Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
1. jan 2009

Ahoj ENDZI,TINKA,KIKI a všetky ostatné naše babulky
Kiki veru len sa napapkaj víruskov ty ich teraz potrebuješ držíme silno silno palce a neboj zlý začiatok dobrý koniec 😉

buducamamina
1. jan 2009

ajojte babulky moje tak ako sa mi mate,vsetkym prajem vsetko naj v novom rociku a aby tento rocik bol pre kazdu z nas uspesnejsi ako ten minuly...

lubkaeck
1. jan 2009

Ahojte kocky 😉
Zelma Va vsetko dobre do Noveho roku a anajma vsetkym aby tie babatka do tych brusiek prisli a anajma aby tam dlho vydrzali 😀 aspon 9 mesiacov 😉

lubkaeck
1. jan 2009

Fuha, pozeram, ze robim pekne preklepy 😨 No ale to bude z toho, ze aj moja krcna chrbtica je cudu, teda nerv - mi nafukalo predvcerom a ledva sa otacam 😖 Ale aspon to ma jedno pozitvum - MM vari gulas a ja tu len vnimam vone - mnam, mnam 😀

Labus - drz sa a pevne verim,ze to rychlo prejde 😉

Kiki - a ty sa opatruj aj s Fostikom a vela pi, je to sakris dolezite 😀

tinka12
1. jan 2009

labus, ako sa citis? trochu ti to ustupilo?
baby ako ste silvestrovali? dufam, ze ste to velmi neprehnali 😖 😀 😀

tinka12
1. jan 2009

baby, zajtra aj na mna myslite, idem na ultrazvuk a dufam, ze je vsetko v pohode. dnes som si robila znovu testík ... 😎 a tehu ciarka je dokonca silnejsia ako ta kontrolna ciarka hihihi 😀 takze snad je baby ok.... ked ma uz ta choroba tak zmohla ☹

labus
1. jan 2009

Lubka ahoj a davaj na seba pozor
Tinka je mi už fajn včerajšia masáž u fizioterapeutky mi dost pomohla mám krčný golier a to teplo mi tiež robý dobre .Silvestrovali sme super v kruhu rodinky došiel aj Tinko a Miška a hrali sme žolíka-turnaj vyhrala som 😀 😀 😀
MM hodil do placu stovečku pre výtaza tak bola inšpirácia samozrejme som ju darovala melemu -ja som nepila ani kvapku takže mne hlava nebolí 😀 😀 😀
Tinka neboj budeme aj na teba mysliet zajtra a držat palce no a daj hned vediet určite je všetko o.k. ale či je jedno alebo dve som zvedavá 😉 inak tá choroba neboj ak si nemala vysoke teploty tak top bude dobre to tehulky maju oslabenu imunitu a preto bývaju náchilné na prechladnutie kup si tie probiotika DOPHILUS ešte raz link-mrkni www.dophilus.sk to zaručene možu tehulky
všetkým vám prajem krásny dník

buducamamina
1. jan 2009

ajojte no zase mam stastie ,hmm zase tu nikto nie je. ☹ tinka12 neboj urcite bude z mrnuskom alebo z mrnuskami 😀 vsetko ok.o tom nepochybuj hlavne sa ohlas co je nove.labus som rada ze ti je aspon trosku lepsie.lubkaeck aj ty sa daj dokopy aby si mohla ist co najskor na ket.kiki len pekne papaj tehu virusiky ale neboj tento raz sa ti to uz urcite podari a rok 2009 zacnes uspesnym krokom vpred 🙂 a budes patrit do zastupu tehuliek.zuzali a ty sa ako mas,fazulky posluchaju co je nove,a ostatne babeny,kdes te vsetky

labus
1. jan 2009

ahoj BM si zlatučká že tak na nás myslíš,a ty sa ako máš, ste sa stahovali že? už je všetko tak ako má?ako ste sviatkovali?

buducamamina
1. jan 2009

ajoj labus ano uz sme prestahovany sviatkovali sme v poho a ano uz je to naporiadku konecne vsetko akurat ten internet ako som vravela ete nam neprisli zapojit a tak sme na vifine a raz ide potom nejde a tak tu nemozem byt s vami kazdy den

buducamamina
1. jan 2009

zuzali sa ma ako s fazuliatkami lebo ako sledujem tu dlho nebola alebo som si nevsimla ked som vas citala ako sa ma nevies

kikina666
autor
1. jan 2009

ahojte

lubka nemozem vela pit, neda sa mi, potom mi zblnka v bruchu a je mi tazko .... budem sa snazit pit co najviac ale tolko sa mi urcite neda

buducamamina ahoj pisala som ti skype

kikina

buducamamina
1. jan 2009

ahoooooooooooj kiki no konecne sa tu niekto ukazal lebo uz aj labus zmizla ano citala som dakujem ti pekne si zlatucka ja ti prajem aby ti to tentokrat vyslo a uz si otehulkovala to ostatne ti budem priat potom 🙂

buducamamina
1. jan 2009

babeny kde ste do kelu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vika34
1. jan 2009

ahojte,VESELýNový rok 2009,hlavne plodný pre nás všetky 😀

buducamamina
1. jan 2009

ajoj vika34

kikina666
autor
1. jan 2009

buducammamina dakujem 😵 ak to vyjde tak tehuvirusiky budu pre teba

buducamamina
1. jan 2009

nie ak kiki musis mysliet pozitivne a povedat si ano teraz to vide a so mna bude konecne tehula uz ziadne porazenecke reci kiki jasne a tomu ver ze potom budes tehu virusiki posielat lebo ak nie tak uvidis 🙂 😀

buducamamina
1. jan 2009

babeny tento rok musi byt pre nas uspesny

vika34
1. jan 2009

tak ako ste Silvestrovali?Ja som bola na oslave u mojej sestry ,bolo nás aj s deťmi asi 30 ,dobre sme sa zabavili,išli sme spať až ráno 😀

buducamamina
1. jan 2009

no bolo to v poho posedeli sme doma a potom sli do mesta a prisloi o poôl tretej rano ale bo lo super 😀

vika34
1. jan 2009

UFF,vonku bola hrozná zima a ráno námraza a šmýkalo sa 😒 ,ale prišli sme v poriadku

buducamamina
1. jan 2009

no to ano ale co uz prezili sme no dobre babulky moje idem sa osprsit a buvkat lebo zajtra vstavam do prace o 6.00 tak sa mi zatial drzkajte pa.cmuk

vika34
1. jan 2009

ahoj BM

kikina666
autor
2. jan 2009

ahojte,
takze folikov som mala na 1 strane cca 7 a na druhej tiez asi tak nejak , niektore velkosti 7,6 a 4, zobrali mi krv a o 15,00 si mam volat kolko davok si mam pichnut, povedal mi ze na to ake mam male davky som sa dobre rozbehla. Ale som zostala prekvapena dal mi pichnut injekciu do zadku so 150 hcg ... a som sa zabudla spytat na co to je, nevies nahodou ??? a som sa spytala sestricky co mi to pichala a povedala, ze som asi mala nejake hranicne hodnoty a ze to sa dava aby boli kvalitnejsie vajicka, tak neviem, dnes este budem volat koordinatorke tak sa este jej spytam.

Uz mam aj interne predooperacne vysetrenia hotove, poobede budem mudrejsia.

Ale dnes ma tam take 4 baby nastvali, ja som cakala na utz aj s muzom sme tam boli prvi a muz tam sedel a ja som isla na wc a oni prisli az potom a ked sa otvorili dvere tak sa na drzovku vsetky 4 predbehli ... tak som si len pomyslela ... niektori ludia su bez chrbtovej kosti a cakala som tam o polhodinu dlhsie ale nad sprostostou niektorych ludi je zbytocne sa rozculovat a pritom ked sa otvorili dvere som sa postavila a ta jedna sa pytala ci som na rade a ja som jej povedala ze ano a ona na drzovku vbehla dnu a tie 3 dalsie, co to videli sa tiez predbehli ... tak sme s muzom zostali vyvaleni, ale naco si kazit pekny den ...

a ozaj neviete mi poradit mi dr. kazal pichnut HCG 150j a neviem preco a zabudla som sa spytat.

kikina

kikina666
autor
2. jan 2009

ahoj,

tak som hovorila s krajkovicom, zase mam davku 112,5 a v pondelok znova na utz a krv a to co mi pichaju tie stiplave injekcie tak povedal, ze to je ok, ze to mi jeden hormon klesa a tymi injekciami ho dvihaju a je to kvoli kvalite vajicok. Tak to snad bude dobre.

kika

tinka12
2. jan 2009

ahoj kik, to je dobre, ze tak pekne reagujes a ze mas vajicka.... a s tymi hormonmi i tazku hlavu nerob...oni presnevedia co potrebujes...budes ok 😉

tinka12
2. jan 2009

Zuzali, poslala som ti nieco na IP, tak to mrkni 🙂

kikina666
autor
2. jan 2009

tinka dik no dufam, ze vedia co robia a tehu virusiky mi neposles, baby v poslednej dobe akosi s nimi setrite ☹ aj ja chcem mat tt v profile

tinka12
2. jan 2009

jasne 😀 tu ich mas::: only for you TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT