Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
12. jan 2009

aspon že tak 😉 😅 😅 😅 😅
oki moja ja letím do baru spravit poriadok lebo akosi všetky čašníčky
su chore chudatenka moje aj som chcela ist dnes robit že nech sa vyzdravi
ale povedala mi že to zvladne v poho..., tak jej aspon porobím poriadok 😅

letíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím a doletím zatial nestresuj ok?
pa

kikina666
autor
12. jan 2009

luly papapa

zatial nestresujem z operacie strach nemam, len mam strach o vajicka ☹

zuzali
12. jan 2009

Ahojte, vidím, že sa to tu opäť rozpísalo 🙂

Všetkým nám vo všetkom držím palce a prajem aby to dobre dopadlo.

tým, ktoré to potrebujú posielam vírusíky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

my sa máme fajn, len som dosť unavená a preto sem veľmi nechodím, ale už sa budem veľmi snažiť 🙂

kikina666
autor
12. jan 2009

zuzali este ze tak ze slubis ze sa polepsis

zuzali
12. jan 2009

neboj, kiki, budem sa veľmi snažiť 🙂

kikina666
autor
12. jan 2009

no to dufam, ved uz mi tolko ludi drzi palce, ze to snad uz vyjde ... na koniku v 3 temickach vsetci drzia ako divi a posielaju tehuvirusiky .... tak snad to dobre dopadne a so stastnym koncom

luly3
12. jan 2009

oou je tu niektooo???????????????

kikina666
autor
12. jan 2009

luly ja som sa akurat vratila z obeda

tinka12
12. jan 2009

ahojky...
baby, ja som dnes normalne o 13:00 musela ist z prace domov, hodinku si pospat a potom naspat do prace 😲 .... v tomto case byvam utahana ako kôň 🙄 😀 a celé poobede som ako "vyflusnutá" 😎 😅 tieto prve tyzdne by som najradsej prespala 😀 😀

kikina666
autor
12. jan 2009

tinka tak sa daj na PN .... a mozes spinkat kolko budes chciet ..ja by som tiez spala, ani pohnut sa nemozem co ma vsetko tam dole omina a tlaci aj prsia, zduta som ako balon

tinka12
12. jan 2009

kiki 🙂 no tak tomu zasa verííím, ze keby som sla na PN, tak sa doma nudíííím 😵 ale asi to budem takto riesit, ze si pojdem poobede oddýchnut, alebo sa prejst, ci niekam na caj a zákusok a nejako to snad to tej materskej prejde 😉
kikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!! uz zajtra!!!! kolko chces po tranfere zostat doma? tyzden?

kikina666
autor
12. jan 2009

tinka po odbere chcem ist na druhy den do roboty, mam zamestnmanie v kancli takze pohoda a po transfere asi tyzden a mozno trosku menej ale 3 dni urcite, podla toho ako sa budem citit .... kedze cele dni sedim v kancli na zadku, sme tu 2 s kolegom a ten je chapavy , tiez dlho nemohli mat deti, tak vie co prezivam, tak nic nerobim a robi vsetko za mna a nechava ma oddychovat a psychicky ma podporuje , sem tam sa na tiahnem na 2 stolicky a inac len cely den chatujem na konikovi ... takze myslim ze po tych 3 dnoch lezania pojdem do roboty ...ved sediet za pc mozem aj v robote

tinka12
12. jan 2009

no kiki, to si sama musis uvazit, ale podla mna by si v tomto tyzdni kedy mas OPU a ET mala kaslat na robotu... nestojí ti to za to. ver mi, nie je to to iste ako byt doma...OPU je dost velky zakrok, a tvoje telo potrebuje byt dokonale oddychnute pred ET... a v robote si neoddýchnes... mala by si vela spinkat a polehavat... a po ET lezat urcite aspon dva-tri dni a chodit len na WC 😀 urcite by v robote nevadilo, ked by si bola tyzden na PN. teraz si povies, ze to bude v pohode, ale hned sa v praci vyskytne nieco, co bude bud stresujuce alebo narocne na pohyb a potom ten tyzden uz nevratis... nechcem ti do toho kecat, ako hovorim, kazda z nas pozna svoje moznosti a tiez neviem aku mas pracu. takze ak je to aj napriek tomu, co som napisala u teba v pohodicke a vies ze je to skutocne jedno, ci budes doma, alebo v praci, tak potom oki 😉 ale fakt mi musis slubit, ze budes mat celý den vylozene nohy 😀

kikina666
autor
12. jan 2009

po ET zostanem doma lezat do konca tyzdna a ET mi vychadza na pondelok, takze 2 dni pred ET budem lezkat pekne v postielke a prechadzat sa a mozno aj lyzovat trosku na vzduchu v horach a na pojdem oddychnuta a dobre naladena

tinka ja v robote momentalne nemam co robit, nemame robotu tak len sedime v kancli a cakame kedy nieco bude 😀 😀 😀 a kecame a stale som na nete a z kancla sa nepohnem ... klasicka kancelarska krysa ...
😀 😀 😀

tinka12
12. jan 2009

zajtra ti povedia kedy mas ET? alebo uz vies?

kikina666
autor
12. jan 2009

neviem, zajtra mi vyberu vajicka a chceme predlzenu kultivaciu a po predlzenej kultivacii robia ET az po 7 dnoch, pokial je malo vajicok tak ich vlozia hned ked sa da .... ja dufam, ze z tych 9 - 10 folikulov budem mat aspon 8 kvalitnych vajicok a oplodni sa nam dobre a budu aj embryjka, lebo ked su len 2 embryjka tak ich vkladaju hned a nerobia predlzenu kultivaciu, lebo je to zbytocne .... uvidime ... ja to zvladnem len ty mi drz palce, aby boli vajicka kvalitne

buducamamina
12. jan 2009

ahojte

kikina666
autor
12. jan 2009

ahoj deni .... rada ta vidim, vecer budem na skype ale az okolo 20.00 ... lebo v robote budem do 17.00 a potom idem s kamoskou na kavicku aspon mi to cakanie pred odberom rychlejsie prejde a vecer sa nachystam , okupkam vo vani a pripravim sa, zajtra mam velky den ...

tinka12
12. jan 2009

kiki, jasne,ze strasne drzim palce.... 😉
BM ahojky, ako sa dari? co nove? kecy ides na dalsi pokus?

buducamamina
12. jan 2009

no kiki tak tomu ver ze zajtra je tvoj velky den som stastna s tebou a budem na teba veeeeeeeeeeeeeeelmi mysliet,hlavne sa dobre vybuvkaj a bud v psychyckej pohode moja je to jasne

buducamamina
12. jan 2009

ajoj tinka no moja asi az v druhej polovici roka mame toho dost na plane,kupa bytu a tak takze vsetko nieco stoji tak musime setrit moja ale ty sa moja pochval ako sa citis mrnusik poslucha kedy ides na kontrolu na srdiecko alebo uz si bola

kikina666
autor
12. jan 2009

no baby, brucho ma riadne omina, uz som vypila 1.5 litra vody, ale uz viac do seba nedam, nohavice mam rozopnute sedim za pc ... nic ma netaha ani netlaci ... ale uz citim unavu ... dnes trosku pridem na ine myslienky ked pojdem s kamoskou na kavu a potom uz len relaxovat doma a poriadne sa vyspat a rano do MT ... uz aby bolo tolko hodin co dnes 🙂

buducamamina
12. jan 2009

kiki ani sa nenazdas a mas tu zajtrajsok ale priprav sa ze zajtrajsi dnik bude dlhy to cakanie na spravy co a ako ale prezijes moja uz sa ale tesim kolkych budes mat bojovnikov verim ze co najviac ved si niaka veduca kurnika 😀 nie joj taka som rada ze iti ide vsetko podla planu

tinka12
12. jan 2009

jaaaj BM, uz so spomínam, som zabudla, ze mate prácu s vasim hniezdočkom 😉 ja inem na utz vo stvrtok...neviem sa dockat a zaroven sa neuveritelne bojim ci bude srdiecko 😖

tinka12
12. jan 2009

babulky, idem uz domenky ... majte sa zatial krásne...
kiki zajtra silno myslim a hned po prichode nás informuj co a ako 🙂

kikina666
autor
12. jan 2009

jasne baby hned dam vediet ako som dopadla nebojte sa .... dufam, ze dobre 😉

labus
12. jan 2009

Kiki neboj sa držíme ti všetky palce a každá aj na nohách to proste dopadne jedine// 😉

kikina666
autor
12. jan 2009

labus dik, hned ako pridem dam vediet ... odber budem mat cca 9,00

kejla
12. jan 2009

Ahooooj kocky,

dnes som bola u lekara, velmi pekne dakujem za drzanie palcov a chcem vam sice s obavou, ale s velkou radostou prezradit, ze cakame babatko. Prirodzene a necakane. Dnes som len 5tt+6, tak sa velmi bojim, aby som to nezakrikla (Kiki ma asi chape), ale uz sme mali aj srdiecko a mam aj tehu knizku. 😵 😵 Este je pred nami dlha cesta, tak nam prosim drzte palce 😵

Kiki-opatrne na teba prskam-tfuj, tfuj.a veeeelmi drzim palce....

buducamamina
12. jan 2009

kejli gratulujeeeeeeeeeem to je super dalsia tehulka superrrrrrrrrr moja som rada ako si to zistila okrem toho zeti meskali kramy moja