Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
22. nov 2008

no mne len podla UTZ určovali čo a ako som fakt šokovaná dokelu

vika34
22. nov 2008

no robili mi aj utz ale aj krv.Bola si už odniesť tie výsledky do centra?

labus
22. nov 2008

nebola som pojdem tam až ked ma lekar pošle na novu konzultaciu ale aj tak uvažujem o inom centre

vika34
22. nov 2008

ty chodíš do FC?

labus
22. nov 2008

no ano prve IVF som mala vo FC

vika34
22. nov 2008

VššETky babi sú ohromne spokojné v FC

labus
22. nov 2008

no viem ale ak by dopadli ako ja... ja neviem sama čo spravím mám čas tak uvažujem aj ja som bola nadšená ale teraz neviem a ako čitam že vám brali na kontrolu aj krv a mne ani raz no neviem ja to platím tak si dobre premyslim kam pojdem

vika34
22. nov 2008

mala by si porozmýšľať nad Brnom,to máš zajedno ktorým smerom pôjdete a že vraj sú tam úspešnejší

labus
22. nov 2008

ten REPROFIT?Dior mi to poradila už som im včera poslala ten virtualny dotaznik

buducamamina
22. nov 2008

ahoj tinka tak aj dnes som bola v praci akurat som sa okupala,popijam cervene vinko a je vsetko naporiadku aspon dufam a vy ako co nove

vika34
22. nov 2008

neviem,je ich tam viac centier a babi písali,že chodia na natív,to je s minimálnymi hormonmi,väčšinov bez mrazáčikov,vyjde to lacnejšie

labus
22. nov 2008

Viki ano aj v tomto robia nativ len neviem či by bol pre mna vhodny ked som zle reagovala na tie konske davky ale rada by som to skusila ak by mi to navrhli len ja mam len jeden vaječnik tak neviem uvydim čo mi napišu a mrazačikov som nemala ani teraz

buducamamina
22. nov 2008

labus a nechces ist do martina tam su fakt super je to dalej od blavy ale stoji to zato nie

vika34
22. nov 2008

ved uvidíš čo bude,teraz máš aj tak min.3 mesiace pauzu

labus
22. nov 2008

BM do Heliosu? no presne zvažujem BRNO REPROFIT ,HELIOS MARTIN no a uvydim čo mi povie Mudr. Pinter vo Ferticente každopadne tentokrat asi oslovim tieto a potom sa rozhodnem podla toho čo mi navrhnu
BM ty chodiš do Heliosu ak mi vieš bližšie poradit budem moc vdačna popripade aj do IP

buducamamina
22. nov 2008

labus a co by si presne moja chcela vediet

v555
22. nov 2008

ahojte babenky 🙂 ,dlho som tu nebola
labus-ja by som ti Helios odporučila,neviem sice s čim si nebola spokojna so svojim centrom?Ja chodim do Heliosu pomaly rok,mam za sebou 2.neuspešne IVF ale idem dalej,v marci sa pučtam do tretieho.Stretneme sa tam? 🙂

labus
22. nov 2008

BM jaj všetko ktoreho lekara si mam vybrat čo je tam dobre a tak celkom ja som sa doteraz inymi centrami nezaoberala ale kedže som samoplatca a po tom silnom zapale po ET mám strach u nas vo FT nedavaju antib. kritie pri OPU a dokonca som ani raz počas stimulky nemala odber krvi na určenie hladiny hormonov tak neviem proste mam strach a ešte vo FERTICENTE sa stimuluje len MERIONALOM,CETROTIDE A CHORAGON teda mna dost prehanal ten Merional možno preto že obsahuje ako pomocnu latku mnohohydrat laktozy a ja mam na laktozu alergiu a možno preto ani pri konskych davkach som nemala viac folikov len 4 a 3 oocyty ale mam len jeden vaječnik inak pristup vo FC bol super to by som klamala

labus
22. nov 2008

v555 no ja tiež možem začat nejskor vo februari tak ak sa rozhodnem pre Helios určite sa stretneme

buducamamina
22. nov 2008

labus moja nad tym ani nemusis rozmyslat vrelo ti odporucam helios v martine pristup je tam vynikajuci,pani doktorka Gatova a pan doktor Krajkovic maju velke srdce.ano ked zacnes stimulovat budes chodit kazdy druhy den na kontrolu ale to az ked si zacnes pichat injekcie.kazdy ten druhy den ti spravia odber a aj ultrazvuk ako reagujes a ako foliky rastu.naozaj budes spokojna ani nevahaj ze by si sla niekde inam

buducamamina
22. nov 2008

ja chodim ku krajkovicovi ale je na tebe koho si vyberiies obidvaja su vynikajuci ale aj tak keby som ti mala odporucit tak chod ku krajkovicovi nerobim medzi nimi rozdiel ale ten krajkovic ma podla mna nieco do sema 😀

buducamamina
22. nov 2008

labus keby nieco ete chces tak posli ip.idem buvat lebo rano skoro vstavam ideem babke pomoct navarit na hody.drzkaj sa mi.pa.DN.

labus
22. nov 2008

Bm ty si pokladik dakujem moc da sa mu nejako zavolat objednat sa ? a DN prajem a zajtra pozdrav babku ja som mala najlepšiu babku na svete

kikina666
autor
23. nov 2008

dobre ranko ..... vonku krasne bielo.

zuzali ako babuliatka ???

labus aj ja doporucujem Helios www.sanatoriumhelios.sk su tam fakt zlati doktori.

BM a ty si sa mi kde vcera zo skype stratila

v555 aj ja som v heliku a dufam, ze uz tento mesiac konecne zacnem

vika takze aj u vas je oslava ?

MM ma dnes narodeniny a zduchol do roboty do presova a pride az vecer ak nie v noci ... majitel firmy a ide v nedelu opravovat nejaku chybu, mohol tam poslat nejakeho zamestnanca ale on isiel ... som taka vytocena, oslava sa nekona .... ☹ a hlavne budem celu nedelu sama a neviem co mam robit

labus
23. nov 2008

ahoj kiki dakujem a dobre ranko všetkym no sniežik napadol aj u nás a to je raritka ked je sneh v LV tak už asi všade 😀 😀 kiki a z TM si nič nerob to je udel manželky podnikatela no mužov šef v robote aj spáva dakedy a ked ma narodky tak varý gulaš pre chlapou a jeho žena vždy zuri no a MM je len jeho prava ruka ale soboty a sviatky je v praci bežne aj včera do večera ty sa teš na stimulku a spravite si večer ked dojde maličku sukromnu oslavku zatial to predychaj uvidíš ako ho prekvapiš ked ho budeš čakat s usmevom a velkou pusou zatial sa vyzur tu na konikovy ved narodky su narodky tak mu ich nepokaz

kikina666
autor
23. nov 2008

labus ahoj ... no vyzurit nepotrebujem zurit,
som unavena boli ma cely clovek prsia ma strasen bolia a mam ich zvacsene minimalne o 2 cisla .. som aj rozmyslala ze si zacvicim na stepe ale pri chodeni ma bolia a nie este pri hopsani hore dole.

Vies len ma uz tie jeho podnikatelske aktivity vytacaju ... minule som silvestra stravila v kotolni v hoteli druzba, lebo mali poruchu a bol opravovat poruchu on zatial co jeho zamestnanci si uzivali silvestrovsku zabavu .... niekedy by som ho najradsej prizabila.

Baby mne je tak zle ☹ predchvilou mi tiez otocilo zaludok. jezis nech uz dostanem tie kramy.

babulka123
23. nov 2008

kiki nechces si este spravit test??? toto je doooost divne...

kikina666
autor
23. nov 2008

babulka ani nie to je zbytocne .... strasne ma boli hlava idem to skusit s kavou ci zaberie ....

babulka123
23. nov 2008

preco si myslis ze je to zbytocne.... a hlava moze tiez z toho boliet.. ale aj z pocasia to mi je jasne.. aj u vas je tak hnusne ako tu .. ??? fuci tak ze sa bojim aj kuknut von a prave zacalo zas snezit...

kikina666
autor
23. nov 2008

babulka u nas snezi a ja milujem zimu a sneh takze pre mna je to najkrajsie pocasie po dlhej dobe