Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
22. jan 2009

lubka asi tak nejako 😀 vo vreci 😀 😀 😀
zasa som sa zasmiala.
lubka kedy sa chystaš na ketko, hm?

lubkaeck
22. jan 2009

Jaaj vidis aj Labus sa pytala 😀
No dnes som mala ist k hematologicke, lebo uz mam dodatocne vysledky, ale ked som jej volala, trak mala natresk. Dohodli sme sa, ze pridem v pondelok vo "firemnom mundure" a potom mi povie ze co a ako. 😀 Nechcem to zase nahanat, aj ked som zvedava
No a so zavaercnou spravou od hematologa sa mam hlasit v CAR a potom uvidime, maju ma nastavit asi na Prednison a asi kyselinu listovu a potom bude KET (mesiac by som to mala uzivat) Cize ratam tak asi marec?
Ale teraz idem do robotky v pondelok, tak mam plnu hlavu toho, lebo idem na iny usek, tak sa musim za jeden den zaskolit 😎
Jaaaj a inak budem prijimat aj baby na interupcie, uz sa tesim 😠 ale to bude rychlovka 😅

luly3
22. jan 2009

tych 10 dní mne nevadí ved to nič nieje prve 3 dni 25%
a potom 7 dni 55 %
lubka ten prednison užívaš spolu s liekmi na ket a ma sa
začat užívat mesiac pred transferom tak mi povedala
moja doktorka.
a vlastne čo je to ten hematom?

luly3
22. jan 2009

utekám
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kikina666
autor
22. jan 2009

luly dakujem ... a ty si ozaj ako pochodila u toho dr. ?kedy mas dalsie vysetrenia ?

lubkaeck
22. jan 2009

Luly - dakujem, aj mne to tak nejak dokina hovorila 😉

Hematom - krvnaz zrazenina - ako modrina, moze byt medzi maternicou a placentou a moze sa vytvorit pri nejakej namahe, ze sa napne maternica, pri uraze a tak, ale byvaju vstrebatelne,len zavisi od velkosti. Ale dufam, ze kejlica to zvladne

buducamamina
22. jan 2009

kejlinka moja zlata babeny maju pravdu hematon sa vstrebe hlavne sa nestresuj moja pekne lezkaj,hladkaj brusko rozpravaj sa z mrnusikom a oddychuj,labus zajtra ti budem drzat silno palceky a budem na teba moc mysliet a ziadne podrazenecke reci moja a z jedneho vajka sa moze vyklut nezbednik 🙂 a ete k tomu ked sa bunka rozdvoji moja tak aby si sa necudovala a z jedneho neboli rychlo dve.luly 3 to mas asi pekne nervy na tu casnicku ja robim tiez v restauracnych sluzbach sice iba ako zamestnanec ale viem o com hovoris.lubkaeck neboj,musis si tak povedat ako moja kolegyna vravi praca mi je konickom 😀 a hned to bude lepsie.kiki a ty neposluch moj co cakas po 4 dnoch od transferu je to skoro si robit test,nestresuj sa zbytocne uz ziadny test moja ja viem ze to nemozes vydrzat ale neboj mrnuskovia maju u teba zajednany prenajom na 9 mesiacov tak co riesis moja 😀 .zuzali sa ma ako a zbytok babuliek.

kikina666
autor
22. jan 2009

buducamamina s tym prenajmom , dala by som im to aj zadarmo ani najom by mi nemuseli platit len aby tam boli

lubkaeck
22. jan 2009

BM- ahoj 😉 a mas pravdu, len niekedy ti kolektiv znici naladicku na robotu, ale ja som teraz oddychnuta, cize plna elanu, len neviem ci mi to vydrzi dlhise ako tyzden 😅

Kikina - ty potvora jedna, uz ma netrap 😠 ozaj pridem do tej Ziliny 🙄 😀

labus
22. jan 2009

BM ahoj moc dakujem aj som sa usmievala že z jedneho dve 😀 😀 😀 si zlatá . No kočky moje dakujem že budete na mna a ten jeden poklad mysliet každý palec pomože. Luly nezávidím ti.
Lubka tfuj tfuj nech správne vykročíš do práce ale to máš fakt blbe že budeš prijímat zrovna ženy na interupciu je to smutné. No ale taký je život u nás robý sestrička na gyn. ktorej v siedmom mes. tehu zomrelo mimi a predtým mala potraty a teraz musí ona pár mes po tom zážitku utešovat ine ženy s podobným osudom.. ☹ ☹ ach život je niekedy fakt tažký
Kejluš myslím na vás stále. Tinuška a ty tiež oddychuj
Zuzali opatruj babulky
idem buvat lebo o 04,00odchádzame ahojte a ráno okolo 8,00 na mna myslite dakujem

kikina666
autor
23. jan 2009

ahoj labus drz sa, myslim na teba

kikina666
autor
23. jan 2009

ahojte baby, akurat mi pisala labuska tak uz ma odber za sebou, vsetko prebehlo v pohode ... uff to je dobre, a caka na vysledky

tinka12
23. jan 2009

labus, mojka, straaasne na teba mysliiim....nech ti to dobre dopadne...
ked sa vratis, vsetko nam popis.... 😉

kikina666
autor
23. jan 2009

tinka ahoj, zda sa ze dnes tu nikto neni ... ☹ baby boli ma brucho a aj prsia a dufam, ze nejdem dostat krammy, by ma porazilo 😠

zuzali
23. jan 2009

Ahojte, bábiky.

Kejluška, očičko . tak ako všetky, pripájam sa aj ja a jasné, ža na teba intenzívne myslím a modlím sa za vás. Pekne oddychuj a zvládnete to uvidíš. 😵

Labuš, držím place... neboj, bude to siláčik 🙂

Luly... zamestnanci nie sú vždy výhra 😀

Luby... držím palce s výsledkami a aj v práci

My sa máme fajn, už sa ta asi mrvia, cítim ako sa mi naťahuje maternica 😵 V stredu idem na 3D, takže potom sem nahodím nové foto 🙂

Tinka, tiež pekne oddychuj 🙂

zuzali
23. jan 2009

a aby som nezabudla, pre všetky, ktoré to potrebujú:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
23. jan 2009

zuzali dakujem nachytala som si

baby mam problem, ma tlacila podprsenka, tak som si ju na wc dala dole a stlacila som si prsia a zacala mi z bradaviek vytekat tekutina ... nemoze to byt nieco zle ? ☹

tinka12
23. jan 2009

ahojte...kiki, toto je jeden s príznakov tehu 🙂 ja som o tom citala, stale som si ich tlacila a nic mi z nich nesko 🙂)))

zuzali
23. jan 2009

ahoj, tinka, je ti už trošku lepšie?

zuzali
23. jan 2009

a ozaj, kde máš foto?

kikina666
autor
23. jan 2009

ja uz som to kedysi davno mala, ale tehu som nebola teda aspon som o tom nevedela ...

jezis baby keby som tak bola tehulka , stastnejsieho cloveka na svete by ste asi nestretli

zuzali
23. jan 2009

kiki ... neboj, šťastné budeme všetky 😵

kikina666
autor
23. jan 2009

zuzali snad to tentokrat uz nejako dokelepeme do stastneho konca

tinka12
23. jan 2009

zuzik, je, vcera so mmala strasne bolesti, dnes uz je ok, a dnes ani nekrvacam, ale krce stale mam,.... 😖
tesím sa na tvoje nove fotecky... 🙂
ja chcem dat do profilu nejaku inu lepsiu fotku, len musim nieco najst 🙂
kiki, aj my budeme hrooooooooooooozne stasne

kikina666
autor
23. jan 2009

tinka ja od posledneho potratu mam ms taku ze zlievak nenormalny cez noc sa mi podari takmer vzdy odvtedy pretiect a zaspinit perinu, co sa mi od 15 rokov nepodarilo nikdy ... a bolesti mam tiez velke, hlavne prvy / druhy den

tinka12
23. jan 2009

no pekne...ja chcem zacat odzajtra merat teplotu...som zvedavá, či sa nieco ukáze...aj na tych testoch

kikina666
autor
23. jan 2009

tinka ale po prvom potrate vsetko bolo ok, dokanca sa mi aj upravil cyklus ..
no tinka co dodat ... drzim straaaaaaaaaaaaaasne moc prsty, aby ti to vyslo

tinka12
23. jan 2009

upravil sa ti cyklus? ale ty si aj pred 1. tehu mala ovulaciu, ci?

zuzali
23. jan 2009

tinka, to je fajn, že ti je už lepšie a držíme palce až do zdarného konca 😵

kikina666
autor
23. jan 2009

hej ja som mala ovulku, lebo 1.x som otehotnela prirodzene