15. den cyklu, aby som nedostala OHSS .... co vy nato ????

baby poradte, vcera som sa bavila s kamoskou ta mi povedala, ze mam zacat az od toho 10.12. ze toho pol dna hore dole a mne by to potom moc pomohlo ....

kikina666
autor
4. dec 2008

a nechcem uz volat do centra budem si pripadat ako debil sa stale vypytovat ... ale dr. povedal ze mam zacat od prveho dna silnej ms a ta vlastne uplne zacala az poobede a silne sa to spustilo az vecer ...

labus, lubka, zuzali viki endzi no poradte co by ste spravili vy ???

labus
4. dec 2008

Kiki ja ta nechcem nejako ovplivnovat najlepšie by ti vedela poradit asi Lubka ked je sestrička na gyn. ale podla mna tiež pol dna nieje cely 1 den ciklu tak by som to rátala až od toho nasledujuceho celeho -moj názor
Endzi ahoj no pekne nočné romániky nám píšeš ja som nevedela spat ak by som tušila že si tu tak by som s tebou podrkotala

kikina666
autor
4. dec 2008

labus dik tiez som si tak myslela ze 1.den cyklu je cely den tak to posuniem uvidim co povedia ostatne ale v podstate som dostala poobede okolo 13.00- 14.00 a silne zacalo byt az vecer takze by sa to mohlo ratat ako 1.den az vlastne v mojom pripade 2.den ... aj to tak urobim ...
dik za odpoved

baby ostatne cakam na vase odpovede

labus
4. dec 2008

Kiki neni zač sa robým mudra čo?ale takto mi to vysvetloval moj doktor ked som mala taky problem ako ty povedal že 1DC sa ráta až celý riadny den aj ked som to dostala doobeda mám rátat 1DC až od druheho rána
uvydíš čo povedia ostatné viac hlav viac rozumu nie?

kikina666
autor
4. dec 2008

labus no tak to si mi dobre poradila som si to aj ja myslela ... tak zacinam nie 9.12. ale 10.12. a dekac pichat 17.12.

labus
4. dec 2008

ja by som to tak spravila určite bud kludná

kikina666
autor
4. dec 2008

ok aj kamaratka mi radila ze to mam tak spravit presne mi povedala to iste co ty .... a potom ked som to preratala OPU by mi vyslo v tyzdni od 12.-18.1. ale nesmiem predbiehat udalosti, lebo sa to zase pokafre a to uz by ma asi hloblo hadam do tetice to uz konecne vyjde a v januari budem mat 2 embryjka v brusku

labus
4. dec 2008

kiki no to bude parádička to bude na nás z Lubkou plut vírusky už .
no budem musiet íst na 9,00 som sa z Robkom objednala k lekárke lebo je ako malý tuberák tak kašle a to mal íst dnes do školy ale potom tu budem spravým len polievku a dnes máme špagety takže veget zatial ahoj
a kiki ten fostimon budem moct použit ak nativ nepojde tak na mna mysli prosím dobre?

kikina666
autor
4. dec 2008

labus slubila som ti ho a vo februari ked budem mat po tom cirkuse by sme mohli dat stretko a tam ti ho donesiem ...

blinky
4. dec 2008

Ahoj kiki toho pol dna sa vobec nemusis bat ja som zacala o dva dni neskor.Bola to nahoda prisla som na konzultaciu a pre recepty na lieky a dr.povedal ze mozem hned aj zacat ze to nevadi.Tak neboj,nic tym nepokazis!

kikina666
autor
4. dec 2008

blinky dik tiez si to myslim ze ten den / pol den / hore dole
a ty ako si teraz na tom so stimulkou ?

blinky
4. dec 2008

kiki ja uz mam po v pondelok idem na tehot.test.Bojiiiim bojiiiim 😢

kikina666
autor
4. dec 2008

blinky neboj dobre dopadne drzim palce ... uz len par dni a za par hodin budes vediet ci vyslo, kolko ste dali vlozit 1 alebo 2 ????

tribitka333
4. dec 2008

ahojte kocky, blinky drzim palceky na testik.. a ako sa citis? mas nejake teho priznaky ? 😉

kiki, moj nazor je taky, ze ked si dostala poobede, za prvy den cyklu mozes kludne povazovat ten nasledujuci.
ale aj tak je dolezitejsie, kedy dostanes mrchu v decembri. podla toho sa ti zacne stimulka..ja mavam napriklad vzdy 28-29 den a pred stimulkou som dostala az 33 den.

blinky
4. dec 2008

kiki,tribitka dakujem priznaky nemam ziadne preto som taka nervozna!
A vlozili mi iba jedno,lebo viac ich neprezilo,tak ak to nevijde nemam ziadne mrazaciky a vsetko budem muset absolvovat odznova ☹

kikina666
autor
4. dec 2008

no ja mavam tak 32 -35 ale v tych pokynoch je ze provera sposobi ze dostanem medzi 30-32, takze preto si to chcem posunut na ten dalsi den aby som 32 den mala co najneskor a isla na krv az toho 29.12., lebo a to by bolo 3 dni po zacati kramov, lenze ked dostanem 23.12. tak pojdem na krv az 29.12. a v tych papieroch co mam mala by som zacat do 3 dni pichat fostimon a mam strach, ze by mi to mohlo vyjst sprosto a potom by som musela dobiehat davku a tym by mi navysili a bojim sa OHSS
pri stimulke predtym som ho nemala ale po odbere sa mi 2 - 3 dni velmi tazko dychalo ma aj kamaratka doktorka pozerala povedala, ze to je ok, ale potom po 2 - 3 dnoch to preslo

tribit a ty ako pokracujes ?

kikina666
autor
4. dec 2008

hallo baby kde ste ???

labus
4. dec 2008

ahoj kiki už som tu len budem odbiehat varím a dakujem to stretko by bolo super len dufam,že by nás bolo viac

kikina666
autor
4. dec 2008

ale neboj tentokrat uz dorazim, ale keby sa to dalo az na februar nech mam po tom vsetkom , ak vsetko pojde tak ako ma tak koncom januara zaciatkom februara by som mala vediet vysledok ..

boze bojujem zase s nemcinou, tentokrat sa ucim gramatiku 4. lekciu a zajtra uz preberame 6.lekciu ... to je vsetko horo pre mna to takto dobiehat, ale nieco sa naucim sama a od januara berieme dalsiu knihu a to pojde pomaly 1 lekciu aj mesiac tak to pomaly podobieham. teda aspon dufam

tribitka333
4. dec 2008

blinky,tak to drzim moc moc palceky..ale uvidis,dobre to dopadne..su tu koceny, ktorym vlozili jedno slabunke ebrijko,ktorym nikto neveril a udrzali sa... a niekedy aj ked vlozia dve,sa neuchyti ani jedno.. to je velmi individualne
takze mysli pozitivne... dobre to dopadne !!!

kiki a tebe vychadza ten 32 den presne na kolkeho?

labus
4. dec 2008

no Kiki tá nemčina ti dáva riadne zabrat no vždy je to lepšie sa trápit z menčinou ako sa neučit žiadny jazyk no nie? ja teda žiadny neviem a riadne ma to štve už som aj chcela ístna španielčinu ale popri práci a rodine nehrozí tak uvažujem že ak by motika vystrelila a mne to vyšlo asi sa dám od vás inšpirovat a začnem aj ja ved ked budem doma 😉

tinka12
4. dec 2008

Ahhooojte!!! labus, citam, ze si bola s brnom spokojna!!! to je suppeeeeer!!!! január je tu hned, este si aspon užijes vianoce a vianocne večierky 😀

kikina666
autor
4. dec 2008

tribit ked zacnem ratat cyklus od 1.dna toho polovicneho tak mi vychadza ze by som mala dostat od 23.12.-25.12. ale ked nebudem ten prvy den ratat a zacnem od ruheho dna tak potom mi to vyjde ze by som mala dostat od 24.12.-.26.12. a na krv mam ist tak ci tak az 29.12. ... ja myslim ze je lepsie to zacat ratat az od druheho dna, lebo ten prvy bol taky polovicny

labus mna netrapi len nemcina, ale aj anglictiina , mne sa to strasne mota ☹

labus
4. dec 2008

ahoj Tinka no ano ,len niesom taká nadšená z toho že už idem začat ako prvý krát teda aby ste správne pochopili z Brna a všetkeho okolo som nadšená len sa može stat že na základe z výsledkou imuna mi povedia že stop:neskor, alebo nebudem vobec reagovat na tie lieky takže to beriem z velkou rezervou ako byt potom sklamaná každopádne sa idem dopovat vitamínmi budem si robit cviklový šalát brrrrr a tak ale budem mysliet pri každej lyžičke na bábo tak to snad pojde jest ☹

tinka12
4. dec 2008

jáááj, kikina,strasne ta obdivujem, že si sa na tie jazyky dala...ja som na jazyky antitalent....moja angličtina je ruka, noha 😀 a nemcinu som mala 10!!!!! rokov na skole a nic z nej neviem....dost huste, nie? xixixi

tinka12
4. dec 2008

labus...kedy budes mat tie vysledky z imuna? az povas cyklu, alebo skor?